انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-10-06 11:54 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. آقا یه سوال خیلی خیلی فوری. ماشه شادو چجوری از سیلندر جدا میشه؟ تفنگو باز کردم ماشه جدا نمیشه. آقا ممنون میشم یکی فوری به داد ما برسه

اصولا باید با در اوردن پین آخر سیلندر باید با فشار فنر ماشه و لول فنر و ... پرت میشن بیرون . پس باید روی یه جایی سیلندر را بزارید و فشار بیارید بعد پین را با پیچ گوشتی دربیارید و با احتیاط فشار را کم کنید . یا اینکه دستگاه ماشه شما گیر کرده که با کمی ور رفتن در میاد.
ممنون دوست عزیز انجام شد. شادو رو حسابی تیون کردم. واشر دیانا 27 فنر اصل اسپانیا و گریس نسوز به فنر. هنوز وقت نکردم اصولی تستش کنم. ولی قدرتش نسبت به قبل واقعا زیادتر شده
سلام، آیا از دوستان کسی تا به حال با shadow csi کار کرده؟
چیزی که از ظاهرش به نظر میاد همون shadow1000 با لوله Whisper x !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخوام واشر سر پیستون شادو 1000 رو عوض کنم . به من گفتن واشر دیانا 27 بگیر ..... میخواستم بدونم واشر دیانا 27 به شادو میخوره ؟
با تشکر
(2015-10-31 06:23 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخوام واشر سر پیستون شادو 1000 رو عوض کنم . به من گفتن واشر دیانا 27 بگیر ..... میخواستم بدونم واشر دیانا 27 به شادو میخوره ؟
با تشکر

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)بله واشر دیانا 27 به شادو و کرال میخورد Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
دوست عزیز به انجمن خوش اومدی. ترجیحا بهتره اینکار رو نکنی. اردک پرنده نسبتا درشتیه. و نوع وحشی اون معمولا به سختی میشه بیشتر از 40-50 متر بهش نزدیک شد. و شادو ازین فاصله توان کشتن پرنده ای با این جثه رو نداره. حالا ممکنه اگه پرنده هد شات بشه، بتونید رو شکارش حساب کنید. ولی در غیر اینصورت پرنده زخمی میشه و دور از دسترس شما با درد و زجر میمیره.
خوش باشید
یا علی
(2015-11-02 03:45 AM)amirsaeed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر دوستان امکان شکار اردک با شادو 1000 هست؟؟

دوست عزیز
بارها گفته شده که سلاح بادی برای اینگونه کارها طراحی و ساخته نشده نهایتا کالیبر ۲۲ اونم در فصل مجاز و با صدور پروانه از سوی سازمان محیط زیست برای گنجشکسانان امکان اینکار هست
سلام دوست عزیز
ازمحصولات فنری دیانا یا وایرخ بخر،یکم گرونتره ولی در عوض خیالت همیشه راحته
یکم گرون تر نیست
تقریبا دو و نیم برابر یه شادو قیمت داره.
من هم شادو داشتم و هم دیانا635 هردو پنج و نیم و با هیچکدومشون مشکل نداشتم جز با ریل دوربین شادو که از دیانا کم میاورد در دقت حتی با ساچمه های ایرانی به راحتی از 36 دقیق تر میزد.به نظر من برای استفاده در حد 5سال و کمتر و اندکی بیشتر شادو تفنگ خیلی خوبیه
با سلام خدمت دوستان
یه شادو به پست ما خورده دویست و هشتاد تومان
تفنگشم چهار و نیمه
به گفته صاحبش دو بسته تیر هم باهاش نزده
تفنگ هم تمیزه ظاهرش
چیکار کنم؟ بخرم؟
چی هاشو چک کنم که مشکل نداشته باشه؟
راستی یادم رفت ارزون ترین دوربین مناسب این تفنگ چیه؟
لینک مرجع