انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر من شادو هزار و ویسپر ایکس جزو بهترین تفنگ های گامو هستن اگه همه جوانب رو در نظر بگیریم ولی با توجه به اینکه نمونه های مختلفی از تفنگ شادو موجود هست و اصلی و تقلبی داره به نظر میاد که خرید شادو هزار کمی بی احتیاطی باشه
اما در مورد کیفیت این تفنگ باید بگم که هر چی پول بدی همون قدر آش می خوری که با توجه به قیمت 160000 تومان بسیار مناسب هست
(2011-10-12 10:14 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من شادو هزار و ویسپر ایکس جزو بهترین تفنگ های گامو هستن اگه همه جوانب رو در نظر بگیریم ولی با توجه به اینکه نمونه های مختلفی از تفنگ شادو موجود هست و اصلی و تقلبی داره به نظر میاد که خرید شادو هزار کمی بی احتیاطی باشه
اما در مورد کیفیت این تفنگ باید بگم که هر چی پول بدی همون قدر آش می خوری که با توجه به قیمت 160000 تومان بسیار مناسب هست

هیچ موقع شادو 1000 به قیمت 160 هزار تومن را خریداری نکن واگه واقعا شادو میخوای من شادو 1000 csi را پیشنهاد میکنم که قیمتش 205 هزار تومنه که واقا تفنگ خوبیه
دوستان کسی راجب جنس ماشه و کپ شادو igt اطلاعاتی داره؟(فلزیه یا پلاستیکی؟)
پلاسبیکی
از دوستان کسی می دونه شادو هزار مشابه کدوم نمونه از دیانا هست؟(از لحاظ اندازه قطر سیلندر جهت واشر سر پیستون و طول فنر)
جوریکه اگر فنر و واشر سر پیستون اون مدل از دیانا را بخریم کاملا به شادو بخوره.
متشکرم
فکر می کنم به احتمال 90 درصد قطعات 35 و 27 با یه کم تغییر بهش می خورن.البته تغیییر بیشتر مال فنرش رو میگم.پیستونش رو هم دست نزنی بهتره.واشر و فنر دیاناهای بالا باید بهش بخورن.
فنر 27 رو 3 حلقه کم کنید به شادو میخوره .
سلام دوستان من یه دلتا دارم که کپ پلاستیکیش شکست و بردمش واسه تعمیر. تعمیرکار گفت یه کپ چدنی دارم بهت میفروشم. منم خریدمش. ولی بعدش لوله تفنگم شکست . لوله دلتا هم که گیر نمیاد. حالا میخواستم بدونم این کپ چدنی روی شادو ۱۰۰۰ جواب میده؟ در ضمن اگه کسی لوله ی دلتا داره من خریدارم.
بچه اگه كسي مي خواد شادو بگيره اين اشتباه رو نكنه.اسباب بازيه.تفنگ نيست.
(2012-01-21 06:08 PM)Shooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه اگه كسي مي خواد شادو بگيره اين اشتباه رو نكنه.اسباب بازيه.تفنگ نيست.

شاید نقاط ضعف این اسلحه زیاد باشه ولی بنظرم نمیشه بهش گفت اسباب بازی.
شما با کمی تغییرات که روشش را اساتید در اختیار اعضا قراردادن ، میتونید به نتیجه خیلی خوبی در حد خودش برسید Khansariha (8)
لینک مرجع