انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر اساتید گرامی.
در شادو هزار میشه از ساچمه 22 گرین استفاده کرد؟
من معنولا 15 گرین باش میزنم میخواستن بدونم نیشه 22 گرین هم باهاش زد؟
بهتره که استفاده نکنید چون علاوه بر فشار زیادی که به اسلحه تون وارد میشه حتی در فواصل نزدیک هم ساچمه افت محسوسی داره
Khansariha (8)
متشکرم دوست عزیز.
با سلام خدمت بزرگواران و دوستان.دوستان امروز یه گروپ از تفنگ شادو هزارم تو فاصله 20 متر گرفتم اما خوب نشد یعنی چندتا تیر به خود هدف میخورد چندتا به یه دو میلداتی پایینتر از هدف.البته دوستان باد نسبتا تندی از پشت سرم میومد دوستان میخواستم بدونم بخاطر باد اینجوری میشد و در فاصله 20 متر باد بر روی تیر اثر میزاره یا مشکل از دوربین یا تفنگ هست درضمن دوربینم سنتر پوینت هست وساچمه مورر استفاده الماس 45گرین هست
45 گرین!!!!!!!!!!!!!!!!
سوماترا به زور سامیانگ 32 گرین شلیک میکنه شما چجوری با شادو ساچمه 45 گرینی شلیک میکنی؟؟!!!
دلیل پایین خوردن بعضی ساچمه ها وزن بیشترشون نسبت به بقیست.
سریع ساچمتون رو عوض کنید چون به واشر سرپیستون تفنگتون هم آسیب میرسونه.
موفق باشید
با عرض پوزش از دوستان بطور 0.45g یا 7gبود.در کل در فاصله 20متر سرعت باد میتونه بروی ساچمه تاثیر بزاره
با عرض پوزش از دوستان بطور 0.45g یا 7gبود.در کل در فاصله 20متر سرعت باد میتونه بروی ساچمه تاثیر بزاره
بسته به قدرت اسلحه داره.
اما بطور کلی بله در 20 متر ساچمه ها بر اثر وزش باد کمی تغییر جهت میدن....حالا اگر اسنگین تر باشند و سرعت بیشتر داشته باشند یعنی انرژی بیشتری دارند و باد تاثیر کمی روشون داره.Khansariha (8)
(2015-09-09 09:29 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ...
باد شدید که هیچی .. من تو باد ملایم هم متوجه شدم که خیلی تاثیر میذاره .. و متاسفانه اینجوری هم نیست که انگشتتو خیس کنی ببینی باد از کدوم جهته و با توجه به جهت باد یکم اینور اوونور بگیری .. چون باد اونجوری که تو ذهن ماست جهت نداره و مثل گردباد دورخودش میپیچه ..حتی تو باد ملایم ممکنه یه لحظه ساچمه شما منحرف بشه تو ۱۰ متری در حالیکه جلوی صورت شما باد لایم میوزیده ..
به هر حال من هر وقت یه کم باد میومده درصد خطام خیلی زیاد میشده .. شما هم گروپ گیری تو هوای بدون باد انجام بدین ..
البته من فکر کنم بهترین گروپ تو فضای بسته سالن یا سوله باشه .. مطمين نیستم ..اساتید راهنمایی بفرماین
حرفتون کاملا صحیح هست. من با شادو خودم و ساچمه سنگین باراکودا که واقعا دقیق و با کیفیت هست وقتی با یه باد معمولی توی طبیعت گروپگیری کردم کاملا اثر باد معلوم بود. نکته جالب اینجاست که تمام ساچمه ها به یه سمت منحرف نمیشدن. فقط گروپ از همه سمت باز شد. همون ساچمه توی حیاط خونه و بدون باد گروپ مناسب و قابل قبولی میداد. اسلحه بادی مخصوصا فنری با قدرت متوسط و پایین وزش باد کاملا تاثیر میزاره روی دقتشون. و به هیچ عنوان نمیشه با هماهنگ کردن با جهت وزش باد دقتو بالا برد
سلام به همه دوستان گامو سوار راست میگن که شادو1000 جدید 7ژول قدرت داره اساتیدکسی مدل جدیدشو تست نکردهKhansariha (256)
لینک مرجع