انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من یه مگنوم ترک دارم نفوذش 1/5 برابر شادو میباشد
Khansariha (329)
ولی دقت برعکسه
دوستان یدونه دوربین برای شدو میخوام توی حدودد ۵۰ نهایتا ۶۰ هزار چی بکیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
تو این مایه قیمت فکر نکنم چیز خوبی پیدا کنی رفیق. اگه تا 110 بری بالا یه گامو 32*4 می تونی بگیری که خوب جواب میده.
تجربه ی کوتاه مدت من از شادو هزار :

سلاحی بسیار خوش دست و واقعا سبک، تنها ایراد در ظاهر آن (با این که از نمایندگی خریده بودم) انحراف سر مازل کمی به سمت چپ یعنی در جهت عکس عقربه های ساعت بود که باعث می شد طبلکِ سمت خیلی به سمت چپ بیاد که البته این ایراد قابل اصلاح بود، سیستم نشانه روی قابل قبول بود،پس از تنظیم صحیح مگسک و دستگاه نشانه روی هدف زنی قابل قبولی داشت و به طور مثال از هر ده ساچمه (البته ساچمه ی jsb و شرایط تیراندازی ایده آل) 6 تا از فاصله ی 10 متری به وسط خال میخورد با گروپ نسبتا جمع، از لحاظ قدرت هم به طور مثال در فاصله ی 25 متری از یک تخته ی mdf به عرض 1 سانت عبور می کرد، در مورد کاهش قدرت یا استهلاک هم چیز زیادی نمیتونم بگم چون تنها حدود 170 شلیک باهاش داشتم.. Khansariha (214)

در پایان برای تمامی دوستان عزیز شادو سوار آرزوی موفقیت میکنم ... Khansariha (8)
طرح تیون شادو:
ساخت سایلنسر(مازل بریک) و کاور پلنگی...
[تصویر: 16528409480153441016.png]
**** شبح ****
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر حسین شبح یا سایه؟Khansariha (8)
مال من شبحه. شبح خفن تره.میدونم معنی ششادو میشه سایه....
کفش قنداق؟؟؟؟؟ مگه چوب ساج؟
من از قنداق پلاستیکی خوشم میاد چون نگران خش افتادن نیستم !
اقا سید یه سوال.
شما اول پارچه استتار را دورلوله پیچوندین و بعد روش چسب زدین؟
اگه این جوری باشه رطوبت پدر زاج اسلحه را در میاره.
لینک مرجع