انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به همین پایه مس میشناسن. به خاطر تحمل حرارتی بالاش معروف هست. همینجور که دوستمون گفت گریس معمولی اصلا استفاده نکنید بعد چند شلیک همش دود میشه.
(2014-03-19 12:56 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریس اوراپی فرانسه
به نظر حقیر اگر پیدا نکردین،به پیستون گریس نزنین هم مشکلی پیش نمیاد.Khansariha (8)
سپاسگذارم
حتمی فردا تهیه میکنم فقط کمترین سایزش توی بازار چه وزنی داره و قیمتش چنده Khansariha (8)
کمترین سایزش تا جای که من دیدم یک کیلوی بوده من از قیمت 2سال پیشش خبر داشتم کیلوی 60 تومن بود الان دیگه... باید گشت اونای که این گریسو مصرف دارن ازشون به مقدار کم خرید.
با سلام خدمت دوستان و تبریک سال نوKhansariha (8)

دوستان کسی اندازه ی بوشی که داخل پیستون میره رو نداره؟Khansariha (172)
دوستان اگر اندازه ی این بوش فنر رو دارید لطف کنید.ممنونKhansariha (8)
با عرض سلام و خسته نبأ شيد و عرض تبريك سال نو خدمت همسايتي هاي عزيز
يه تجربه كوچك داشتم كه خدمت بچه ها قرار ميدم
مدتي پيش فنر شادو رو با ديانا ٣٥ عوض كردم قدرتش كه فوق العاده شده بود ولي دقتش هنوز پسندم نبود كه بعد از حدود ٣٠٠ شليك فنرش شيكست البته موقع جا زدن فنر مجبور شديم ٢ تا حلقشو ببريم
*****با تشکر از شما دوست بزرگوار ایراداز واشر سر پیستون نیست چون تازه عوضش کردم و الان کیپ است . لوله هم لق تیست تنها ایراد میتواند واشر محل ساجمه باشد به امید خدا ان را هم که عوض کردم نتیجه را عرض میکنم (25/12/1392) *****
---------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض تبریک سال جدید خدمت جناب قربانی و کلیه دوستان عزیز
یه سوال داشتم جناب قربانی . در متن پست چند صفحه قبل که قسمتی از آن را ابتدای کامنت آورده ام ، شما فرموده بودید بعد از تست ، نتیجه را به اطلاع دوستان می رسونید . اگه نتیجه مشخص شده می شه لطف کنید در اختیار سایرین نیز قرار بدین . بنده یه شادو 1000 کپ پلاستیکی دارم (‌خرید بهمن 92) حس می کنم شاید تفنگ من نیز همین مشکل رو داره .
ممنون می شم .
یا حق.[/b]
سلام خدمت دوستان و اساتید [تصویر: khansariha%20(8).gif]
میخواستم بدونم موقعی که دوربین روی تفنگ نیست نمیشه اینو در آورد ؟
[تصویر: Image.bmp]
سلام
میشه در اورد و وظیفه ش اینه که به عنوان استپ ترمز عمل میکنه.(از حرکت پایه دوربین جلوگیری میکنه)
کلا نیازی هم بهش نیست!چون شادو اونقدرا لگد نداره که بخواد پایه دوربینو جابه جا کنه اما کار از محکم کاری ایراد نمیکنه،شما هر وقت دوربین بستین اونموقع ببندید و الان اگه مزاحم نشانه روی یا حواس پرتی تون میشه بازش کنید.
Khansariha (8)
(2014-03-24 03:38 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه در اورد و وظیفه ش اینه که به عنوان استپ ترمز عمل میکنه.(از حرکت پایه دوربین جلوگیری میکنه)
کلا نیازی هم بهش نیست!چون شادو اونقدرا لگد نداره که بخواد پایه دوربینو جابه جا کنه اما کار از محکم کاری ایراد نمیکنه،شما هر وقت دوربین بستین اونموقع ببندید و الان اگه مزاحم نشانه روی یا حواس پرتی تون میشه بازش کنید.
Khansariha (8)
با سلام ..
دوست خوبمون Tomcat14 درست میگه اصلا نیازی به اون نیست اکثر پایه دوربین ها پیچ استپ رو دارند و دوم اینکه شما وقتی پایه دوربین رو سوار میکنی روی سلاح ناچار باید پایه رو بکشی عقب تا لنز دوربین با چشم شما تنظیم بشه .. زیر همون بست که الان روی سلاح شماست و عکسش رو گذاشتی یه سوراخه که پیچ استپ پایه دوربین توی اون میشینه و دیگه عملا جای برای بستن این بست یا همون استپ ترمز نمیمونه ....Khansariha (8)

موفق باشید
دوستان با تجربه ای که بدست آوردم به شخصه فک میکنم که ساچمه پرومگنوم یا همانند های اون برای شادو یکمی سنگین هست و همون ساچمه های ایرانی سبک واسه شادو خوبه. و بهترینشون که من باهاش زیاد کار کردم ساچمه بیژن سرتخت هست که صاف تر و ترتمیز تر هست.چون با شادو که معمولا نمیخوایم اهداف بالاتر از 50 متر رو بزنیم پس به دقت آن چنانی نیازی نیست.
خودم وقتی پرومگنوم شلیک میکنم حس میکنم فشار بیشتری به تفنگ وارد میشه و شاید همینه که باعث افت قدرت شادو پس از مدتی میشه,چیزی که من تاحالا حس نکردم.چون بیشتر از ساچمه های معمولی برای شادو استفاده میکنم.
ضمنا تفنگ های مختلف با ساچمه های مختلف بهترین نتایج رو میگیرن.حالا بعضی ساچمه ها هم عملکرد بهتری نسبت به دیگران دارن.Khansariha (8)
لینک مرجع