انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صادق خان من یه پی دی اف برای آموزش باز کردن و سرویس کردن شادو تهیه کردم و فکر کنم لینک دانلودش توی همین تاپیک هم هست.
در ضمن برای نرم تر شدن سلاح باید به هادی فنر و سر و ته فنر کمی گریس بزنی.
فنر قبلی هم بخاطر استفاده زیاد جمع شده و خاصیت ارتجاعیش رو از دست داده.
سید امیر عزیز ممنون بابت راهنمایی ، بابا چه عجب یکی پیدا شد پست بذاره تو این چند روز تعطیلی
راستش الان یه مشکل دارم ، فک کنم این رفیقم یه قطعه رو انداخته و الان رو سلاح نیس و منم متوجه ش نشدم ولی با راهنمایی آقا میلاد فهمیدم قطعه پلاستیکی U شکل بین اهرم مسلح کننده و سیلندر افتاده و الان اصطکاک شدیدی بین این دو قطعه ایجاد میشه ، کسی اطلاعی از تهیه این قطعه نداره و اگه میشه ساختش از چه نوع پلاستیکی بسازم ؟
منتظر راهنمایی دوستان و اساتید هستم
ممنون (خودم الان درگیر مشکل کیت شارژ ای تی 44 هستم ، قطعه برنجی با قسمت پیچش درگیر و خراب شد، موضوع رو تو پست مربوطش می ذارم)
قطعه شماره 16080 تو نقشه پایین :
[تصویر: 13522868941.gif]
راستش صادق جان من خودم این قطعه رو تو بستن قنداق یادم رفت بذارم سر جاش و هنوز هم وقت نکردم بازش کنم و این قطعه رو نصب کنم. میشه با پیچیدن مقداری کاغذ و چسب نواری به دور بازو مشکل رو حل کرد.
فردا امتحانش می کنم ، نتیجه رو تو تایپیک می ذارم ، ممنون از پاسخ سریعتون
دوستان دیگه اگه نظری دارن بگن ممنون می شمKhansariha (8)
سلام Khansariha (8)
میتونی از واشر شیر آب هم استفاده کنی . با مکت بر به شکل U درش بیار .
راستش دوستان یکم گرفتار هستم این چند روزه سر اولین فرصت راه حل ها رو بررسی می کنم و نتیجه رو تو تایپیک درج میشه
با تشکر
آقا کسی از اون قطعه یو شکل زیر اهرم تصویری می تونه بذاره ؟؟؟ دعاتون می کنم
صادق جان این تصویر قطعه

[تصویر: HANTER440%20stopor%20rolika%2016080.JPG]
[تصویر: biela_640x480_.jpg]
صادق جان در تصویر بالا از سمت چپ روی دومین شیار جای این قطعه هستش.تو تصویر شماتیک هم دقیقا این قطعه رو در بالاش قرار داده.امیدوارم کارت راه بیافته
لینک مرجع