انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام داداشKhansariha (8)
دقیقاً چه صدایی؟ با یکی دوتا شادو1000 ديگه مقایسه کنید. شادو دلتا ( لوله کوتاه) نیست؟
براحتی مسلح ميشه؟ دقت داره؟
(2016-05-19 09:41 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداشKhansariha (8)
دقیقاً چه صدایی؟ با یکی دوتا شادو1000 ديگه مقایسه کنید. شادو دلتا ( لوله کوتاه) نیست؟
براحتی مسلح ميشه؟ دقت داره؟

یه صدایی مثل شل بودن فنر. مقایسه کردم هیچکدوم همچین صدایی نمیداد بجز یه موردکه چند سال استفاده شده بود و فنرش هم عوض شده بود.دقتش زیاده مسلح شدنش هم مشکلی ندازه من خودم هم تنظیم کردم باهاش تو فاصله 20 متری خال میزنم.
(2016-05-19 09:29 PM)rezanzg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من نزدیک یک ماهه که شادو 1000 خریدم ولی موقع شلکیک صدایی از داخل تفنگ میادکه غیر عادیه با یه تفنگ دیگه امتحان کردیم همچین صدایی نمیداد هر کاری هم میکنم فروشنده(مغازه مجاز سلاح تو شهر ما) گردن نمیگیره و میگه باید همچین صدایی باشه چون گامو قدرتش زیاده فنر صدا میده. به نظر شما مشکلی داره یا عادیه لطفا کمکم کنین که اگه مشکل داره بتونم صاحب مغازه رو متقاعد کنم.ممنون
سلام.
داداش چه جور صدایی میاد از داخلش. صداش زیاده با تق تق میکنه مثلا. بهترین راهش اینه که باز کنی تفنگ رو. با توجه به این که یکماه هست که خریدی فروشنده زیر بار نمیره. وسیله مکانیکیه دیگه یه تیر میزنی مثل ساعت کار میکنه تیر بعدیش فنر میشکنه.
(2016-05-19 09:51 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-19 09:29 PM)rezanzg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من نزدیک یک ماهه که شادو 1000 خریدم ولی موقع شلکیک صدایی از داخل تفنگ میادکه غیر عادیه با یه تفنگ دیگه امتحان کردیم همچین صدایی نمیداد هر کاری هم میکنم فروشنده(مغازه مجاز سلاح تو شهر ما) گردن نمیگیره و میگه باید همچین صدایی باشه چون گامو قدرتش زیاده فنر صدا میده. به نظر شما مشکلی داره یا عادیه لطفا کمکم کنین که اگه مشکل داره بتونم صاحب مغازه رو متقاعد کنم.ممنون
سلام.
داداش چه جور صدایی میاد از داخلش. صداش زیاده با تق تق میکنه مثلا. بهترین راهش اینه که باز کنی تفنگ رو. با توجه به این که یکماه هست که خریدی فروشنده زیر بار نمیره. وسیله مکانیکیه دیگه یه تیر میزنی مثل ساعت کار میکنه تیر بعدیش فنر میشکنه.

خود صاحب مغازه باز کرد دو نفرم نگا کردن همه چی به نظر سالم بود پیچ هاش هم محکم بودن.صداش هم مثل این میمونه که فنر به یه جایی بخوره و برگرده ولی بازم همه میگن که فنرش امکان نداره با این استفاده کم شل بشه
(2016-05-19 10:02 PM)rezanzg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-19 09:51 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.

خود صاحب مغازه باز کرد دو نفرم نگا کردن همه چی به نظر سالم بود پیچ هاش هم محکم بودن.صداش هم مثل این میمونه که فنر به یه جایی بخوره و برگرده ولی بازم همه میگن که فنرش امکان نداره با این استفاده کم شل بشه
سلام دوست عزیز.
اگه تفنگت صدای فنر میده و کمی هم لگد داره و صدا به صورت چکش مانند شنیده میشه اشکال از واشر پیستونه که باید عوضش کنی. چون پیشانی پیستون داره با ته سیلندر برخورد میکنه و صدای ناهنجاری میده. حالا یه تستی بکن ببین درست میشه یا نه. البته احتمال هم داره مشکل از جای دیگه ای هم باشه...
اگه دقت داره و اصطلاحاً خال میزنه، یعنی مشکل خرابی واشرسرپیستون منتفی هست. امکان شل بودن فنر هم امکان نداره! مگه اینکه تکه کوچکی از انتهای فنر شکسته باشه که در این صورت، تفنگ دقت نخواهد داشت!
در صورت نو بودن تفنگ، با توجه به سبک بودن شادو، وقدرت فنر 18 -19 ژولی، صدا وارتعاش زیادی داره بطوریکه احساس میکنید تفنگ تفنگ ميخواد از دستت فرار کنه خخخ که طبیعیه. که بعد از مدتی با رام شدن فنر کمتر ميشه.
مطمنید تفنگ دست دوم نبوده؟
.Khansariha (226)
سلام به طرفداران شادو ایا این فنر احتیاج به تعویض داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای yos عزیزKhansariha (8)
فکر نمیکنم که احتیاج به تعویض داشته باشه و سالم به نظر میاد. فقط کمی کج شده که اکثر فنرها بعد یه مدت استفاده اینجوری میشن و چیز خاصی نیست و اگه از واشر مرکزی استفاده کنی کمتر فنر کج میشه.
ممنون اقا محسن یعنی چی از واشر مرکزی استفاده کنی کج نمیشه میشه یه توضیح بدی
(2016-05-28 04:09 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اقا محسن یعنی چی از واشر مرکزی استفاده کنی کج نمیشه میشه یه توضیح بدی
خواهش میکنم دوست گلم Khansariha (8)
به طور کلی کج شدن فنر به دلیل لول فنر کوتاه و سایز نامناسب آن و نداشتن واشر مرکزی هستش که با یه واشر مرکزی با ابعاد مناسب میشه تا حدودی جلوی کج شدن فنر رو گرفت.
[تصویر: 35222.jpg]
شکل واشر مرکزی به این صورت هست که رو بعضی کرالها و شادو 1000 ها فلزیش موجوده و بعضی هاشون نداره که میتونی بدی تراشکار جنس تفلون خشکه واست بتراشه. یه واشر فلزی هم روش سوار کن تا فشار فنر رو واشر مرکزی رو مهار کنه، همونطور که تو عکس مشخصه انتهای فنر قرار میگیره و به همراه فنر وارد پیستون میشه و از کج شدن انتهای فنر تا حدودی جلوگیری میکنه و همچنیین ارتعاشات فنر رو کاهش میده.
موفق یاشیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع