انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-05-14 10:35 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) یک گامو گپ فلزی دارم شماره سریالش را در سایت گامو ایران چک کردم تایید نشد ایا تقلبی است؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر [تصویر: 14316299641.jpg] [تصویر: 14316299652.jpg] [تصویر: 14316299664.jpg] [تصویر: 14316299653.jpg] [تصویر: 14316299665.jpg]

درود.دوست عزیز خدارو شکر شادو تقلبی نداره یا بهتره بگم شادو چیه که تقلبی داشته باشه.یا سیستم دیتا سنتر سایت ایران گامو مشکل داره یا اسلحه من وشما بصورت قاچاق وارد شده چون منم سریال اسلحمو وارد کردم تایید نشدKhansariha (290)
سلام دوستان
بنده به تازگی Gamo Black Shadow خریدم. البته مبتدی هستم.
لطفا راهنمایی بفرمایید:
روی تفنگ، به درچه چرخان 0 تا وجود داره (فکر میکنم برای تعیین مسافت هدف تا 90 متر باشه. درسته؟).
حالا سوالم اینکه که وقتی سلاح رو در دست میگیرم و میخوام مسافت رو مثلاً رو 3 تنظیم کنم، آیا عدد 3 رو باید به سمت خودم بچرخونم یا به سمت نوک سلاح؟
دوستان
چرا به سوال بنده جواب نمیدید؟!!
سلام دوست گرامی Khansariha (8)
بهتون خوشامد میگم و خریدتون رو هم تبریک میگم
شما برای آموزش بهتر تنظیم مگسک به لینک زیر مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنین کلیپ زیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

tid=492&highlight=%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85+%D9%85%DA%AF%D8%B3%DA%A9
Khansariha (48)
Khansariha (256)
(2015-05-30 03:17 PM)Abdollahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنده به تازگی Gamo Black Shadow خریدم. البته مبتدی هستم.
لطفا راهنمایی بفرمایید:
روی تفنگ، به درچه چرخان 0 تا وجود داره (فکر میکنم برای تعیین مسافت هدف تا 90 متر باشه. درسته؟).
حالا سوالم اینکه که وقتی سلاح رو در دست میگیرم و میخوام مسافت رو مثلاً رو 3 تنظیم کنم، آیا عدد 3 رو باید به سمت خودم بچرخونم یا به سمت نوک سلاح؟

سلام دوست عزیزم
اون عدد ها اصلا به مسافت ربطی ندارن و برای حافظه هستن یجور نماد هستن...وقتی از صفر به ۹ رسیدید ، ۸-۷ دور دیگه این روند ادامه داره تا پیچ در بیاد!! یعنی ما برای هر عدد دوباره ۸-۷ حالت قرارگیری مختلف داریم!! پس عدد ها معنی ای ندارن
برای تنظیم تفنگ باید مثلا در فاصله ۲۰ متری یه هدف قرار بدین و با یه ساچمه مناسب بهش شلیک کنید و ببینید تیر پایینتر از هدف میخوره یا بالاتر
اگر بالا خورد باید اون پیچ رو کمی سفت کنید (کل سیستم نشانه روی عقب ، میاد پایینتر قرار میگیره)
اگر تیر پایین هدف میخوره ، اون پیچ رو کمی شل میکنید ( سیستم نشانه روی میره بالاتر در نتیجه محل برخورد تیر بالاتر میره
همینطوری چند تا شلیک میکنید و آخرش پیچ در جای مناسب قرار میگیره
بعد برای تنظیم چپ و راستی هم اون پیچ کوچتر سمت راست سیستم نشانه روی رو میچرخونید. وقتی درجه بره به سمت چپ ، تیر هم میره به سمت چپ و برعکسش برای راست
فکر کنم برای تنظیم درجه و مگسک یه تاپیک داشته باشیم باز هم سوالی در این رابطه بود لطفا اونجا بپرسید
موفق باشید
یه سوال درمورد گپ فلزی این سلاح پیروز یه شادو هزار گپ فلزی قدیمی که واقعا فلزش فوق العاده با کیفیت بود دیدم که دوربین گامو اصل اسپانیا روش بود به نظر شما 500 تومن میرزه بگیرم فروشندش اشناست ولی نمیدونم چرا فکر میکنم 500 تومن زیاده چون درسته سلاحش قدیمی و خیلی با کیفیت بود یعنی فوق کیفیتا ولی میترسم کیفیت قدیم گامو هیچ فرقی با الانش نداشته باشه لطفا یه مشاوره بدین ممنون میشم.
سلام اگه به منه باشه باز میگم ارزش نداره
تفنگ فوقش 250 باشه دوربین هم 100 دیگه چون همشون دست دو هستن
شما با این قیمت میتونی نوریکا بگیری که از گامو بهتره
Khansariha (8)
(2015-06-29 10:56 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان ما دیشب یه شادو 1000 واسه داداشمون خریدیم قیمت 455 داد خوب داده یا نه؟
بعد انگار مدلشم یکم عوض شده روی مگسکش محافظ داره و... این مدل جدید چطوره؟
ممنون
راستی یه دوربینم خریدم واسش به اسم LEUPOLD 3*9*40 واسه این تنفنگ چطوره؟ کجای انجمن میتونم برم که اطلاعات بیشتری به دست بیارم دوستان؟

سلام مبارکه
تفنگ رو یه کم گرون خریدید قیمتش 400 هست
(2015-06-29 10:56 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان ما دیشب یه شادو 1000 واسه داداشمون خریدیم قیمت 455 داد خوب داده یا نه؟
ممنون
راستی یه دوربینم خریدم واسش به اسم LEUPOLD 3*9*40 واسه این تنفنگ چطوره؟ کجای انجمن میتونم برم که اطلاعات بیشتری به دست بیارم دوستان؟

چقد گرون شده!!!!!!من یه ماه قبل عید خریدم 360 از همین مدل که مگسکش محافظ داره،خیلیم ازش راضیم
(2015-06-29 11:37 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

سلام مبارکه
تفنگ رو یه کم گرون خریدید قیمتش 400 هست

سلام آقا گرین
راستی درمورد اون تخمها من با چندتا دکتر حشره شناسی حرف زدم واسه همشون خیلی جالب بود و همه گفتن اونا شفیره بوده که شما دیدین چون شفیره قدرت جهش داره ولی تخم نه،درحالی که خیلی بهم شبیه هستن و تشخیصشون از هم با چشم غیر مسلح خیلی سخته
دوستان عذرخواهی واسه غیر مربوط بودن حرفهای بالا به تایپیک

بنده فقط از ساچمه های ایرانی شهاب واسه شادو استفاده میکنم،گروپش با پرومگنوم خیلی فرق نداره و راضیم ازش،تاحالا 500تایی تیر زدم با تفنگ ولی قدرت و دقتش مثل روز اوله و فرقی نکرده ولی فکر کنم بعد چندصدتایی دیگه ساچمه ایرانی اثرشو بذاره
لینک مرجع