انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز. من چند ساله شادو دارم و واقعا هم ازش راضیم و یه جورایی روش تعصب دارم. منتها نمیدونم بعضیها روی چه حسابی این قیمتها رو ارایه میکنن. شما با این قیمت میتونید دیانا 36 دست دوم تمیز بردارید که از هر لحاظ از شادو سره. من با چشم خودم دیدم شادو کپ فلزی به همراه یه ذوربین بوشنل معمولی رو دادن یک میلیون.
(2016-12-27 10:32 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،والا نمیدونم کدوم فروشگاه داره باید پیگیری کنید.اگردوربین دارید خیلی حساس نشوید وبعنوان دکور شکاف درجه هم باشه.موفق باشید

سلام
نه داداش دوربین ندارم دارم پول جمع میکنم واسه یک سنترپوینت
سلام میشه فنر شکسته را جوش زد. اگه جوش بزنیم دوباره نمیشکنه یا خاصیت فنری شو از دست نمیده؟
(2017-02-13 08:30 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه فنر شکسته را جوش زد. اگه جوش بزنیم دوباره نمیشکنه یا خاصیت فنری شو از دست نمیده؟

سلام. دوست عزیز این کار امکان پذیر نیست چون اگه فنر در حدی داغ بشه که نور قرمز بده از اون قسمت ترد میشه و با اولین مسلح کردن دوباره میشکنهKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان و اساتید
میخواستم در مورد بازسازی شادو راهنمایی کنید.
۱-اول از همه کپ، که اگه تو عکس دقت کنید می بینید که به سمت راست متمایل شده برای همین کلا روش دوربین جواب نمیده، با شیم گذاری هم فقط در یک فاصله مشخص صفر هست در خارج از اون فاصله دیگه هیچی.
[تصویر: DSC-0819.jpg]
[تصویر: DSC-0817.jpg]
۲-مورد بعدی کلا کپ اصلا باز نمیشه از جاش هر کاری کردم یه ذره هم پیچ مربوطه جم نخورد، ولی خود کپ خیلی کم ازجایی که به بدنه متصل هست لق هست،چیکارش باید کنم؟
[تصویر: DSC-0816.jpg]
۳- این مورد هم قطعه مربوطه رو گم کردم که باعث میشه میله اهرم به بدنه کشیده بشه.
[تصویر: DSC-0832.jpg]
[تصویر: DSC-0834.jpg]
۴- این قطعه رو اسمش نمیدونم چیه، واشر سر سیلندره، واشر ته سیلندره.....کلا فنر رو در آوردم و انگشتم رو روی محل خروجی هوا قرار دادم و قطعه اصلی رو کشیدم عقب خیلی خیلی کم فشار میخواد تا بیاد عقب ولی بعد این که انگشتم رو برمیدارم،هوا وارد سیلندر میشه، دیگه نمیدونم لازمه عوضش کنم؟
[تصویر: DSC-0825.jpg]
[تصویر: DSC-0824.jpg]
[تصویر: DSC-0826.jpg]
[تصویر: DSC-0829.jpg]
۵- قطعه غیر فلزیه یه تیکش شکسته،ولی خود میله صاف و سالم هست به غیر اون جای نقره ای که یه کم خوردگی داره که وقتی قطعه سیاه رو جا میزنم این خوردگی دقیقا لب قطعه سیاه هست.
[تصویر: DSC-0831.jpg]
[تصویر: DSC-0830.jpg]
۶-لول هم خانش تعطیل هست،لول رو چجور باید باز کنم؟
۷-لول چه تفنگ هایی بهش میخوره،حتی با تراشکاری جای اتصال به کپ؟لول ۴۹ سانتی دیانا مثل ۳۵۰ یا اگه اشتباه نکنم ۳۵و..بهش میخوره؟
مورد آخر هم مربوط به زاج هست،آیا با زاج های معمول تو بازار میشه تا حدودی مثل مال خودش کرد،قسمت پائین جایی هست که قنداق روش بوده بالا هم...
[تصویر: DSC-0813.jpg]
۸- در آخر هم اسم قطعه ها رو لطف کنید بگید.
سلام دوست عزیز
فکر کنم اسم اون قطعه که گم کردید و باعث میشه میله اهرم به بدنه کشیده بشود , غلتک اهرم است . اگر اسمش همین باشه توی لینک زیر هست . به لینک زیر مراجعه کنید و ببینید آیا قطعه ای که گم کردید همین هست یا خیر .
در مورد بقیه موارد هم اساتید بهتر میتوانند راهنمایی کنند . [تصویر: khansariha%20(8).gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزاول که اونکه لوله توکپ وسط نیست در صورتی که لقی داره باید باز بشه وبا واشرهائ نازک بهش میگن واشر خشکه یاواشر تنظیم که در دوطرف لوله بذارید حل میشه،ولی اینو بذارید اخر سر چون اگر واشر دور لوله که بین کپ ولوله هست رو نو بندازید احتمالا جلوی پرتی هوارو میگیره،پس فعلا پیچ کپ روباز نکنید.بعد غلطک بغل اهرم اگر گیرت نیومدبادر نظر گرفتن نمونه با پلاستیک فشرده میتونید درست کنید،بنظرم واشر سرپیستون سالمه،فقط داخل سیلندر روخوب تمیز کنید،درخصوص لوله هم فکر کنم داخل لوله کثیف باشه چون بعید میدونم خان ازبین رفته باشه چون ازظاهر عکس ها تفنگ،تفنگ داغونی نیست.موفق باشید
(2017-02-15 11:15 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزاول که اونکه لوله توکپ وسط نیست در صورتی که لقی داره باید باز بشه وبا واشرهائ نازک بهش میگن واشر خشکه یاواشر تنظیم که در دوطرف لوله بذارید حل میشه،ولی اینو بذارید اخر سر چون اگر واشر دور لوله که بین کپ ولوله هست رو نو بندازید احتمالا جلوی پرتی هوارو میگیره،پس فعلا پیچ کپ روباز نکنید.بعد غلطک بغل اهرم اگر گیرت نیومدبادر نظر گرفتن نمونه با پلاستیک فشرده میتونید درست کنید،بنظرم واشر سرپیستون سالمه،فقط داخل سیلندر روخوب تمیز کنید،درخصوص لوله هم فکر کنم داخل لوله کثیف باشه چون بعید میدونم خان ازبین رفته باشه چون ازظاهر عکس ها تفنگ،تفنگ داغونی نیست.موفق باشید

سلام
اول تشکر بابت پاسخ
آره واشر های کنار کپ احتمالا خراب شدن
کپ رو حتما باید باز کنم چون گفتم که نمیشه از دوربین استفاده کرد کلا مسیر لول رو کپ تغییر داده لول بصورت واضح به سمت راست متمایل شده
اون قطعه پلاستیکیه رو حدود 8 سال قبل گم کردم
میگم ولی باور نمی کنید حدود 20 هزار تایی شلیک داشته
دیگه دست این و اون هم دادم که معلوم نیست خرده سنگ باهاش شلیک کردن یا نه....
دیگه وضعیت خان رو خودتون تصور کنید
عید 96 تفنگه 11 سالش میشه
ولی به غیر از خان و اون قطعه غیر فلزی سیاه که فنر روش قرار میگیره و سیستم نشونه گیریش بقیه قطعات سالم سالم. فابریکی خودش هستن البته به غیر از فنر خخخخخ

شماره 5 و 3 به لطف لینکی که دوست عزیز آقای روباه معرفی کردن حل شد.
شرمنده اسمتون رو نمیدونم.Khansariha (8)
همچنان منتظر راهنمایی برای سایر موارد هستم.Khansariha (48)Khansariha (48)
با سلام :
دوست عزیز ، لقی بین لوله و بدنه رو همونطور که دوستمون گفتن با واشر میشه اصلاح کرد .اگر اون فاصله زیاد باشه حتی میشه با ضربات ملایم چکش اون دو شاخه رو به هم نزدیک کرد . قطعاتی از تفنگ کمه - خرابه - شکسته یا واشرش نیاز به تعویض داره و...... همه اینها رو میشه درست کرد ولی من فکر میکنم شما کلا بدنبال استاندارد بالاتری هستید برای همین این تفنگ برای رسیدن به اون خواسته های شما کمه . پس بهتره خودتون رو زیاد اذیت نکنید بعد از سرپا کردن تفنگ با توجه به کپ فلزی بودنش که خواهان هم داره اون رو بفروشید و یک تفنگ با دقت بالاتر و استحکام بالا تر تهیه کنید اگر بودجه فعلی به خانواده دیانا نمیرسه محصولات ترک هم کیفیت قابل قبولی دارند ضمن اینکه دوستان با تیون و تعویض فنر و......... نتیاج بسیار خوبی هم گرفته اند Khansariha (8)
موفق باشید
(2017-02-15 10:59 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز ، لقی بین لوله و بدنه رو همونطور که دوستمون گفتن با واشر میشه اصلاح کرد .اگر اون فاصله زیاد باشه حتی میشه با ضربات ملایم چکش اون دو شاخه رو به هم نزدیک کرد . قطعاتی از تفنگ کمه - خرابه - شکسته یا واشرش نیاز به تعویض داره و...... همه اینها رو میشه درست کرد ولی من فکر میکنم شما کلا بدنبال استاندارد بالاتری هستید برای همین این تفنگ برای رسیدن به اون خواسته های شما کمه . پس بهتره خودتون رو زیاد اذیت نکنید بعد از سرپا کردن تفنگ با توجه به کپ فلزی بودنش که خواهان هم داره اون رو بفروشید و یک تفنگ با دقت بالاتر و استحکام بالا تر تهیه کنید اگر بودجه فعلی به خانواده دیانا نمیرسه محصولات ترک هم کیفیت قابل قبولی دارند ضمن اینکه دوستان با تیون و تعویض فنر و......... نتیاج بسیار خوبی هم گرفته اند :khansariha (8):
موفق باشید

سلام
بحث سر تیون کردن و....یا عدم توان خرید تفنگ نو نیست.
چون اولین تفنگم بوده ارزشش رو از نظر مادی در نظر نمیگیرم.
دیگه خودتون و دوستان عشق تفنگ میدونین چی میگم.
الان توان خرید تفنگ تا 1500 رو هم دارم البته یک ماهی میشه پی سی پی رو فروختم خخخخخ
دوربین و تلمبه هم آمادس برای پی سی پی جدید
ولی به دلیل بالا که گفتم قصد تعمیر کلی و اساسی دارم.
لینک مرجع