انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز منم شادو داشتم واسه امتحان کردن قدرت نمیخواد به جونور شلیک کنی اخرین باری که با بادی به جاندار شلیک کردم یادم نمیاد فکر کنم قبل عید بود.
شادو وقتی نو باشه 4 لایه حلبی روغن رو رد میکنه. من از 15 متری به بشکه 220 لیتری شلیک کردم سوراخ شد. دلیل سوراخ شدنشم بشکه پر بود مگر نه سوراخ نمیشد. بیچاره همسایمون نمیدونستم نفت داخل بشکست به وسطش زدم نفتش تا وسط خالی شد.
و یه نصیحت. هزار ژولم تفنگت قدرت داشت نه به پرنده نه به چهار پا شلیک نکن من خیلی تفنگا دارم متوسطشون 500 ژول قدرت داره بزرگترین اشتباهم این بود که یه بار از 20 متری به یه کبوتر شلیک کرد که هیچ وقت اون صحنه بد یادم نمیره. دقیقا تنها چیزی که ازش موند بالش بود با سینش.
خدا ما رو ببخشه.
یا علی.
شرمنده کرال جون مطمئنی اون چیزی که باهاش به بشکه 220 لیتری شلیک کردی شادو 1000 بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (337)Khansariha (337)
اره مطمئنم یه دلیل دیگم داره اینکه بشکه کهنه بوده شاید از داخل پوسیدگی چیزی داشته که سوراخ شده. نمیدونم چرا هرچیز غیر قابل باوریه واسه من اتفاق میفتهKhansariha (226)
یه عکس ازش میزارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان شده جا ماسه واقعا گناه داشت.
دلیلیم نمیبینم کسی بخواد باور کنه یا نکنه.
یا علی.
ناراحت نشو داداش .خوب یکم هم جای تعجب داره ولی به احتمال خیلی زیاد این پوسیدگی باعث سوراخ شدن بشکه شده وگرنه در حالت عادی فکر نکنم شادو این توانایی رو داشته باشهKhansariha (8)
سلام 5.5 بوده دیگه اره؟Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام دوستان لولرو با چی تمیز کنم؟ روغن یا گریس بزنم بعد چندتا شلیک کار آمد هست؟
(2014-08-28 04:37 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
نه داداش روغن براچی؟شما با اسپری خشک ناهید لوله رو تمیز کن
(2014-08-28 04:37 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپری ناهید رو می تونید از لوازم الکترونیک یا الکتریکی ها تهیه کنید
ساچمه الماس extreme 20 گرینی رو میشه با شادو زد؟ تا 20-30 متر خوب میره؟

Sent from my ST15i using Tapatalk
داداش 20گرین خیلی سنگینه برا شادو شدنش که میشه زد چرا نشه ولی خوب رو فنر فشار میاد امکان داره بشکنه
لینک مرجع