انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی من تازه عضو شدم واقعا انجمن باحالی دارین مطالبش خیلی مفیده ... Khansariha (8)
در مورد شادو 1000 خودم 1 هفته ای میشه خریدم از دقتشم راضیم حقیقتش با پرو مگنوم از 20 متری (نشسته بدون تکیه گاه خاصی) یک مداد رو نشون کردم تونستم بزنمش !!!!! ( اتفاقی نبودا بازم میتونم !!! ایول ایول...(!) ) این بی دقتی ای که شما میگین مربوط میشه به فاصله های 30 - 40 متری ؟ والا مگسکش یکم مشکل داشت اون اولا اما حالا درست شده ماله منم پیچ تنظیم ارتفاعش هی شل میشد اما برداشتم یک خط کوچیک زیر پیچش (روی بدنه داخلی مگسک که ثابته) کشیدم حالا هم با توجه به اون تنظیم میکنم اما بازم دقتش خوبه مال من عجیبااا!!
در مورد ماشه ی پلاستیکی میشه بگین چه معایبی داره نسبت به فلزی ممنون میشم ما تازه واردا رو هم آگاه کنید یا علی
من شادو 1000 دارم خیلی هم راضی هستم بعضی ها که میگن دقیق نیست ضعیفه و..... با تفنگ های بالای 300 400 تومنی مقایسه میکنن معلومه که هم ضعیفه هم نا دقیق Khansariha (290)
manam shadow 1000 daram az 40m rahat az badane kalagh rad mishe sachme axaye shekaramoham mizaram

[تصویر: 246735_111475322272732_1000023.html]
(2011-02-27 10:47 AM)ali55 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
مشکل دیگری که با شادو 1000دارم.اینه که هر وقت مگسگ رو تنظیم میکنم.بعد از چند بار شلیک درجه دایره ای بر اثر لگد تفنگ آروم آروم حرکت می کنه و ناتنظیم میشه.
برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام داد.
قبلاً از دوستان تشکر میکنم.
در ضمن چند روزی است دل رو به دریا زدم و یک تفنگ 5.5 دیانا 350 مگنوم هم خریدم
واقعاً قدرت زیادی داره،همین ناتنظیم شدن مگسگ رو توی همین تفنگ دارم.
سلام بر دوستان و آقا علی

شما میتونید یک عدد فنر ماشه تفنگ بادی چینی بخرید قیمتی هم نداره . از وسط فنرو با سیم چین ببرید و با فنر شکاف درجه تفنگتون تعویضش کنید

به نظرم تفنگای گامو درجه یک و دو داره . چون اگه توجه کرده باشین بعضی از دوستان
خیلی راضین و بعضی دیگه خیلی نا راضی . خودم قبلا hunter 440 داشتم و بسیار تفنگ دقیقی بود از نظر مشخصات با shadow1000 یکیه فقط قنداقش چوبیه .
الانم gamo cfx royal دارم و به نظرم تو کلاس 1000فوت cfx گل سر سبدشونه
چون تمامی قسمتهاش فلزیه . به غیر از ماشه که فکر هم نمیکنم مشکلی پیش بیاد
چون مثل دیانا نیست که اتوماتیک ماشه قفل بشه و مثلا ادم یادش بره ضامنو بزنه و
ماشه بشکنه . تازه دیانا با این همه سابقه تا همین پارسال ماشه t05که پلاستیکی بود تولید میکرد .
از قدرتش و دقتش راضیم .به نظرم محصولات گامو تو خوش دستی و راحتی از دیانا
جلوتره و تفنگاش خیلی خوش دستن و بالانس خیلی خوبی با بدن دارن . کلا وزنشون در قسمت عقب قنداق بیشتره و این باعث میشه وقتی تو دست میگیریشون احساس خوبی داشته باشین
البته دوستان طرفدار دیانا حمله نکنن . تاکید میکنم فقط تو طراحی و خوشدستی از دیانا بهتره .
در خصوص شادو 1000 و مدلهای دیگه گامو اینو فقط میگم هر کی داره مواظب مگسکش باشه بعضی هاش مثل شادو1000 مگسکش حفاظ نداره کوچکترین برخورد با یک شی میتونه فاتحه مگسک رو شروع کنه واسا تفنگ ویسپر خودم همین اتقاف افتاد باور کنین بعد از حدود 6 ساعت مگسکش خورد به یه صخره کفری شده بودم که نگو خودتون تصور کنین دیگه تفنگ نو Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
سلام دوستان،من نزديك يك ساله كه شادو 1000 دارم، ماه دوم كه جمعا 100 تير باهاش انداختم ،پشت ماشه يك پيچ الن خوره كه تابحال ده بار باز شده ،من يه دوربين تاسكو روش نصب كردم با ده بار تيراندازي از تنظيم درمياد،اصلا تفنگ خوبي نيست سريع فروختمش الان ديانا 56 دارم Khansariha (8)واقعا Khansariha (214)حرف نداره،منتظر ديانا p1000 هستم در كنار 56 اونم ميخام بخرمشKhansariha (219)
داداش خوب معلومه در مقابل 56 سوسکه....

(2011-06-20 02:46 PM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خصوص شادو 1000 و مدلهای دیگه گامو اینو فقط میگم هر کی داره مواظب مگسکش باشه بعضی هاش مثل شادو1000 مگسکش حفاظ نداره کوچکترین برخورد با یک شی میتونه فاتحه مگسک رو شروع کنه واسا تفنگ ویسپر خودم همین اتقاف افتاد باور کنین بعد از حدود 6 ساعت مگسکش خورد به یه صخره کفری شده بودم که نگو خودتون تصور کنین دیگه تفنگ نو Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

باسه منم روز اول داغون شد Khansariha (290)ولی سوراخ اول فسفریش شیکست فسفریشو در اوردم از سوراخاش استفاده میکنم
نقل قول :داداش خوب معلومه در مقابل 56 سوسکه....

به نطر من مقایسه بین این دو تفنگ اصولا درست نیست,
چون برای مقایسه اول باید یک شباهت و تفاهمی بین آن دو باشد که بعدش بخواهیم در مورد تفاوت ها صحبت کنبم

به نظر شما دیانا 56 و شادو از چه لحاظ می تونیم با هم مقایسه کنیم؟
قبمت؟
وزن؟
دقت؟
خوش دستی؟Khansariha (172)

این دو تفنگ زمین تا آسمون با هم فرق دارن, اصلا کلاس کاریشون با هم فرق داره

مثل اینکه بخوای پورشه رو با لند کوروز مقایسه کنی!!!!!
سلام به دوستان محترم
بنده 2 ساله که این سلاح رو خریدم و طی این مدت 1500 شلیک انجام شد.تو رنج خودش کاملاً ازش راضیم.
در فاصله 25-20 متر زیاد باهاش زاغ زدم و اکثراً بدون مشکل افتادن.کلاً از نظر دقت و قدرت از همرده های خودش بالاتره.(نظر شخصی)
من از 6 .. 7 متری یه گربه با تفنگ چینی زدم فلج شد Khansariha (399)

(چه ربطی داشت؟)
لینک مرجع