انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام هفته قبل رفته بودیم نزد یکی از دوستان شادو 1000 (5/5 ) سوار میشن ایشون . شنیده بودم قدرتش خوبه ولی نه در این حد اجره سالم رو تو 5 متری پودر کرد . حالا یه سوال قدرتش تو این کالیبر چقدره ؟ Khansariha (226)
(2014-02-25 05:38 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هفته قبل رفته بودیم نزد یکی از دوستان شادو 1000 (5/5 ) سوار میشن ایشون . شنیده بودم قدرتش خوبه ولی نه در این حد اجره سالم رو تو 5 متری پودر کرد . حالا یه سوال قدرتش تو این کالیبر چقدره ؟ Khansariha (226)

فکر کنم قدرتش بین 15تا17ژول باشهKhansariha (8)
سلام به همه شادویی های گل [تصویر: khansariha%20(8).gif]
میخواستم بدونم لگد گیر شادو هزار رو میشه عوض کرد ؟ اصلش توی بازار گیر میاد ؟
مخلص همه[تصویر: khansariha%20(8).gif]
(2014-02-26 04:53 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه شادویی های گل [تصویر: khansariha%20(8).gif]
میخواستم بدونم لگد گیر شادو هزار رو میشه عوض کرد ؟ اصلش توی بازار گیر میاد ؟
مخلص همه[تصویر: khansariha%20(8).gif]

سلام دوست عزیز لگد گیر شادو رو میشه عوض کرد ولی اصلش رو نمیدونم که گیر میاد یانه اما با مدل های دیگه که داخل بازار هستش میشه عوض کرد ولی هیچی مثل اصلش نمیشه اصلا برای چی میخوای عوضش کنی مگه چه مشکلی پیدا کرده ؟ Khansariha (8)
سلام [تصویر: khansariha%20(8).gif]
راستش برای من مشکلی پیدا نکرده . لگد گیر تفنگ یکی از دوستام لق شده . میگه هر چی سفتش میکنه بازم لق میزنه.
به نظر شما از همین خرابه استفاده کنه یا بره یه دونه بخره ؟ یعنی خیلی کیفیتشون بده ؟
شاید سوراخ پیچا روی قنداق گشاد شده
بهتره پیچ های بزرگتری تهیه کنید و تست کنید
احتمالا حل میشه
سلام برا شکار با شادو1000 کالیبر 4.5 بهتره یا 5.5 بیشتر برا شکار کبوتر و فاخته و کلاغ میخام.فاصله هم زیر 40متر؟؟؟
Khansariha (66)Khansariha (66)
(2014-02-27 05:22 PM)hrebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برا شکار با شادو1000 کالیبر 4.5 بهتره یا 5.5 بیشتر برا شکار کبوتر و فاخته و کلاغ میخام.فاصله هم زیر 40متر؟؟؟
Khansariha (66)Khansariha (66)

صد البته 5/5 برای شکار مناسب تر هست شکار رو در جا فریز میکنه ولی با 4/5 طول. میکشه تا شکار از پا در بیاد
موفق باشی
چون شادو قدرتش کمتر از 20 ژوله 4.5 بهتر جواب میده ولی شکار کلاغ و کبوتر با 4.5 یکم ریسک داره ممکنه فریزش نکنه.من باشم 5.5 بر میدارم Khansariha (8)
برا افزایش قدرتش باید چه کار کرد؟فنر هیچ دیانایی بهش نمیخوره؟واشر دیانا چطور؟
لینک مرجع