انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام اره عزیز در بازار هست و هیچ چیز جایگزینش نکن چون ممکن بره بین شکاف هایی که همون قطعه فسفری درونش جا میگیره گیر کنه و دیگه نشه قطعه فسفری رو جا زد برا خودم این اتفاق افتاده Khansariha (8)
یکی از مشکلاتی که من در پستهای دوستان خوندم تنظیم نبودن مگکسک جلو بود که دوستان پیشنهاد گرم کردن با سشوار میکردن اما نکته جالب ریلی ( کشویی ) بودمن بالای مگکسک است که میتوان انرا تنظیم کرد و بعد با چسب قطره ای انرا فیکس کرد Khansariha (8)
درود بر دوستان گرام
همانطور که قبلا عرض کردم و مشکل عمده بعضی از دئستان است فطعه فسفری نوک مگکسک شادو من گم شد طبق راهنمایی دوست ارجمندم با کاربری مزاحم برای خرید رفتم فردشنده منصف کرجی گفت دارم به قیمت ده هزارتومان اما اگر از ریسمان رنگی دور دسته جاروهای شمال استفاده کنید بهتر است الان استفاده کردم خوب جواب داد و با اون 3 کلاغ را از فاصله تقریبی 20 تا 30 متری زدم Khansariha (290)گلوله از هر 3 مرحوم رد شد و یکی از انها هد شات شد
(2014-02-06 11:18 AM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامی
در صورت گم شدن قطعه فسفری نوک مگکسک از چه جایگزینی میشود استفاده کرد و ایا در بازار این قطعه موجود است
سپاسKhansariha (8)

دوست گرامی اگه کل اون قطعه گم شده میتونی از بازار بخری.فک کنم 3000 تومنه.
اما اگه فقط اون سیم پلاستیکی شبرنگو میخوای میتو نی یه تیکه از جاروی حیاط ببری.
سلام دوستان من 5.5 این تفنگ رو یک هفته هست که خریدم و ازش خیلی راضیم.تو رنج قیمت زیر 500 تومن حرف اولو میزنه.کیفیت,قدرت و دقت راضی کننده ای داره.خوش دسته و وزن کمی داره که از نظر من خیلی مهمه و استهلاک کمی هم داره به قول دوستان.
بهترین گزینه برای تازه کارهاست و همینطور بهترین تفنگ دم دستی برای حرفه ای ها.اینجاست که وزن کمش معنی پیدا میکنه.
تو این هفته فک کنم 5 بسته از ساچمه های ایرانی استفاده کردم,روش نوشته 100 تایی ولی نمیدونم دقیق چندتاست.
در اولین شکاری که با این تفنگ داشتم 15 تا سحره و گنجشک بیچاره رو هلاک کردم که یکیشم تو فاصله بالای 20 متر بود و البته بدون دوربین و با ساچمه ایرانی بیژن.فقط حواستون باشه که ساچمه شهاب نگیرین چون دراینصورت پولتون رو دور انداختین.
چند تا عکس هم واستون میزارم.
باتشکر.این بود تجربه یک هفتگی من با این تفنگ.

[تصویر: 06639575040774566487.jpg]

[تصویر: 61825850083459719952.jpg]

[تصویر: 37711626412891122825.jpg]

[تصویر: 53961013633286002898.jpg]

[تصویر: 70833458705318616054.jpg]

[تصویر: 12038098139495174743.jpg]

[تصویر: 80046979857190855615.jpg]
نقل قول :سلام دوستان من 5.5 این تفنگ رو یک هفته هست که خریدم و ازش خیلی راضیم.تو رنج قیمت زیر 500 تومن حرف اولو میزنه.کیفیت,قدرت و دقت راضی کننده ای داره.خوش دسته و وزن کمی داره که از نظر من خیلی مهمه و استهلاک کمی هم داره به قول دوستان.
بهترین گزینه برای تازه کارهاست و همینطور بهترین تفنگ دم دستی برای حرفه ای ها.اینجاست که وزن کمش معنی پیدا میکنه.
تو این هفته فک کنم 5 بسته از ساچمه های ایرانی استفاده کردم,روش نوشته 100 تایی ولی نمیدونم دقیق چندتاست.
در اولین شکاری که با این تفنگ داشتم 15 تا سحره و گنجشک بیچاره رو هلاک کردم که یکیشم تو فاصله بالای 20 متر بود و البته بدون دوربین و با ساچمه ایرانی بیژن.فقط حواستون باشه که ساچمه شهاب نگیرین چون دراینصورت پولتون رو دور انداختین.
چند تا عکس هم واستون میزارم.

فکر می کنم اگه پرو مگنوم بگیری دقت و رنج بهتری بگیری با توجه به اینکه برای شکار استفاده می کنی
[quote='FARMANDEH' pid='179661' dateline='1391945404']
سلام دوستان من 5.5 این تفنگ رو یک هفته هست که خریدم و ازش خیلی راضیم.تو رنج قیمت زیر 500 تومن حرف اولو میزنه.کیفیت,قدرت و دقت راضی کننده ای داره.خوش دسته و وزن کمی داره که از نظر من خیلی مهمه و استهلاک کمی

فکر نکنم اولین تفنگ زیر 500باشه.کرال هم باتیون بهتر ازشادو هست ویه دوربین هم می تونی با پول شادو بگیری.مهم تر گپشم فلزیه
نقل قول :چند تا عکس هم واستون میزارم.
کاربر عزیز Farmandeh ، آرزوی اوقاتی خوش با تفنگ شادو براتون دارم ، می تونید عکس های شکار خودتون رو در تایپیک مربوط به اینکار که دوستان دیگر هم استفاده می کنند آپلود کنید. در ضمن از آپلود عکس های شکاری که صحنه زیاد جالبی مثل همون هدشات که گذاشتید رو در صورت امکان در تایپیک های مربوطه نذاریدشرایط عکس های شکار رو مدیران عزیز در تایپیک توضیح داده اند ). در ضمن حدود شکار رو رعایت کنید-تعداد شکار زیاد - بهتره (این مربوط به خودتون هستش و صرفا یه توصیه دوستانه بود) . از ورود شما به سایت حدود 1 ماهی گذشته و چند مورد تذکر هم در رابطه با پست هاتون داشتید ، در انجمن اعضا و مدیران تایپیک های مفیدی ایجاد شده که خیلی مواقع راحت می تونید موضوع مربوط رو در تایپیک مروبط به خودش مطرح کنید و نیازی به یاد آوری های اینچنینی هم نیست.
ممنون از همکاری شما Khansariha (8)
سلام دوستان من 5.5 این تفنگ رو یک هفته هست که خریدم و ازش خیلی راضیم.تو رنج قیمت زیر 500 تومن حرف اولو میزنه.کیفیت,قدرت و دقت راضی کننده ای داره.

دوست عزیز بنظر من از پرو مگنوم استفاده کن.چون از هر لحاظ به صرفه هست.در ضمن واسه شکار فوق العادس

[/quote]
سلام دوستان اخرش من از کرال مگنومم دل کندم و فروختمش.الان دارم میگردم دونبال شادو.کسی از دوستان سراغ نداره؟
لینک مرجع