انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون علی جان منظور از این که لوله رو خم کردم نگه دارم چیه یعنی امکان در رفتن هست یا منظور چیزه دیگه ای ممنون میشم جواب بدی

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
سلام بله امکان در رفتن تویه همه تفنگها هستش هیچ وقت نباید گول ضامن رو خوردچون ضامن داره نباید احتیاط نکرد خود ضامن یه قطعه کوچیک فلزی هستش امکان داره بشکنه اون موقع دیگه باید به فکر یه لول جدید باشی خدایی ناکرده یه نقصی تو بدنت ایجاد کنه که میشه یک لحظه غفلت یک عمر پشیمونی
من خودم خاطرات بدی از تفنگ بادی دارم
(2016-06-15 05:04 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون کالیبر جان نماز روزه شما هم قبول باشه یه سوال دیگه این که ماشه شادوهزارچون پلاستیکیه احتمال خراب شدنش هست یا سوال کلی من این که اگه درست از شادو استفاده کنی هیچ ضربه ای بهش وارد نشه چند سال عمر مفید داره ممنون

ببخشید من اسمتونو نمیدونم گفتم کالیبر

خواهش میکنم آقا حسینKhansariha (8)
ماشه شادو 1000 جز ماشه های نسبتا با کیفیته که قطعات اصلی ماشه که نیروی فنر را تحمل میکنن فولادی هستش و از این بابت خیالت راحت باشه و همانطور که دوستمون علی فرمودن هنگام مسلح کردن لول تفنگ رو با یک دست بگیر که خودم با دست چپ میگیرم و با دست راست ساچمه گذاری وبعد هم لوله را میبندم که این کار مزیتهایی داره مثلا اگه خدایی نکرده به هر دلیلی مثل خرابی پمپ یا زبانه ماشه لول در رفت بتونی لول رو مهار کنی و جلوگیری میکنه از آسیب احتمالی به خودت و از بسته شدن ناگهانی و باضرب شدید لوله تفنگ جلوگیری میشه که هم به لول و هم به کپ تفنگ آسیب نمیرسونه.( برای تفنگ های زیر تاشو هم چنین کاری رو پیشنهاد میکنم حتی مدلهایی که بالاترین ایمنی را دارن که این کار باعث جلوگیری از رها شدن نا گهانی اهرم و بسته شدن خشاب بر روی انگشتان دست میشود).
عمر مفید شادو 1000 اگه خوب ازش مواظبت کنی وتمام مسایلی که گفته شد را رعایت کنی و هنگام ساچمه گذاری لول تفنگ را با ملایمت باز و بسته کنی و با ضرب و محکم لول تفنگ رو نبندی از لق شدن و خرابی کپ چلوگیری میکنه و عمر مفید تفنگ را بسیار افزایش میده و همچنین از روغن زدن داخل سیلندر هم خودداری کن که باعث آسیب جدی به تفنگ نشه.اینطوری تفنگ هیچیش نمیشه و حالا حالاها کار میده.
موفق و موید باشی حسین جان Khansariha (8)
ارادتمند شما بهروز... التماس دعا
سلام خدمت همه ی دوستان
شادو 1000 تفنگه خوبیه.
من خودم یه 5.5 کپ پلاستیکیشو داشتم.
ازش راضی بودم و یک بار هم تو فاصله ی حدود 100 متر باهاش کفتر شکار کردم(به طور اتفافی)
درکل تفنگ خوبیه تا زمانی که کپش لق نزنه.
ولی نظر من اینه کسی که میخواد شادو بخره بهتره یکم بیشتر پول بزاره و یه دیانای دسته دوی تمیز بگیره.
(2016-06-15 10:33 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه ی دوستان
شادو 1000 تفنگه خوبیه.
من خودم یه 5.5 کپ پلاستیکیشو داشتم.
ازش راضی بودم و یک بار هم تو فاصله ی حدود 100 متر باهاش کفتر شکار کردم(به طور اتفافی)
درکل تفنگ خوبیه تا زمانی که کپش لق نزنه.
ولی نظر من اینه کسی که میخواد شادو بخره بهتره یکم بیشتر پول بزاره و یه دیانای دسته دوی تمیز بگیره.

۱۰۰℅ دیانا بهتره
اما تا جایی که یادم میادموقع خرید خودم دیانا ۳۱ حدود هشتصد نهصد بود و شادو ۵۰۰ بود.
یعنی نصف قیمت.
اگر کسی بودجه کافی نداره به نسبت بقیه تفنک های ترک و چینی میتونه روی کاموهای میان رده حساب بازکنه.
واسه کپ هم من مدتی که دستم بود با اینکه کامرده کرفته بودم و فنر رو هم خیلی قوی کرده بودم ، مشکلی نداشتم،یکم مراقبت بیشتر میخاد
اما اکر بودجه برسه به خرید دیانا ، طبق گفته دستمون بهترین کارهKhansariha (8)
(2016-06-15 06:37 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون علی جان منظور از این که لوله رو خم کردم نگه دارم چیه یعنی امکان در رفتن هست یا منظور چیزه دیگه ای ممنون میشم جواب بدی

اره عزیزم منظورم همونه.
من فقط زمانی که دیانا ۵۲ رو مسلح میکردم و صدای تق تق پله های محافظ رو میشنیدم بدون ترس ساچمه کذاری میکردم.
چون یبار سلاح کمرشکنم لطف کرد و دررفت هم لول خم شد و هم ساچمه شلیک شد و هم اینکه ی لکد هم بصورتم زد،خدا رحم مرد انکشتم چیزیش نشد،شما نه شادو،بلکه تمام سلاح هارو احتیاط کن.
پیشنهادهای دوستامون هم درسته انجام بده،مادامی که خانکشی اسلحت از بین نرفته فکر نکنم جز واشر پیستون و فنر چیزی خراب بشهKhansariha (8)
دوستان از همه بابت راهنمایی تشکر می کنم ولی یکی منو قانع کنه که شادو1000اسلحه خوبیه چون من اصلا فکر نمیکردم شادو هم امکان در رفتگی داشته باشه در این صورت من از خیرش میگذرمو میرم سراغ یه سلاح ایمن تر چون من اولین سلاحم یه زیر تاشو چینی بود فکر میکردم فقط این سلاح که موقع مسلح کردن در میره چند بارم نزدیک بود انگشتم بپره اگر دوستان سلاح بهتری سراغ دارن معرفی کنن یا منو قانع کنن که شادو خوب من الان دودل شدم نمیدونم چیکار کنم خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

(2016-06-16 04:55 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از همه بابت راهنمایی تشکر می کنم ولی یکی منو قانع کنه که شادو1000اسلحه خوبیه چون من اصلا فکر نمیکردم شادو هم امکان در رفتگی داشته باشه در این صورت من از خیرش میگذرمو میرم سراغ یه سلاح ایمن تر چون من اولین سلاحم یه زیر تاشو چینی بود فکر میکردم فقط این سلاح که موقع مسلح کردن در میره چند بارم نزدیک بود انگشتم بپره اگر دوستان سلاح بهتری سراغ دارن معرفی کنن یا منو قانع کنن که شادو خوب من الان دودل شدم نمیدونم چیکار کنم خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

سلام حسین جانKhansariha (8)
ماشه تفنگ شادو 1000 چیزیش نیست و کیفیتش خوبه و تا حالا خرابی ماشه گزارش نشده و مسایلی که دوستان فرمودند جهت ایمنی هستش و برای سایر تفنگها مثل دیانا و وایرخ هم صدق میکنه و دلیل به ضعیف بودن ماشه نیست.
در آخر هم بهت بگم که کیفیت ساختش متوسط به بالا هست و فکر نکنم از خریدش پشیمون بشی.
یا علی
بهروز جان به نظر شما برم سراغ خانواده اوزکان ترکیه بهتره یا همین شادو بهتره ماشاالله شما همه جا هستینا

(2016-06-16 07:07 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروز جان به نظر شما برم سراغ خانواده اوزکان ترکیه بهتره یا همین شادو بهتره ماشاالله شما همه جا هستینا

ببین حسین جان کلا برند گامو یه سر و گردن از محصولات ترک بالاتره و محصولات ترک تنها برتری که نسبت به گامو دارن اینه که کپشون قلزی هست.
به نظر من اگه زیاد نمیخوای هزینه کنی و برند ترک برداری رنجر 1100 معمولی به قیمت 230 تومن بخر یه واشر پیستون ازش عوض کن دیگه عالی میشه و نسبت به قیمتش عالیه البته یه مشکل کوچیک هم داره و اونم لگدش هست که زیاد بدرد دوربین سوار کردن نمیخوره و باید تیونش بکنی که اونم وقت و حوصله میخواد و اگه بخوای یه تفنگ استاندارد و بی دردسر با لگد ملایم برداری یه شادو 1000 به قیمت 350 بردار که دوربین هم به راحتی روش جواب میده و سبک و خوشدسته. Khansariha (8)
لینک مرجع