انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-12-26 08:47 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا از وقتی روش دوربین بستم تازه فهمیدم این تفنگ هم میتونه دقیق باشه .Khansariha (399)

سلام شادو بدون دوربین هم میشه گفت دقیق میزنه،شاید مشکل تفنگ شما که گفته بودید تنظیمش بهم میخوره،قبل از دوربین،برخورد شکاف درجه با دوطرف قنداق موقع مسلح کردن باشه.موفق باشید
دوستان آیا میشه شکاف درجه شادو رو عوض کرد ؟ من هر جاش که نگاه میکنم جایی ندره که شکاف درجه رو بیرون آورد
شکاف درجه شادو کجا دارن ؟
(2016-12-26 10:28 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-26 08:47 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا از وقتی روش دوربین بستم تازه فهمیدم این تفنگ هم میتونه دقیق باشه .Khansariha (399)

سلام شادو بدون دوربین هم میشه گفت دقیق میزنه،شاید مشکل تفنگ شما که گفته بودید تنظیمش بهم میخوره،قبل از دوربین،برخورد شکاف درجه با دوطرف قنداق موقع مسلح کردن باشه.موفق باشید

من هم زمان 2 تا شادو 1000 کالیبر 4.5 و 5.5 خریدم .
هر دو را چک کردم مشکلی بابت گیر کردن شکاف درجه با قنداق نداشتم .مشکل اینجا بود که هر بار تنظیمشون میکردم بعد 2 3 روز از تنظیم خارج میشدند .هر جاشم بگید چک کردم فقط به یه جا شک کردم سر شکاف درجه که قسمت سبز فسفری هم داره رو هم دو تفنگ اگر با دست تکون میدادم به بالا و پایین میرفت که بنظر من باید این قیمت کاملا ثابت و متصل به ادامه شکاف درجه باشه و فقط قسمت داخلیش مثل تفنگ های دیگه برا تنظیم چپ و راست زدن تکون بخوره که اینطور نیست و این یک عیب طراحی هست .خواستید بگید عکس یا فیلم بگیرم بزارم.Khansariha (214)
.هر جاشم بگید چک کردم فقط به یه جا شک کردم سر شکاف درجه که قسمت سبز فسفری هم داره رو هم دو تفنگ اگر با دست تکون میدادم به بالا و پایین میرفت که بنظر من باید این قیمت کاملا ثابت و متصل به ادامه شکاف درجه باشه و فقط قسمت داخلیش مثل تفنگ های دیگه برا تنظیم چپ و راست زدن تکون بخوره که اینطور نیست و این یک عیب طراحی هست .خواستید بگید عکس یا فیلم بگیرم بزارم.Khansariha (214)
[/quote]

سلام قطعا ایراد بزرگی است وهمون طور که شما گفتید تکون خوردن اون قطعه باعث دقیق نبودن میشه،البته میشه درستش کرد.پیچ تنظیم مسافت راتا اخر بازکنیدوشکاف درجه راروی لوله بخوابانید،یک قطعه سمباده پوست ساب کوچک رابین قطعه متحرک پلاستیکی وفلز شکاف درجه بگذارید،سمت زبر بطرف پلاستیک باشه تا موقع جابجایی روی فلزی حرکت کنه،مواظب باشید قطعه پلاستیکی نشکنه.موفق باشید
(2016-12-26 09:04 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا میشه شکاف درجه شادو رو عوض کرد ؟ من هر جاش که نگاه میکنم جایی ندره که شکاف درجه رو بیرون آورد

سلام باید پیم فلزی جلوی شکاف درجه روبا ضربه ازیک سمت خارج کنید،البته قبلش پیچ تنظیم ارتفاع شکاف درجه یاهمون تنظیم مسافت روباز کرده ودراورید.موفق باشید
من شادو 1000 دو ساله دارم شاید بیشتر خیلی تو این مدت راضی بودم یکبار درجه رو تنظیم کردم و طی این مدت که حدودا هزار و پونصد تا تیر انداختم تغیری نکرده اما بعضی از دوستام مثل من شادو گرفتن راضی نبودن.تحقیقی که کردیم این تفنگ تمام اجزاش نمونه کپیش موجوده حتی قنداق تفنگ نمونه کپیش هست 30هزار تومن که 99درصد ظاهری شبیه اصله.مال دوتا از دوستام که خریده بودن درجه های کپی روشون بود که با نمونه اصل تعویض شد که دیگه شکایتی نداشتن بعد اون.از ظاهر هم نمونه اصل و کپی قابل تشخیص نیست زیاد فقط موقع استفاده مشخص میشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(2016-12-26 11:41 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.هر جاشم بگید چک کردم فقط به یه جا شک کردم سر شکاف درجه که قسمت سبز فسفری هم داره رو هم دو تفنگ اگر با دست تکون میدادم به بالا و پایین میرفت که بنظر من باید این قیمت کاملا ثابت و متصل به ادامه شکاف درجه باشه و فقط قسمت داخلیش مثل تفنگ های دیگه برا تنظیم چپ و راست زدن تکون بخوره که اینطور نیست و این یک عیب طراحی هست .خواستید بگید عکس یا فیلم بگیرم بزارم.Khansariha (214)

سلام قطعا ایراد بزرگی است وهمون طور که شما گفتید تکون خوردن اون قطعه باعث دقیق نبودن میشه،البته میشه درستش کرد.پیچ تنظیم مسافت راتا اخر بازکنیدوشکاف درجه راروی لوله بخوابانید،یک قطعه سمباده پوست ساب کوچک رابین قطعه متحرک پلاستیکی وفلز شکاف درجه بگذارید،سمت زبر بطرف پلاستیک باشه تا موقع جابجایی روی فلزی حرکت کنه،مواظب باشید قطعه پلاستیکی نشکنه.موفق باشید
(2016-12-26 09:04 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام باید پیم فلزی جلوی شکاف درجه روبا ضربه ازیک سمت خارج کنید،البته قبلش پیچ تنظیم ارتفاع شکاف درجه یاهمون تنظیم مسافت روباز کرده ودراورید.موفق باشید
[/quote]

آها
فقط شکاف درجه کجا گیر میاد ؟
کدوم یک از فروشگاه های اینترنتی دارن ؟Khansariha (226)
سلام،والا نمیدونم کدوم فروشگاه داره باید پیگیری کنید.اگردوربین دارید خیلی حساس نشوید وبعنوان دکور شکاف درجه هم باشه.موفق باشید
نقل قول :فقط شکاف درجه کجا گیر میاد ؟
کدوم یک از فروشگاه های اینترنتی دارن ؟

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چک کنید
(2016-12-28 08:13 AM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :فقط شکاف درجه کجا گیر میاد ؟
کدوم یک از فروشگاه های اینترنتی دارن ؟

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چک کنید

داداش این شکاف درجه شادو میده 65 تومنKhansariha (290)Khansariha (367)
یعنی چی؟چه خبره؟
دوست من گرفته 10 تومن با این قیمت میرم یک فنر فابریک گامو میگیرم
چه خبره مگهKhansariha (367)
اصلا من هنگ کردم الانKhansariha (226)Khansariha (367)Khansariha (172)
من توی این سایت یکی پیدا کردم میده 30 تومن
سلام دوستان.Khansariha (8)
دیروز رفتم بازار.
یه مغازه شادو هزار گپ فلزی کالیبر 5.5 داشت.قیمت کردم گفت 800 تومن.Khansariha (133)
کنم بشه با این قیمت دیانا 350 کارکرده تمیز در حد همین شادو های گپ فلزی که دیگه فک کنم هیچکدمشون کمتر از ده سال کار نکردن خرید.Khansariha (367)
نمیدونم دلیل این قیمت فضایی شادو گپ فلزی کارکرده چیه.Khansariha (399)
منم گپ فلزیشو دارم.ولی واقعا به این قیمتا ارزش خرید نداره.Khansariha (256)
لینک مرجع