انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام داداشKhansariha (8)
فنر نخجیر همونطور که دوستمون فرمودن فنر خوبی هستش و جواب میده ولی اگه میخوای هم از لحاظ قدرت و هم دقت سلاحت رو تیون کنی میتونی از فنر و واشر پیستون دیانا27 استفاده کنی عالی میشهKhansariha (256)
سلام دوستان یه لطفی کنید اگه شادو رو باز کردید از مراحل عکس بگیرید ، یا اگه عکس دارید بزارید ممنون میشمKhansariha (8)
سلام اینو یکی از کاربرای همین سایت تهیه کردن
مراحل باز کردن و تمیز کردن سلاح:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من الان دوتا شادو هزار خریدم هر یک به مبلغ 420
ماشه و کپ پلاستیک
هر بار که تفنگ رو مسلح میکنی آماده به شلیک هست و اتوماتیک ماشه رو قفل نمیکنه
یکی رو خودم از پلاستیک در اوردم و معلومه هر دو نوو هست
من قبلا هم شادو داشتم و تا جایی که یادمه اتومات قفل میشد ماشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
Khansariha (8)
سلام
داداش ماشه شادو تا جایی که من میدونم اتومات نبوده فقط وقتی لوله رو میشکنی وتفنگ مصلح میشه اتوماتیک ماشه قفل میشه که اگر دستت خورد به ماشه شلیک نشه وقتی هم لوله رو بستی ازاد میشه اون یکی ضامن بغل ماشه دستی کار میکنه.
یاعلیKhansariha (8)
(2014-08-22 07:24 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
داداش ماشه شادو تا جایی که من میدونم اتومات نبوده فقط وقتی لوله رو میشکنی وتفنگ مصلح میشه اتوماتیک ماشه قفل میشه که اگر دستت خورد به ماشه شلیک نشه وقتی هم لوله رو بستی ازاد میشه اون یکی ضامن بغل ماشه دستی کار میکنه.
یاعلیKhansariha (8)

آقا ناصر ممنون ،

نقل قول :من قبلا هم شادو داشتم و تا جایی که یادمه اتومات قفل میشد ماشه
همسایه ، کمی بیشتر به اون زمان فکر کن! من الان هر دو مدل کپ فلزی های قدیمی که سیستم ماشه شون با شادوهای الان فرق داره و شادو نمونه ساخت جدیدترش رو دارم، هر دو دستی ضامن میشوند و اتومات نیستند (مثل دیانا ها یا هاتسان ها )
سلام. چند روز پیش رفته بودیم باغ. با شادو 5.5 از فواصل 15،20،25 و 35 متری کلاغ زدم و همشون افتادند به جز مورد آخر که بالش شکست و تقریبا جوجه بود.قدرتش عالی بود. یک یاکریم باغی( قمری طوقی) هم از 30-40 متری زدم.( از شکار در خارج از فصل شکار متاسفم) زدم که تیر تز زیر بغلش رد شده بود و اون ور رو خون مرده کرده بود ولی رد نشده بود. البته چیندانش خیلی پر از گندم بود. مشکلی نداره از نظر قدرت؟
(2014-08-23 03:01 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. چند روز پیش رفته بودیم باغ. با شادو 5.5 از فواصل 15،20،25 و 35 متری کلاغ زدم و همشون افتادند به جز مورد آخر که بالش شکست و تقریبا جوجه بود.قدرتش عالی بود. یک یاکریم باغی( قمری طوقی) هم از 30-40 متری زدم.( از شکار در خارج از فصل شکار متاسفم) زدم که تیر تز زیر بغلش رد شده بود و اون ور رو خون مرده کرده بود ولی رد نشده بود. البته چیندانش خیلی پر از گندم بود. مشکلی نداره از نظر قدرت؟

دوست عزیز روش های بهتری هم هست برای تعیین قدرت تفنگ. نه اینکه هر جونوری رو ادم دید با تیر بزنه تا ببینه رد میشه یا نه.
(2014-08-23 03:01 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینهمه پرنده زبون بسته ناکار کردی برا محک زدن قدت تفنگت.خب رو یه تیکه تخته ای چیزی ازمایش میکردی برادر منKhansariha (367)
ببخشید. شش ماه بود دستم به تفنگ نخورده بود جوگیر شدم. آخرش پشیمون شدم و کفاره دادم.
لینک مرجع