انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون آقا شهاب
ببخشید میگم ساچمه های ایرانی که بسته 2 تومنه استفاده کنم مشکلی برا تفنگ پیش نمیاد؟؟؟؟
در ضمن حین خم کردن لوله برا مسلح کردن خطر برای خراب شدن اسلحه وجود نداره؟؟
من که همیشه پرومگنوم استفاده میکردم.خیلی هم گرون نیست ولی نسبتا دقیقه,وزنش هم برای شادو مناسبه, این ایرانی ها بیشتر مناسب پترن گیری هستن و وزن و فورم مشخص ندارن.
برای مسلح کردن سلاح هم با ملایمت استفاده کنید و برای این کار به سر لوله ضربه نزنید و موقع برگردوندن لوله اون رو با ضرب نبندید
(2014-01-31 01:08 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا شهاب
ببخشید میگم ساچمه های ایرانی که بسته 2 تومنه استفاده کنم مشکلی برا تفنگ پیش نمیاد؟؟؟؟
در ضمن حین خم کردن لوله برا مسلح کردن خطر برای خراب شدن اسلحه وجود نداره؟؟

خواهش میکنم دوست گرامی.سعی کن از گامو پرو مگنوم استفاده کنی چون بیشترین سازگاری رو با شادو 1000 5.5 داره.این تجربه خودمه...اگه ساچمه های ایرانی فیت جا بره(با فشار) مشکلی نداره واسه اسلحه ولی رو دقت تاثیر داره نسبت به پرو مگنوم...در ضمن اگه کلا از ساچمه ایرانی استفاده میکنی اونم از این نوعی که میگی سعی کن زود به زود داخل لوله سلاح رو با روغن اسلحه یا ساچمه مخصوص اینکار تمیز کنی.در موردخم کردن لوله اگه به روش استاندارد عمل کنی هیچ خطری نداره.موفق باشی Khansariha (8)
پرو مگنوم هم دارم
تقریبا جفتش مثل هم جا میرن
فقط یکمی این پرو مگنوم ها سفت تر جا میره
فقط ببخشید این روش استاندارد چطوریه؟؟
(2014-01-31 01:19 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرو مگنوم هم دارم
تقریبا جفتش مثل هم جا میرن
فقط یکمی این پرو مگنوم ها سفت تر جا میره
فقط ببخشید این روش استاندارد چطوریه؟؟

پس سعی کن از پرو مگنوم استفاده کنی.مخصوصا برای شکار...چون دقتش بالاتر از همه ساچمه های ایرانی هست و وزنش هم استاندارد و ساخت اسپانیا که با اسلحه سازگاری داره...روش استاندارد هم دقیقا همونجوری که دوست خوبمون جناب royall گفتن هست...اول قنداق رو روی ران پات قرار بده جوری که اسلحه راحت بشینه رو ران و سپس یک زربه کوچولو به سر لوله که مقداری خم بشه و موقع مسلح کردن به نرمی و آروم لوله رو بکش و هنگام بستن خیلی آرومتر و بدون ضربه ببند و مطمئن باش هیچ مشکلی پیش نمیاد...Khansariha (8)
این گپ پلاستیکی که دوستان مدام بش اشاره میکنن
چی ممکنه باعث بشه خراب بشه؟؟
(2014-01-31 01:35 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این گپ پلاستیکی که دوستان مدام بش اشاره میکنن
چی ممکنه باعث بشه خراب بشه؟؟

الان گامو 3 سال شادو 1000 با کپ فلزی تولید نکرده و من تا حالا ندیدم که کپ پلاستیکی شادو 1000 مشکلی پیش بیاره و یا بشکنه...خیالت راحت تو این رنج قیمت بهترین انتخاب رو داشتی...
اما واقعا قدرتش خوبه
125 برگه از کتاب فیزیک پیش را راحت سواراخ کرد
سنگ را هم یه 3 میلی سوراخ کرد و توش گیر کرد ساچمش
ورقه آهنی هم راحت سوراخ میکنه
خوشمان آمد :)
(2014-01-31 01:01 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من امروز خریدم
370 تومن
5.5
اصفهان

سلام ...
مبارک باشه دوست عزیز ...
انشاا... ماشه اش برات مدام بچکه Khansariha (48)

یه چند تا عکس از سالارت میگرفتی تا بچه ها ببینند Khansariha (219)
دوست عزیز مبارکت باشه یه دوربین زوم ثابت گامو هم اگه روش وصل کنی میشه یه اسنایپر.البته دوربینو بعد از 50یا60شلیک وصل کنی
لینک مرجع