انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-02-27 12:22 AM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-02-17 11:22 AM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
ببخشید که زیاد سوال میپرسم
الان حدود 170-180 تا ساچمه زدم با شادو.از فاصله حدود 13 متری نشسته و با تکیه گاه و با ساچمه پرو مگنوم گامو.بدون دوربین و کالیبر 4.5.یخورده پرت و پلا میزنه.مثلا 5 تا ساچمه رو با فلصله 1 سانتی از هم میزنه و 3 تا رو میزنه 7 سانت اونورتر.نمیدونم مشکل از ساچمه هاست یا بخاطر نو بودن تفنگه.بعضی از دوستان میگن ساچمه jsb اما خوب با 4تا بسته از اونا میشه یه شادو دیگه خرید و خیلی گرونه..
اساتید لطفا راهنمایی کنن.با تشکر
(2015-02-17 11:22 AM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، با احترام به نظر دوستان
به نظر بنده برای شادو نیاز به استفاده ساچمه گران قیمت نیست البته ساچمه خیلی تاثیر داره ولی برای اسلحه های فنری مثل شادو و امثالهم که قدرتی تقریبا 16 ژولی دارن ساچمه های 8 تا 10 گرین گامو خوب جواب میده ، برای شادو خودم گامو مچ خوب عمل میکنه و من راضی ام تو فاصله 11 متری گروپ 2 سانت رو میده که با توجه به یه اسلح فنری با این قیمت خیلی خوبه ، البته ts-10 هم به نظر من میتونه خوب باشه ولی متاسفانه پیدا نکردم ، پیشنهاد میکنم لینک زیر رو ببینید. یا علی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان من از عارف گرفتم. و واقعا اصل بود. و تاثیرش رو تفنگم برای دقت خداییش خوب بود. درست میفرمایید فنر 34 و 35 یکی هست.
(2015-02-27 04:55 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان من از عارف گرفتم. و واقعا اصل بود. و تاثیرش رو تفنگم برای دقت خداییش خوب بود. درست میفرمایید فنر 34 و 35 یکی هست.
دوست عزیز منظورتون واشر سرپیستون ، اگه هست چه قیمتی و از چه کسی ؟
سلام دوست من. ورودتون رو تبریک میگم. بله واشر پیستون هست. البته من دو سال پیش شیراز خریدم 25 هزار تومان. خیابون دهنادی مغازه عارف. ولی توجه داشته باشید بگردید اصلشو پیدا کنیدKhansariha (8)
سلام دوستان.من با شادو 4.5 یه در نوشابه رو توی 11 متری با مگسک همیشه میزنم.دفه آخر از 10 تا ساچمه 9تاش به هدف خورد.اما نمیدونم چرا وقتی سیبل میزارم اصلا نمیتونم خال رو بزنم.هر ساچمه به یجا میخوره.نمیدونم مشکل از کجاس.آخه همون در نوشابه خیلی کوچیکه.حتی یه میوه کاج توی 30 متری گذاشتم و خیلی راحت میزدمش اما این سیبل بدجوری رفته رو اعصابم
(2015-03-03 03:12 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من با شادو 4.5 یه در نوشابه رو توی 11 متری با مگسک همیشه میزنم.دفه آخر از 10 تا ساچمه 9تاش به هدف خورد.اما نمیدونم چرا وقتی سیبل میزارم اصلا نمیتونم خال رو بزنم.هر ساچمه به یجا میخوره.نمیدونم مشکل از کجاس.آخه همون در نوشابه خیلی کوچیکه.حتی یه میوه کاج توی 30 متری گذاشتم و خیلی راحت میزدمش اما این سیبل بدجوری رفته رو اعصابم

سلام دادشKhansariha (8) 
خال سیبل رو کوچکتر رسم کن و رنگش رو متمایز از رنگهای اطراف انتخاب کن انشاآلله درست میشهKhansariha (8)
سلام دوستان
میخواستم بدونم سیستم ماشه شادو 1000 گیر میاد ؟
با تشکر [تصویر: khansariha%20(8).gif]
اگه شادو از مدلهای قدیمی باشه که فریم فلزی دارن امکان پیدا کردن دست دومش هست و البته یک گزینه دیگر دستگاه ماشه کرال مگنومه که کاملا با شادو های قدیمی یکی هستند . نمایندگی الماس قبلا دستگاه ماشه کامل کرال را موجود داشت . مغزی های ماشه هم که به وفور موجوده
سلام و درود خدمت دوستان
خواستم ببینم آیا میشه مگسک شادو رو از باز کرد و از روی لوله جدا کرد ؟؟
سلام همشهری. والا من چنبار تلاش کردم ولی موفق نشدم. به نظر خیلی محکمه. ممنون میشم اگه تونستید بازش کنید تو تاپیک اعلام کنید
لینک مرجع