انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-24 05:45 PM)miladgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممون Khansariha (8)
ولی من که نمی تونم برم اصفهان جریان چی میشه Khansariha (359)
مدیر سایتمون فروشگاهی چیزی نداره که من حداقل از ایشون خرید کنم؟
د
وست عزیز ، شما می تونی با یکی از دوستان انجمن در اصفهان و تهران که قیمت شادو 1000 در این دو شهر ارزانتر از دیگر شهرهاست هماهنگ کنی که در وقت مناسب برات خرید کرده و از طریق اتوبوس یا باربری و یا دیگه خیلی خواستی احتیاط کنی برای صدمه ندیدن تو راه با تیپاکس بفرستند برات !
خرید از سایت هایی مثل گجت کمپ و نظایر آنها نیز تقریبا همینه فقط اینکه اون از انبارش برات می فرسته و مطمئن باش خیلی هم به بسته بندی بار مشتری اهمیت نمیدن و دیگه اینکه شما کالای خریداری شده رو نمی بینید و در صورت مشکل دار بودن برگشت دادن اون هم دوباره یه قصه جدیده !!!
فقط اگر یکی از دوستان قبول زحمت کردند باید کمی بیشتر صبر داشته باشی تا بتونه در وقتی که مزاحم کار و زندگی خودش نیست بره فردوسی یا محل فروشگاه های سلاح بادی اصفهان و جنس رو برات تهیه کنه !
قیمت عرف اون هم الان 380 هزار تومن هستش ،
امروز شیراز 360 تا 370 بود
اولا سلام دومن دادا هر تاپیکی رفتی یه بار اونجا یه پست فروش زدی طبق قوانین انجمن فروش بدون هاهنگی مدیریت سایت دور از قوانین هست و اخطار در پی دارد.لطفا با اقا سهیل مدیریت فروش هماهنگ کنید.
ببخشید مدیریت متنم هیچ ربطی به تاپیک نداشتKhansariha (8).
یا علی
man taze ozv shodam shayad yek bandeye khodayiam bekhad shado bekhare che eshkali dare man befroosham yeki dige am bekhare injam ke safeye shadow hala masalan khaili kare ghashngie ke chon acces dari bardari pak koni harfe mano ? man na be kasi biehterami kardam na harfi zadam faghat to safeye shadow goftam yeki shadow foroshi daram ...
(2014-06-04 02:36 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
man taze ozv shodam shayad yek bandeye khodayiam bekhad shado bekhare che eshkali dare man befroosham yeki dige am bekhare injam ke safeye shadow hala masalan khaili kare ghashngie ke chon acces dari bardari pak koni harfe mano ? man na be kasi biehterami kardam na harfi zadam faghat to safeye shadow goftam yeki shadow foroshi daram ...

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید
اولا توی این انجمن فینگیلیش ممنوعه !

ثانیا جهت فروش باید با اقا سهیل هماهنگ کنید تا مشکلی به وجود نیاد و این که پست شما پاک شده ب خاطر این نیست که خدای نکرده به کسی بی احترامی کرده باشید.اگه هر کسی بخواهد همین جوری اعلام فروش کنه که خیلی بی نظمی میشه !!
من قول میدم اگه یکبار دیگه قوانین سایت رو بادقت بخوانید دیگه باچنین مشکلاتی مواجه نشیم !
ممنوعه؟؟؟؟ احساس قدرت بهت میده گیر بدی به بقیه آره؟
یکی فنته فارسی نداشت باید بره بمیره؟
من فقط گفتم یک شادو فروشی دارم کارمم این نیست مغازه دار های محتم دنبال بز خر کردنن گفتم شاید بتونم به یکی که می خواد بخره بفروشم
این دیگه گیر دادن داره؟
واقا که ...
(2014-06-04 02:45 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنوعه؟؟؟؟ احساس قدرت بهت میده گیر بدی به بقیه آره؟
من فقط گفتم یک شادو فروشی دارم کارمم این نیست مغازه دار های محتم دنبال بز خر کردنن گفتم شاید بتونم به یکی که می خواد بخره بفروشم
این دیگه گیر دادن داره؟
واقا که ...
عزیز من شکل با پرخاشگری حل نمیشه !
اگه کسی فنت فارسی نداره باید بره تهیه کنه چون با مردن بازم مشکل حل نمیشه.
شما پست قبلی من رو بخونید،دلیل حذف شدن پست شما مشخص میشه و کسی اینجا الکی به شما گیر نداده !
دوباره هم میگم : " لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید"
(2014-06-04 02:36 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ، به همون تذکر قبلی بنده می رسید که شما رو متوجه آن کرده بودم ! مطالعه قوانین انجمن! که فکر می کنم شما این کار رو نکرده اید(حداقل از عملکردتون این رو فهمیدم و اگر اشتباه می کنمم لطف کنید با دلیل توضیح بدید)
تذکر قبلی و حذف پست هاتون مربوط به درج پست غیر مرتبط در چند تایپیک به صورت همزمان بود !
تذکر بعدی برای رعایت قوانین فروش بودش که در این انجمن از طریق هماهنگی با مدیر فروش سایت کاربری soheil gunsmit انجام میشه و هر عضوی همینجوری نمیاد آگهی فروش بزنه !
تذکر الان هم مربوط به ارسال پست ها در این انجمن به زبان فارسی می باشد! که شما فینگلیش تایپ کرده اید!
از زمان عضویت شما که 15 اسفند سال 92
بوده در حال حاضر 3 ماه گذشته و اگر هر 1 ماه دوبار هم به انجمن سر زده بومدید تا حدودی با قوانین سایت آشنا می شدید. Khansariha (8)
من در قسمت فروش خواستم تاپیک ایجاد کنم نشد اومدو اینجا حالا باید چه کنم
آقای حسینی عزیز از یادآوری قوانین سایت به این دوست عزیز و تازه وارد تشکر می کنم. ولی در این موارد خواهشمند است از طریق گزارش پست مورد نظر اقدام کرده و از تذکر مستقیم خودداری فرمایید.
دوست عزیز sasanfitnes ، در این انجمن دوستان قدیمی تر به همدیگه کمک می کنن و همینطور به دوستان تازه وارد! خواهشمند است به تذکرات داده شده به صورت مطلوب تر نگاه کرده -مطالعه قوانین انجمن و نیز هماهنگی برای فروش کالای خودتون از طریق مدیر فروش کاربری SOHEIL-GUNSMITH اقدام کنید- و از ادامه این بحث خودداری کنید.
Khansariha (226) کاربری شما در حالت تازه وارد هستش و هنوز 30 پست مفید از طرف شما ارسال نشده!!! همه پست های ارسالی بعد از ثبت نام شما در انجمن مربوط به پست های اخیرتون بوده! برای همین شما نمی توانید پیام ارسال کنید ، تایپیک ایجاد کنید و ...
فکر می کنم بعد از تذکر اول نسبت به مطالعه قوانین سایت اقدام می کردید به پاسخ سئوالات اخیرتون می رسیدید و نیازی به این تذکرات و به هم زدن تایپیک تخصصی یک مدل سلاح نمی شدیم کاربر گرامی

نقل قول :ممنوعه؟؟؟؟ احساس قدرت بهت میده گیر بدی به بقیه آره؟
این دیگه گیر دادن داره؟
واقا که ...

در ضمن این نوع گفتار شایسته اعضای این انجمن نمی باشد ! در صورت مشاهده دوباره اخطار مستقیم دریافت خواهید کرد Khansariha (226)
لینک مرجع