انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام امین جانKhansariha (8)تبریک میگم که بالاخره به هدفت رسیدی وخوشحالم که خودمم فهمیدم که زیر این مازول شادو چه خبره.ایا جای سوهان کاری رو رنگ و زاج میخای بزنی یا اینکه مگسک فلزی چیزی؟راستی موقع اجرای این عملیات گپ رو از دو شاخه وسیلندر جدا کردی یا نه؟اخه من تا حالا دوتا اچار خورشیدی خراب کردمKhansariha (118) اخرم خود کلگی پیچ هرز شد و این پیچ گپ باز نشد که نشدKhansariha (290)
ممنون حمید جان لطف داری.
نه اصلا از کپ جدا نکردم. تمام مراحل وقتی انجام میشد تمام تفنگ یکپارچه موند. در مورد زاج هم باید بگم نه. چون لوله دیگه سیاه نیست. کاملا نقره ای شده. هم لول هم اون قسمت فلزی که دوربین روش سوار میشه. گفتم که دارم ظاهرشو کامل عوض میکنم. حالا تو یکی دو روز آینده عکسشو میزارم برات.
جدا کردن لوله یه کم ربسکه تو شادو. چون خیلی اتصالات قوی نداره و ممکنه وقتی بخوای دوباره وصلش کنی مشکلی پیش بیاد.
بازم ممنون حمیدجان
با سلام مجدد امروز رفتم یه فنر نخجیر به قیمت 20 هزار تومن و یه واشر سر پیستون آبی رنگ پاکستانی به قیمت 13 هزار تومن خریدم فکر کنم واشر رو روش نندازم بهتره با این وضعیت
راهی هست که مقدار مکش تفنگ رو تست کنم ببینم اصلا واشر نیازی به تعویض داره یا نه ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلیه دیگه؟
سلام دوست عزیز شما میتونی کمر اسلحه رو خم کنی بعد دستتو بذاری جلو سوراخ مکش هوای پیستون بعد اسلحه رو خم کنی برا مسلح شدن اگه خوب مکش داشته باشه متوحه میشی و واشر سالمه.البته باید این کارو با احتیاط زیاد انجام بدی و قنداق ی جای محکم باشه که در نره و خدای نکرده دستتون اسیب ببینه.
درود.در مورد اون واشر پاکستانی که گرفتی دوست عزیز اگر فروشنده پس میگیره پسش بده که هم پولتو دور ریختی هم این واشر به علت کیفیت پایینش به تفنگت صدمه میزنه به خاطر مکش نداشتن وضربه زیادی که پیستون به سیلندر میزنه.سعی کن حالا هر نوع واشری میگیری به هر رنگی که هست فقط شفاف باشه ورنگ کدرو به اصطلاح مواد کهنه نباشه.اگرم که پکینگ تراش سراغ داری بدی برات با پلی اورتان بتراشن که چه بهتر.Khansariha (8)
سلام

همون طور که گفتم چند روز پیش یه فنر گرفتم اما هنوز یه هفته نشده و شاید 10 تا تیر هم با تفنگ شلیک نکردم که انتهای فنر خم شده و قدرتش هم کم شده آیا مشکلی داره؟

فروشنده این فنر رو به عنوان فنر نخجیر به من داد حالا واقعا نخجیره اصله؟

راستی برای ازمایش مکش تفنگ همون کاری که دوستمون گفت رو انجام دادم یعنی دستم رو روی سوراخ خروج هوای تفنگ قرار دادم و تفنگ رو مسلح کردم اما هیچ گونه مکشی نداشت ازمایش رو درست انجام دادم؟

[تصویر: shadow_1000_1_.jpg]
(2015-04-23 10:30 AM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

همون طور که گفتم چند روز پیش یه فنر گرفتم اما هنوز یه هفته نشده و شاید 10 تا تیر هم با تفنگ شلیک نکردم که انتهای فنر خم شده و قدرتش هم کم شده آیا مشکلی داره؟

راستی برای ازمایش مکش تفنگ همون کاری که دوستمون گفت رو انجام دادم یعنی دستم رو روی سوراخ خروج هوای تفنگ قرار دادم و تفنگ رو مسلح کردم اما هیچ گونه مکشی نداشت ازمایش رو درست انجام دادم؟

سلام
داداش فنر نخجیر رو من یه یک سالی استفاده میکردم این مشکل رو نداشتم تازه من استفاده سنگین خخخ میکردم از تفنگ بیشتر اوقات که بیکار میشدم هدف میزدم و برای شکار هم نیم ساعت نیم ساعت تفنگ رو مصلح نگه میداشتم مشکلی نداشت ولی یه بار یه فنر هم خریدم البته یارو میگفت فابریک شادو هست 50 تا تیر هم دوام نیورد.احتمالا فنر مشکل دار بوده.در مورد مکش هم واشر چی بستی رو تفنگت اگر واشر خوب نباشه مکش نداره.
(2015-04-23 10:30 AM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

درود.فنری که خریدکردید فنر نخجیر نیست.فنرهای نخجیر کیفیت خوبی دارن وروی جعبه هم نوشته نخجیر.فروشنده ها فنرهای چینی رو بجای نخجیر یا حتی دیانا قالب میکنند چون روی خود فنر هیچ مارک یا شماره ای نداره که بشه تشخیص داد.برای ازمایش مکش هم.اولا تفنگ شما نباید سرد باشه یعنی چند تا شلیک اول داشته باشین بعد تست مکش انجام بدین دوم اینکه معمولا اکثر تفنگها مکش به اونصورت خوب نیست و دمش خوب هست و اصولا هم باید همین طور باشه به خاطر شکل واشر وکاری که انجام میده که همون فشرده کردن هوا هست نه وکیوم هوا.وطریقه ازمایش دمش هم بعد از گرم کردن تفنگ لوله را تا جایی که ماشه قفل نشه پایین میبری وبعد انگشت را روی سوراخ خروج هوا گذاشته ولوله رو بالا میاری وبرعکسشم مکش رو میتونی تست کنی ولی همون جور که گفتم مکش همیشه ضعیفتر از دمش هست.
سلام دوستان اگه میشه درباره گامو بلک شادو اطلاعات میخوام . وزن چند ژوله. من شنیدم 2 کیلو 400 گرم و میخوام بدونم بهتر از شادو 1000 یا نه و اگه میشه راهنمایی کنید تا 400 تومان چه تفنگی خوبه دقت خیلی برام مهمه
(2015-04-24 10:13 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگه میشه درباره گامو بلک شادو اطلاعات میخوام . وزن چند ژوله. من شنیدم 2 کیلو 400 گرم و میخوام بدونم بهتر از شادو 1000 یا نه و اگه میشه راهنمایی کنید تا 400 تومان چه تفنگی خوبه دقت خیلی برام مهمه

سلام دوست من
در مورد قدرت گمون نکنم با شادو معمولی فرقی داشته باشه ولی وزنشو نمیدونم،شادو معمولی که گمونم حدود 3 کیلو وزنشه
در مورد خریدم به نظر من همون شادو معمولیو بخر سود می کنی؛اینا همشون تقریبا مثل هم هستن و فقط یه تغیر کوچیک دارن اونم فقط واسه توجیه افزایش قیمتشونه
من خودم چند ماهه شادو خریدم و تاحالا همه جا سربلندم کرده چه تو شکار چه هدف زنی؛البته هدف زنی بنده با اساتید فرق داره هههههههههههه
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
لینک مرجع