انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-12-26 10:42 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان امروز یه چند ساعتی وقت شد که بریم برا شکار کفتر با شادو هزاری که چند روزی هست که خریدم و اما نتیجه دوتا کفترو زدم که یکیش درجا افتاد اما یکی دیگش حدود 50 متری رو پرید و بعد افتاد درضمن دوستان فاصله هم 15 تا 20 متر بود بنظرم اگه یه دوربینم براش بخرم تا 30 متری یا حتی بیشترم بشه باهاش کفتر شکار کرد.دوستات به نظر شما این تفنگ تا چه فاصله ای برا شکار کفتر جواب میده

سلام. اگه با دقت بیشتری تیر اندازی کنی تا 70 -80 متر راحت میندازه
(2013-12-26 10:42 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستات به نظر شما این تفنگ تا چه فاصله ای برا شکار کفتر جواب میده

سلام و درود Khansariha (8)

با نصب دوربين مطمئن ترين فاصله 20 الي 30 متر . البته در فواصل بيشتر هم امكانش هست . ولي فاصله مطمئنه رو عنوان كردم .Khansariha (8)
با سلام.دوستان امروز یه چند ساعتی وقت شد که بریم برا شکار کفتر با شادو هزاری که چند روزی هست که خریدم و اما نتیجه دوتا کفترو زدم که یکیش درجا افتاد اما یکی دیگش حدود 50 متری رو پرید و بعد افتاد درضمن دوستان فاصله هم 15 تا 20 متر بود بنظرم اگه یه دوربینم براش بخرم تا 30 متری یا حتی بیشترم بشه باهاش کفتر شکار کرد.دوستات به نظر شما این تفنگ تا چه فاصله ای برا شکار کفتر جواب میده

بستگی به قدرت فنر تفنگت داره هرچقدر قویتر باشه تاثیر بیشتری در برد موثر داره
د[/i]وستان امروز دو نمونه تیر پرو مگنوم با گامو مچ رو روی تفنگم امتحان کردم.دوستان پرو مگنوم خیلی گروپ بهتری نسبت به گامو مچ بدست میاد اما بنظرم گامو مچ قدرت تخریب بیشتری داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می گن به این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روحشان شاد یادشان گرامی.
تو اپارات دیدم داشت با شادو تو ایرا کفتر میزد.انگاری گپ تفنگو عوض کرده بودن رنگش سیقلی بود وبا گپ های دیگه فرق مبکردولی از اهن بود.
(2013-12-28 07:28 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
د[/i]وستان امروز دو نمونه تیر پرو مگنوم با گامو مچ رو روی تفنگم امتحان کردم.دوستان پرو مگنوم خیلی گروپ بهتری نسبت به گامو مچ بدست میاد اما بنظرم گامو مچ قدرت تخریب بیشتری داره

سلام
ساچمه مچ چون پهن هست نفوذ خوبی نداره وبه درد شکار نمیخوره بیشتر برا هدف زنی استفاده میشه حالاچرا گروپش ازپرومگنوم بدتر شده نمیدونم
والا چی بگم اما با پرومگنوم به راحتی از 20 متری میشه درب نوشابه رو زد البته نکه گمو مچ دقتش بد بود اما پرو مگنوم خیلی بهتر بود
سلام
دوستان امروز یه چیز جدیدکشف کردم اون مشکل واشر بود که قبل ازبسته شدن سایت دیشب گفتم که اثرمکش رو روانگشتم حس نمیکردم امروز درست شدKhansariha (290)بگین چجوری؟اقا من تفنگو میزارم پشت پرده دراتاقم البته دری که روبه حیاط باز میشه خب اونجام سرده دیگه تفنگ یخ میزدتا اونجا که ازلوله ودوربین میشد به عنوان کمپرسور یخ برای بعد ازدعوا استفاده کرد بیرونم که میرفتم دیگه بدتر.جالبه تواون حالت واشر مکش ایجاد نمیکردوهی پایین میزد امروز تفنگو گذاشتم وسط اتاق گرم که شد حالت عادی منظورمه امتحان کرد عین روز اول شده بود قشنگ انگشتمو میکشید وقتی لوله میبردم بالاوانگشتمو برمیداشتم پسی خخخ هوا در میرفت جالب بود برام گفتم شاید برا شماهام جالب باشه احیانا کسی قبلا این مورد براش پیش نیومده ؟
راستی امروز برا اولین بار شیشه مربارو گذاشتم 70متری زدم نابودش کرد خیلی حال کردم باراولم بود فاصله دور(بیشتراز35متر)هدف میزدم یه 4-5تایی تیرزدم تاخورد بهش البته دوربینم میلدات نداره همینجوری تقریبی حساب کردم زدمKhansariha (226)
(2013-12-28 07:32 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می گن به این

روحشان شاد یادشان گرامی.
تو اپارات دیدم داشت با شادو تو ایرا کفتر میزد.انگاری گپ تفنگو عوض کرده بودن رنگش سیقلی بود وبا گپ های دیگه فرق مبکردولی از اهن بود.

تفنگ هرکیه کیفش کوک.
دوستان راهی هست که قدرت شادو رو افزایش داد
با تغیر فنر یا واشر و.....
لینک مرجع