انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه. مال من شل شد افتاد و گم شده. حالا چی کار کنم؟

Sent from my Mini using Tapatalk
سلام. با توجه به توصیه دوستان قنداق تفنگو با حدود 400 گرم شن و ماسه داخل پلاستیک پر کردم. به نظرتان تغییر محسوسی توی لگد تفنگ داره؟

(2014-08-14 08:33 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. با توجه به توصیه دوستان قنداق تفنگو با حدود 400 گرم شن و ماسه داخل پلاستیک پر کردم. به نظرتان تغییر محسوسی توی لگد تفنگ داره؟

سلام
داداش شادو که لگدی نداره زبون بسته داخل قنداق رو هم که سنگین میکنن برای بهبود بالانس تفنگه دقتش بهتر میشه
الان به نظرتان خوبه تو قنداق پر باشه یا خالیش کنم؟

یکی از مزایای شادو وزن سبکش هست بهتره حداقل این مورد حفظ بشه . در تجربه من پر کردن قنداق هیچ تغییری در دقت و حتی صدایی که توی گوش ایجاد میشه( در قنداقهای سنیتیک ) نداشت.
(2014-08-14 09:21 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان به نظرتان خوبه تو قنداق پر باشه یا خالیش کنم؟

میتونین توش رو با پشم شیشه یا الیاف مثل اون پر کنید اینطوری فکر کنم صداش رو بهتر از ماسه یا چیزای دیگه از بین میبره و خفه میکنه.
وزنش کم شادو هم حفظ میشه.Khansariha (8)
ممنون از راهنماییتون فعلا پارچه نخی کمی دور و برم بود با همون پر کردم

(2012-01-24 11:34 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کی میگی دقت کرال با شادو برابره اصلا با هم قابل مقایسه نیستن کیفیت شادو خیلی بهتره کرال فقط یه مدت کوتاه قدرتشو حفظ میکنه بعدش فقط باید بری دنبال خرابیش شادو دقتش و امنیتش خیلی خوبه ولی عمر دیانا ها بالاتره و دوست عزیز به خاطر داشته باش هر تفنگی در جایگاه خودش خوبه Khansariha (290)

دقیقا همین طوره من اولش(50 تیر اول) با شادو یه کلاغ بزرگ زدم ولی الان قدرتش کم تر شده ولی نه که بگم قدرت نداره!Khansariha (226)
هرچه قد پول بدی همون قدر آش میخوریKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام. دو هفته پیش رفتم باغ کلاغ زدن. مگسکم هم درست تنظیم نبود. توی فاصله ی حدودا 30 متری من روی زمین بودم و کلاغ روی سپیدار 15 متری. همین جوری الکی به سمتش تیر زدم. یک دفعه تق گفت و کلاغ در جا افتاد وقتی رسیدم مرده بود ولی تیر توی سرش نخورده بود. البته کلاغش کوچیک بود تقریبا اندازه کفتر چاهی ولی خیلی کف کردم. تفنگم 5.5 و حدودا تیر سه هزارمش بود.

سلام دوستان
امروز تفنگو باز کردم در کمال تعجب دیدم فنر از دو جا شکسته و کج شده به نظرتون علت چیه؟
و اینکه بهترین فنر برای شادو که الان گیر میاد چیه؟
یا اصلش گیر میاد؟ اگه هست قیمتش چنده؟
لینک مرجع