انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
اقامشکل دیزلینگ حل شدپیچ کپ هم دوسه دوری شل بود سفت کردم اما یه مشکل جدید امروز دوربین تنظیم شد تو20متری درنوشابه روراحت میزدم بعداز چندتا دونه تیردیدم موقع مسلح کردن فنرصدا میده مثل قیژقیژ کردن شک کردم اومدم شیشه دلسترو گذاشتم 20متری نتونست بشکنه وبازهم تیر هرکجا دوست داشت میرفت درصورتی که شیشه ادکلن به اون محکمی رو روزقبل ترکونده بودم واشرو با انگشت چک کردم مکشش خوب بود هوا دزدییم نداره احتمال 99/99درصد فنرشکسته هنوز یه بسته تیرم باهاش نزده بودما اینم ازمغازه دارای شهرما جنس اشغال میکنن توپاچه ادم تازه میگفت من اینو پیشنهادمیکنم گفتم بهش اعتماد نکنم حالابیخیال گذشته کسی فنرخوب واسه شادو سراغ داره؟قیمتم بهم بگین ممنون میشم؟راستش من دیگه از اینجا به غیرازساچمه چیزی نمیگیرم.
(2013-11-11 01:35 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اقامشکل دیزلینگ حل شدپیچ کپ هم دوسه دوری شل بود سفت کردم اما یه مشکل جدید امروز دوربین تنظیم شد تو20متری درنوشابه روراحت میزدم بعداز چندتا دونه تیردیدم موقع مسلح کردن فنرصدا میده مثل قیژقیژ کردن شک کردم اومدم شیشه دلسترو گذاشتم 20متری نتونست بشکنه وبازهم تیر هرکجا دوست داشت میرفت درصورتی که شیشه ادکلن به اون محکمی رو روزقبل ترکونده بودم واشرو با انگشت چک کردم مکشش خوب بود هوا دزدییم نداره احتمال 99/99درصد فنرشکسته هنوز یه بسته تیرم باهاش نزده بودما اینم ازمغازه دارای شهرما جنس اشغال میکنن توپاچه ادم تازه میگفت من اینو پیشنهادمیکنم گفتم بهش اعتماد نکنم حالابیخیال گذشته کسی فنرخوب واسه شادو سراغ داره؟قیمتم بهم بگین ممنون میشم؟راستش من دیگه از اینجا به غیرازساچمه چیزی نمیگیرم.

ناصر جان بهترین کار تعویض فنر و واشر پیستون با فنر و واشر دیانا 27 هست.هم دوامش بهتره هم قدرت تفنگت بالاتر میره.Khansariha (8)
دوستان با این شادو در روز میشه چند با تیز زد تا هیچ مشکلی براش پیش نیاد؟
سلام دوستان خسته نباشید البته با اجازه من میگم چرا یه تاپیکه جدیدی تو همین محصولات گامو باز نمیکنید در مورد گروپ گیری و چیزایی که شکار شده فقط مخصوص تفنگ های گامو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز دقیق نمیشه گفت روزی چند تا تیر میشه باهاش زد،ولی کلا تفنگیه که زود به اصطحلاک میافته ولی همینم به خیلی چیزا ربط داره مثلا شما تفنگ رو چقد تو حالت مسلح نگه دارین،تیر ای سبک باهاش بزنی و....ولی در کل اگه بخوایی مراعاتشو کنی و واشر و فنرشو با جنس بهتر تعویض کنی تو دیگر موارد فکر نکنم مشکل خاصی واسش پیش بیاد،در ضمن کپ پلاستیکیش هم خوب دوام میاره.ولی خوب یه نفر با شادو روزی ۱۰ تا تیر میندازه با کسی که روزی ۵۰ تا میندازه باید فرقی هم داشته باشه و عمر مفید تفنگ میاد پایین وگرنه با شادو میشه روزی ۲۰۰ تیر هم انداخت ولی زودتر مرخص میشه
(2013-11-11 04:33 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با این شادو در روز میشه چند با تیز زد تا هیچ مشکلی براش پیش نیاد؟
سلام دوستان خسته نباشید البته با اجازه من میگم چرا یه تاپیکه جدیدی تو همین محصولات گامو باز نمیکنید در مورد گروپ گیری و چیزایی که شکار شده فقط مخصوص تفنگ های گامو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام دوست عزیز اگه میخوای تفنگت عمر کنه بیشتر از 30 تا روزی نزن و همینطور که دوستان اشاره کردند خیلی تفنگ رو مسلح نزار و همینطور لول تفنگ رو به سرعت پایین نیارید که فاتحش خونده میشه در کل شادو 1000 اسلحه ظریفیه باید خیلی مواظبش بود. یا حقKhansariha (256)
با سلام دوست عزیز اگه میخوای تفنگت عمر کنه بیشتر از 30 تا روزی نزن و همینطور که دوستان اشاره کردند خیلی تفنگ رو مسلح نزار و همینطور لول تفنگ رو به سرعت پایین نیارید که فاتحش خونده میشه در کل شادو 1000 اسلحه ظریفیه باید خیلی مواظبش بود. یا حقKhansariha (256)
[/quote]

سلام یعنی نمیشه روزی 50 یا 60 زد تازه من منظورم با شادوIGT هست چون فنر نداره ؟
خوب با دیانا تا چند تا می تونم تیر بزنم روزی ؟
دوستان اگه من برای شادو IGT واشر دیانا 27 بزارم باید بعد هزار تا شلیک هم دوباره واشرش رو عوض کنم ؟
ببخشید ه سوالا زیاد شد...
(2013-11-12 04:17 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یعنی نمیشه روزی 50 یا 60 زد تازه من منظورم با شادوIGT هست چون فنر نداره ؟
خوب با دیانا تا چند تا می تونم تیر بزنم روزی ؟
دوستان اگه من برای شادو IGT واشر دیانا 27 بزارم باید بعد هزار تا شلیک هم دوباره واشرش رو عوض کنم ؟
ببخشید ه سوالا زیاد شد...
[/quote]
دوست عزیز به نظر من این که بپرسید روزی چند تا تیر بزنم اشتباهه.
شما اگر از اسلحت درست استفاده کنی و هر چند وقت یکبار سرویش کنی در روز هر جند تا شلیک که بخوای میتونی باهاش داشته باشی.
ما یه زمانی چینی دستمون بود تقریبا روزی 100 تا تیر باهاش میزدیم خراب نشد چه برسه به مدل های گامو.
این یه چیز مسلمی هست که هر چی کم تر از وسیله ای استفاده کنی دیرتر به اصطحلاک میفته.
پس بر طبق نیازت از اسلحت استفاده کن هر چیزی بالاخره عمر مفید داره سلاحم بالاخره یه روز خراب میشه.
شما که تفنگ نیترو پیستون داری دیگه غصه فنر رو هم نداری و میتونی بیشتر سلاحت رو مسلح نگه داری و مشکلی برای اسلحت پیش نیاد.
سلام دوستان
میگم وقتی داری فنر جامیندازی ماشه که داره سوارمیشه اون زبونه که زیرمیله هادی ولوله پلاستیکی هست باید داخل سیلندرباشه یابیاد بیرون اونجایی که این شکاف زیرسیلندر باریک میشه یه میله هست اونجا رو این میله واسه.مال من اینجوری شدطبیعیه یا مشکل درست شده دوباره.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
سلام به همه ی دوستان .من قصد خرید تنفگ بادی گامو شادو 1000 رو دارم.تو اینترنت کلی تحقیق کردم خیلیا ناراضی و خیلیا راضی.من تا 400 تومان پول دارم میشه راهنماییم کنید؟درضمن این گپ (درست گفتم؟)چیه که میگن پلاستیکیه؟میشه بگید کجای تفنگه؟من زیاد شکار نمیرم شاید ماهی 1بار اونم در حد 30 تا نهایتا تیر بزنم.به نظرتون شادو واسه من خوبه؟با اطلاعاتتون کمک کنید بهترین انتخاب رو انجام بدم
(2013-11-21 06:48 PM)saeedcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان .من قصد خرید تنفگ بادی گامو شادو 1000 رو دارم.تو اینترنت کلی تحقیق کردم خیلیا ناراضی و خیلیا راضی.من تا 400 تومان پول دارم میشه راهنماییم کنید؟درضمن این گپ (درست گفتم؟)چیه که میگن پلاستیکیه؟میشه بگید کجای تفنگه؟من زیاد شکار نمیرم شاید ماهی 1بار اونم در حد 30 تا نهایتا تیر بزنم.به نظرتون شادو واسه من خوبه؟با اطلاعاتتون کمک کنید بهترین انتخاب رو انجام بدم

سلام دوست عزیزم Khansariha (8)
ضمن عرض خوش آمد خدمت شما قطعه ای که در عکس زیر با خط قرمز مشخص شده است از پلاستیک ساخته شده
[تصویر: 13850498191.jpg]
اگر تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه کنید خیلی از دوستان با این مقدار بودجه شادو1000 را به عنوان تفنگی که در رنج قیمتی خودش تفنگ خوبی است به دوستان دیگر پیشنهاد داده اند من و چند نفر از اطرافیانم که این تفنگ را در کالیبر 4.5داشته ایم با توجه به قیمت آن از عملکردش راضی بوده ایم . موفق باشید
لینک مرجع