انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اقا رضا
اره داداش وقتی لوله بسته هست از سر لوله فوت کن اگه سالم باشه هوا رد نمیشه و کیپ میشه
(2014-12-25 02:15 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا
اره داداش وقتی لوله بسته هست از سر لوله فوت کن اگه سالم باشه هوا رد نمیشه و کیپ میشه

ناصر جان فوت که میکنم کل هوایی که میفرستم داخل لوله براحتی از ناحیه کپ خارج میشه!!!!البته کپش لق شده و وقتی لوله رو یکم با دست کیپترش میکنم هوا سخت تر خارج میشه
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
حدود 1 ساعته دارم پستهای دوستان را در مورد این تفنگ ( شادو 1000 ) میخونم و هرچه بیشتر میخونم بیشتر گیج میشم واسه خریدش.
من یدونه دیانا مگنوم 350 تقریبا نو دارم ( البته 4.5 هستش ) دوربین هم روش دارم ولی هم سنگینه هم توی فاصله نزدیک مثلا برای شکار گنجشک در 30 متری خیلی گیج میزنه و تصمیم گرفتم در کنار اون یه تفنگ تا 500 تومن بگیرم که هم سبک باشه هم کارآمد با کلی تحقیق به نظرم شادو1000 رسید ولی اینجا هرکسی یه نظری داره.به نظرمن با تفنگهای هم رنج خودش از نظر قیمت وقدرت مقایسه بشه تا نتیجه بده به هر حال . . .
با توجه به توضیحاتم خواهش میکنم بدون تعصب بفرمائید شادو 1000 بخرم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر جوابتون مثبته بی زحمت بفرمائید 4.5 بهتره یا 5.5 ( از همه لحاظ ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من دوربین هم واسش میگیرم با این تفاسیر بفرمائید .
ببخشید بابت پر چونگی بنده و کمال تشکر را از توجه و راهنمائی دوستان دارم
دوست عزیز شادو هزار تو این رنج قیمت عالیه ولی چون گپش پلاستیکه یکم تو ذوق میزنه اما یه چیز کار راه اندازه و بهتر 4.5 بخری چون زیر 20ژول هست.وهم می تونی به کرال 4.5 هم فکر کنی که فقط 1یا2 ژول تفاوت دارن که با تعویز واشر و فنر هم قدرت میشن.
(2014-12-25 10:07 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-25 02:15 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا

ناصر جان فوت که میکنم کل هوایی که میفرستم داخل لوله براحتی از ناحیه کپ خارج میشه!!!!البته کپش لق شده و وقتی لوله رو یکم با دست کیپترش میکنم هوا سخت تر خارج میشه
سلام
خوب واشر سر لوله خرابه من تاحالا برام خراب نشده و عوض نکردم نمیدونم چه جوری هست.خوب برای مکش هم باید تفنگ باز بشه ببینید چه ایرادی داره
یاعلی
(2014-12-25 11:11 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-25 10:07 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا رضا

سلام
خوب واشر سر لوله خرابه من تاحالا برام خراب نشده و عوض نکردم نمیدونم چه جوری هست.خوب برای مکش هم باید تفنگ باز بشه ببینید چه ایرادی داره
یاعلی

ممنون ناصر جان
شرمنده ما زیاد سوال می پرسیم
به نظرت لق شدن کپش دلیل نشت باد از ناحیه کپ نیست؟یعنی اصلا لق شدن کپش میتونه باعث نشت هوا شده باشه یا نه مشکل فقط از واشرشه؟
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

نظرتون در مورد شادو کپ فلز چیه ؟ چقدر ارزش خرید داره و تو فردوسی پیدا میشه ؟
برای شکار های نهایتا در اندازه کبوتر می خوام نهایتا 30 متری ...

4.5 یا 5.5 ؟
(2014-12-27 01:52 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4.5 یا 5.5 ؟

سلام
والا کپ فلزی دیگه فکر نکنم گیر بیاد
کپ پلاستیک مگه چشه؟
من دارم خدایی عالیه
فقط لولش رو به دیوار تکیه اش نده که لولش کج نزنه بعدا
من دیروز باهاش از 40 متری یه زاغ رو زدم توی سینه اش خورد از پشتش بیرون رفت
با ساچمه پرومگنوم
دقیقا 48 قدم من که 182 قدمه اونم قدم بلند میشه 40 متر حداقل
البته با دوربین زدم
با این قیمت عالیه شک نکن
اگه فلز گیرت اومد بگیر گیرت نیومد همین کپ پلاستیکم ارزش خریدش بالاست
یا علی
(2014-12-27 06:16 PM)maxhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-27 01:52 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4.5 یا 5.5 ؟

سلام
والا کپ فلزی دیگه فکر نکنم گیر بیاد
کپ پلاستیک مگه چشه؟
من دارم خدایی عالیه
فقط لولش رو به دیوار تکیه اش نده که لولش کج نزنه بعدا
من دیروز باهاش از 40 متری یه زاغ رو زدم توی سینه اش خورد از پشتش بیرون رفت
با ساچمه پرومگنوم
دقیقا 48 قدم من که 182 قدمه اونم قدم بلند میشه 40 متر حداقل
البته با دوربین زدم
با این قیمت عالیه شک نکن
اگه فلز گیرت اومد بگیر گیرت نیومد همین کپ پلاستیکم ارزش خریدش بالاست
یا علی

ممنون از راهنمایی شما Khansariha (8)

4.5 یا 5.5 ؟
حتما 4.5؛ بخاطر قدرت متوسط شادو کالیبر 4.5 خیلی مناسب تره و تیر افت کمتری داره و دقت نسبتا بهتری هم داره.
لینک مرجع