انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-08-15 08:04 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز تفنگو باز کردم در کمال تعجب دیدم فنر از دو جا شکسته و کج شده به نظرتون علت چیه؟
و اینکه بهترین فنر برای شادو که الان گیر میاد چیه؟
یا اصلش گیر میاد؟ اگه هست قیمتش چنده؟

چند وقته که تفنگ را خریداری کردین؟ تاحالا فنرشو عوض کرده بودین یا نه ؟ چند وقته فنر شکسته / و آیا موقع شکسته شدن فنر مسلح کردین تفنگو یا نه ؟
حدود 4-5 ساله تفنگو خریدم و تا حالا فنرو عوض نکردم و راستش نمیدونم چند وقته فنر شکسته شاید از 1 سال پیش صدا میداد و چند وقت پیش شدید تر شد و گیر میکرد موقع مسلح کردن و در مورد سوال اخرم اره چندین بار
یه چیز دیگه هست فنر از سر و ته فقط شکسته
ممنونKhansariha (8)
(2014-08-15 08:44 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 4-5 ساله تفنگو خریدم و تا حالا فنرو عوض نکردم و راستش نمیدونم چند وقته فنر شکسته شاید از 1 سال پیش صدا میداد و چند وقت پیش شدید تر شد و گیر میکرد موقع مسلح کردن و در مورد سوال اخرم اره چندین بار
یه چیز دیگه هست فنر از سر و ته فقط شکسته
ممنونKhansariha (8)

بعد از 4-5 سال فنر عمر خودشو کرده و احتمالا یه موقعی هم هنگام مسلح شدن زور زیادی بهش وارد شده و بخاطر همین شکسته شده. اولین کاری که باید انجام بدین ، بدنه سیلندر رو چک کنین که ببینید شکسته های فنر خط ننداخته باشه روش .
بعد فنر رو خارج کنید و سیلندر و پیستون را با بنزنین بشورید تا تمام براده ها و قطعات شکسته شده خارج بشن. (حتی المکان بنزین به واشر ها نخوره بهتره)بعد میتونین یه فنر دیانا 35 تهیه کنید که برای جا زدن باید 3-2 حلقشو کوتاه کنین. یکم هم با روغن چرخ خیاطی چربش کنین اشکالی نداره. بهتر هم هست. بعدش یه واشر سر پیستون دیانا 27 تهیه کنین و جا گذاری کنین . در این حالت تقریبا میشه گفت از اول قدرت و دقت بهتری نیز میتوان گرفت (البته دقت بعد از رام شدن فنر).
بلاخره بعد از اینکه تصمیم رو نهایی کردم دیانا 54 بگیرم ،، شادو 1000 گرفتم کالیبر 4.5!

امروز صبح تفنگ رو خریدم ولی کلا رفته رو اعصابم دوتا در میون به مرکز سیبل میزنه (اندازه 25تومنی) اونم از 10 متری!! چیکارش کنم هم با مچ هم با پرو مگنوم! البته ساچمه های مچ خیلی کیپ جا میرن ولی پرو مگنوم ها نرمال ،، نمیخواستم واسه این سلاح دوربین بگیرم با این وضعیت ناچارم تا حداقل از 10 متری رومو زمین نندازه به نظر شما مشکل با دوربین حل میشه؟ یا کلا شادو همینجور عشقی میزنه!! در ضمن اونطوری که دوستان میگفتن که لگد نداره اتفاقا لگد هم داره خیلی هم داره همراه با لرزش در حدی که چند بار من قنداقو بد گذاشته بودم درد رو احساس کردم! ولی قدرتش قابل قبوله Khansariha (48)
نقل قول :بلاخره بعد از اینکه تصمیم رو نهایی کردم دیانا 54 بگیرم ،، شادو 1000 گرفتم کالیبر 4.5!

امروز صبح تفنگ رو خریدم ولی کلا رفته رو اعصابم دوتا در میون به مرکز سیبل میزنه (اندازه 25تومنی) اونم از 10 متری!! چیکارش کنم هم با مچ هم با پرو مگنوم! البته ساچمه های مچ خیلی کیپ جا میرن ولی پرو مگنوم ها نرمال ،، نمیخواستم واسه این سلاح دوربین بگیرم با این وضعیت ناچارم تا حداقل از 10 متری رومو زمین نندازه به نظر شما مشکل با دوربین حل میشه؟ یا کلا شادو همینجور عشقی میزنه!! در ضمن اونطوری که دوستان میگفتن که لگد نداره اتفاقا لگد هم داره خیلی هم داره همراه با لرزش در حدی که چند بار من قنداقو بد گذاشته بودم درد رو احساس کردم! ولی قدرتش قابل قبوله

هنوز فنر رام نشدهKhansariha (399)
شادو فیک هم تو بازار هست؟ این شادویی که من گرفتم با شادوهایی که دیدم متفاوته گمونم فیک باشه ، اصلا راضی نیستم Khansariha (290)
(2014-08-17 05:13 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو فیک هم تو بازار هست؟ این شادویی که من گرفتم با شادوهایی که دیدم متفاوته گمونم فیک باشه ، اصلا راضی نیستم Khansariha (290)

نه داداش فکر نکنم یه عکس ازش بزار ببنیم چیش فرق داره با بقیه شادو ها
(2014-08-17 06:11 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-17 05:13 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه داداش فکر نکنم یه عکس ازش بزار ببنیم چیش فرق داره با بقیه شادو ها

مموری دوربینمو رم ریدر نمیخونه با گوشی میگیرم میزارم ، گامو هایی که من دیدم مدل اسلحه با برچسب روش چسبیده بود ولی مال من حک شده ، یه تفاوت دیگش اینه که مگسی محافظ داره ولی شادوهایی که من قبلا دیده بودم محافظ نداشت ، و اینکه اوایل لگد و لرزش و صدای خیلی وحشتناکی داشت الان یه خورده بهتر شده ولی هنوز آزار دهنده هست!! قدرتش بد نیست ولی دقتش افتضاحه!
دوستان لطفا راهنمایی کنید Khansariha (290)

تفنگ من به هیچ صراطی مستقیم نیست خیلی نوسان داره یه ساچمرو بالا میزنه ، یه ساچمرو پایین ، یه ساچمرو چپ ، یه ساچمرو راست کلافم کرده دیروز هم بعد از 400 شلیک دوربینو بستم روش ولی توفیقی نداشت مشکل از کجا میتونه باشه؟ Khansariha (367)
سلام
من دو تا شادو 1000 برای دوستام خریدم (زمستان گذشته) هر دو نفر راضی هستند. البته تیرانداز حرفه ای نیستند ولی با همین تفنگ تفریح میکنند، بین اقوام در تفریحات مسابقه میدهند و لذت میبرند.
به نظر من شکاف درجه هر چند وقت یکبار نیاز به تنظیم مجدد داره. ولی برای تفریح و استفاده معمول سلاح خوبیه و نباید پرت و پلا بزنه.
ضمنا حفاظ مگسک هم نداره
لینک مرجع