انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-18 01:11 AM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به نظر دوستان بعد از زدن چند عدد تیر با دیانا52 فنر نرم میشه و میشه دوربین رو گذاشت روش دوربین هم سنترپوینت باشه؟؟؟؟

تاپیک شادو ۱۰۰۰ و سوال در مورد دینا ۵۲؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسختون رو در تاپیک دیانا ۵۲ دادم... Khansariha (8)
سلام این هم از شادو من 3 ساله هست که دارمش Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان شادو سوار .اگه زحمتی نیست یکی از دوستان اندازه گپ پلاسیکی شادو رو دقیق بگیره.
طول=
عرض=
اتفاع=
سلام دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
میخواستم بدونم میشه ماشه ی شادو رو عوض کرد و یه ماشه فلزی گذاشت ؟؟؟ با ماشه چه تفنگی قابل تعویضه ؟؟
فک نکنم دوست عزیز چون من خودم ی شادو دارم مال 5 سال پیش و یکی دیگه مال 3 سال پیش یکی ماشه اش فلزی و اون یکی نه و همینطور نتونستم ماشه اون یکی رو بزارم رو. این یکی کلا فک کنم ساختمانشون با هم فرق کنه بازم اساتید بهتر میدونندKhansariha (8)
(2014-04-17 07:09 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و اساتید [تصویر: khansariha%20(8).gif]
من خیلی وقت پیش پرسیده بودم که لگد گیر قنداق شادو یکی از دوستانم لق شده . چند وقت پیش رفته بودم پیشش که متوجه علت شدم . این آقا پیچ های لگد گیر رو زیادی سفت کرده بود و لگد گیر هم به خاطر جنس نرمش بریده . به همین دلیل لق شده . دوستان راهکاری برای تعمیرش ندارن ؟

دوست عزیز میتونی یه واشر بندازی توی پیچ و ببندی سر جاش. واشر نمیذاره پلاستیک دربیاد.
سلام بر دوستان و اساتید گل [تصویر: khansariha%20(8).gif]
امروز یه اتفاق برای شادوی خودم افتاده . اون پیچی رو که توی عکس مشخص کردم لبه هاش گرد شده و آچار توش میچرخه و نه سفت میشه و نه شل میشه و نه باز میشه . خلاصه اعصابمو خورد کرده . چه کار کنم ؟؟؟
[تصویر: qqqhh.bmp]
(2014-05-04 02:59 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان و اساتید گل [تصویر: khansariha%20(8).gif]
امروز یه اتفاق برای شادوی خودم افتاده . اون پیچی رو که توی عکس مشخص کردم لبه هاش گرد شده و آچار توش میچرخه و نه سفت میشه و نه شل میشه و نه باز میشه . خلاصه اعصابمو خورد کرده . چه کار کنم ؟؟؟
[تصویر: qqqhh.bmp]

سلام.با اجازه اساتید...به نظر من با انبر دست یا انبر قفلی از دور پیچ بازش کن و نمونشو ببر پیچ مهره فروشی بخر ببند جاش.خونه پرش اگه باز نشد ببر تراشکار 5 ثانیه ای واست باز میکنه.آچار آلن مارک نوا (NOVA) بخر که دیگه به این مشکل نخوری....Khansariha (8)
سلام . خیلی ممنون . رفتم با انبردست پیچ رو باز کردم و جدا کردمش . ببخشید دوستان چند وقته میخوام برای شادو هزارم یه جای بند درست کنم . به نظر شما چه جوری میشه یه جای بند مناسب برای این تفنگ ساخت ؟؟؟ البته بدون سوراخ کردن قنداق . [تصویر: khansariha%20(8).gif]
لینک مرجع