انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-07 07:27 PM)I.V.O نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
من زمانی شادو 5.5 داشتم و خیلی هم ازش راضی بودم
دوربین روی 25 متر صفر بود و توی فاصله 50 متر حدودا 15 سانت پایین می زد
من تا 70 متری به سرش زدم کشته البته به سر کلاغ (البته شانس هم دخیل بود )
اما اگه به بدنش توی فاصله 50 متر بخوره رد می کنه ولی شاید نیفته اما به نقاط حساسش بخوره می ندازش

ساچمه هم فک کنم تاثیر زیادی داشته باشه.دوست عزیز شما با چه ساچمه ای این نتایج رو گرفتید؟Khansariha (8)
(2014-03-07 07:12 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام.دوستان شادو 1000 5.5 تو 50 متر چند سانت افت داره؟
و آیا در این فاصله کبوتر رو میکشه اگه ساچمه به سرش بخوره؟
اگه به بدنش بخوره از اون طرف در میاد؟
با ساچمه سر تخت نخجیر و با پرومگنوم.
ارادتKhansariha (8)

با سلام دوست عزیز شادویی که من داشتم با فنر و واشر پیستون تازه عوض شده با ساچمه پرومچ سر تخت فاصله 15 متر از بدن کفتر رد نکرد ولی انداختش فاصله 10 متر با 10 تا تیر کلاغ رو تونست بکشه خخخخخ و فاصله 20 متر خورد به بدن کلاغ ولی ننداختش و فاصله 15 متر خورد به کلاغ زاغی با 50 متر پرواز کرد و بعد افتاد سلاح هم هیچ مشکلی نداشت قدرتش مثل روز اولش بود اما ناگفته نماند فاصله حدود 25 متر موش هایی که نصف خرگوش بودند رو درجا مینداخت Khansariha (367)
من از 5/5 راضیم امروز توی 45 متر باساچمه پرو مگنوم زدم توی سینه زاغی کمر را کامل پاره کرد افت قدرتی رو که دوستان میگن من ندیدم
لازم است گفته قبلی خود را کامل کنم ( افت قدرت شدیدی )
(2014-03-07 08:16 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-07 07:12 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام.دوستان شادو 1000 5.5 تو 50 متر چند سانت افت داره؟
و آیا در این فاصله کبوتر رو میکشه اگه ساچمه به سرش بخوره؟
اگه به بدنش بخوره از اون طرف در میاد؟
با ساچمه سر تخت نخجیر و با پرومگنوم.
ارادتKhansariha (8)

با سلام دوست عزیز شادویی که من داشتم با فنر و واشر پیستون تازه عوض شده با ساچمه پرومچ سر تخت فاصله 15 متر از بدن کفتر رد نکرد ولی انداختش فاصله 10 متر با 10 تا تیر کلاغ رو تونست بکشه خخخخخ و فاصله 20 متر خورد به بدن کلاغ ولی ننداختش و فاصله 15 متر خورد به کلاغ زاغی با 50 متر پرواز کرد و بعد افتاد سلاح هم هیچ مشکلی نداشت قدرتش مثل روز اولش بود اما ناگفته نماند فاصله حدود 25 متر موش هایی که نصف خرگوش بودند رو درجا مینداخت Khansariha (367)

با سلام به همگی. من تا به حال با شادو هزار زیاد کار نکردم ولی یه دفعه با شادو یکی از دوستام رفتیم بیرون . بالای دکل برق چندتا کفتر بود که فاصلش هم فکر کنم حداقل 50 یا بیشتر بود (. حتی وقتی کفتر افتاد پایین بدجور صدا داد. موقع پوست کندن هم که تمام خون لخته تو بدنش بود.) بعد از 7-8تا تیر بالاخره تیر بهش خورد از پشتش در اومده بود ساچمه هم سرتخت بود دقیقا مدلشو یادم نمیاد . واقعا اون لحظه خیلی با شادو حال کردم.
با سلام.دوستان ما یه 4.5 شادو رو داریم خیلیم ازش راضی هستیم من یه با از فاصله 47 قدمی و با مگسک که میشه گفت کاملا اتفاقی و شانسی هست یه کفترو زدم و درجا افتاد اما تو فاصله های 20 متر تا 30 متر خیلی زدم و راحت میندازه.
دوستان پیشنهاد میکنید هر چند شلیک اسلحه رو یه نظافت و چک آپ کنیم.Khansariha (8)
(2014-03-08 11:09 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز عموما برای سلاح های بادی دقیق و حساس هر 100 شلیک یه تمیزکاری ساده کفایت می کنه ولی برای سلاح هایی که لوله مدت زیادی تمیز نشده و استفاده در حد چند هزار ساچمه داشته اند نیاز به یک تمیزکاری اساسی (شامل استفاده از یک اسپری مثل WD40 و اسپریهای مشابه و ناهید خشک-کشیدن فرچه سیمی و تمیز کردن با فرچه های پارچه ای Khansariha (48)) لازم است.
این رو هم در نظر داشته باشید که کثیفی لوله در استفاده از ساچمه هایی با کیفیت پایین بیشتر نیاز هست. ولی حساسیت زیادی هم نشون ندید. سلاح شما شادو 1000 هستش و در صورت استفاده از ساچمه هایی مثل پرومگنوم ، جت نخجیر و ... نیاز به تمیز کردن زودتر خواهد داشت. سعی کنید از ست های تنظیف مثل ست تنظیف گامو استفاده کنید و یا راه های ساده تر که در تایپیک مربوط به پاک کردن لوله دوستان ارایه کرده اند استفاده کنید. روش های ارزون و به صرفه و کاربردی هم بودند. Khansariha (8)
(2014-03-08 11:09 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

صلاءالدين عزيز خيلي مفيد عنوان نمودند . تشكر Khansariha (8)

ولي نظر شخصي من اين هست در پايان هر برنامه تيراندازي تفنگ رو تمييز و نظافت كنيد بعد داخل كاورش بزاريد . مگر نظافت لوله چقدر زمان ميبره . كافيه يه رشته نخ 75 سانت محكم مثل نخ كفش ،در وسط نخ در سه نقطه به فاصله 5 سانت يه تكه پارچه گره زده بشه و داخل لوله كشيده بشه تا رسوب حاصله از سايش ساچمه رو پاك كنه . البته ميشه اون تكه پارچه ها رو آغشته به مواد پاك كننده كرد يا قبلش داخل لوله رو اسپري زد . و با حركت رفت و برگشتي نخ لوله رو تميز كرد . Khansariha (8)
(2014-03-08 12:19 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

صلاءالدين عزيز خيلي مفيد عنوان نمودند . تشكر Khansariha (8)

ولي نظر شخصي من اين هست در پايان هر برنامه تيراندازي تفنگ رو تمييز و نظافت كنيد بعد داخل كاورش بزاريد . مگر نظافت لوله چقدر زمان ميبره . كافيه يه رشته نخ 75 سانت محكم مثل نخ كفش ،در وسط نخ در سه نقطه به فاصله 5 سانت يه تكه پارچه گره زده بشه و داخل لوله كشيده بشه تا رسوب حاصله از سايش ساچمه رو پاك كنه . البته ميشه اون تكه پارچه ها رو آغشته به مواد پاك كننده كرد يا قبلش داخل لوله رو اسپري زد . و با حركت رفت و برگشتي نخ لوله رو تميز كرد . Khansariha (8)
آرش عزیز ممنون ، راستش من در متن پستم ایشون رو ارجاع دادم به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به خصوص پست های شماره 57 در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که آقا بهروز گذاشتند مفید خواهد بود.
در کل با یه نخ ماهیگیری و تکه پارچه نرم و به اندازه و سایز کالیبر سلاح تون و یه اسپری کارتون راه میفیه. حتما تایپیک بالایی رو مطالعه کنید. نظر اساتید و دوستان مفید خواهد بود. باز از آرش عزیز تشکر می کنم.
لینک مرجع