انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست گرامی اصلا لازم نیست که برای تشکر کردن پست بگذارید،فقط کافیه از گزینه ی تشکر استفاده کنید !
Khansariha (8)
با سلام خدمت همه ی دوستان
لوله ی تفنگ شادو 1000 من لق میزنه (قسمت لولاش)
چیکار کنم؟:Khansariha (181)
سلام
داداش قنداق رو باز کن یه پیچ به اصطلاح خورشیدی هست که لوله رو به بدنه وصل میکنه سفتش کن ببین درست میشه یا نه.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی
داداش پیچ به اندازه ی کافی صفت هست که اصلا باز نمیشه
خیلی خیلی صفته
دوست عزیز فقط وقتی لوله بازه لق میزنه یا وقتی میبندی هم لق میزنه ؟ اگه فقط تو حالت باز لق میزنه احتمالا مشکل از پیچ لولاست یا کپ اسلحه است اگه فقط تو حالت بسته لق میزنه احتمالا مشکل از ضامن لوله باشه ولی اگه در هر 2 حالت لق میزنه به نظر میاد محل پیچ تو کپ اسلحه گشاد شده باشه ! قنداق رو جدا کن لوله رو هم دربیار بعد پیچ رو مستقیم از داخل محلی که وارد لوله میشه رد کن اگه داخل اون قسمت پیچ به سمت پایین و بالا جا برای تکون خوردن داشته باشه یعنی محل اتصال کپ گشاد کرده !Khansariha (8)
با سلامKhansariha (8)
دوستان شادوی من دچار مشکل شدهKhansariha (368)
اون میله آهنی که به گپ سلاح متصله و با شکوندن لوله سلاح باعث شارژ شدن اسلحه میشه(اسمش رو نمیدونمKhansariha (226)) نمیدونم چه مشکلی پیدا کرده مواقی که لوله رو میشکونم که اسلحه رو شارژ کنم به بدنه بیرونی پیستون تماس پیدا میکنه و باعث سایش بدنه پیستون شده جوری که چیزی حدود یک میلیمتر از بدنه سائیده شدهKhansariha (367).ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند تا هرچه زودتر مشکام حل بشهKhansariha (256)
(2014-06-15 11:49 AM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
دوستان شادوی من دچار مشکل شدهKhansariha (368)
اون میله آهنی که به گپ سلاح متصله و با شکوندن لوله سلاح باعث شارژ شدن اسلحه میشه(اسمش رو نمیدونمKhansariha (226)) نمیدونم چه مشکلی پیدا کرده مواقی که لوله رو میشکونم که اسلحه رو شارژ کنم به بدنه بیرونی پیستون تماس پیدا میکنه و باعث سایش بدنه پیستون شده جوری که چیزی حدود یک میلیمتر از بدنه سائیده شدهKhansariha (367).ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند تا هرچه زودتر مشکام حل بشهKhansariha (256)

سلام
اگر اهرم ضربه ای نخورده باشه به احتمال زیاد مشکل از فنر یا لول فنر هست سلاح رو باز کنید و قطعات رو چک کنید و دوباره ببنیدید.

قسمت کپ سلاح رو هم بررسی کنید امکان داره لوله از جای خودش به دلایلی منحرف شده باشه.
سلامKhansariha (8)
اهرم تا حالا هیچ ضربه ای نخورده و گپ هم سالمه ولی تو قسمتی که اهرم به گپ متصل میشه نمیدونم چرا ولی یه خورده لق میزنه بنظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟
(2014-06-15 11:04 AM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فقط وقتی لوله بازه لق میزنه یا وقتی میبندی هم لق میزنه ؟ اگه فقط تو حالت باز لق میزنه احتمالا مشکل از پیچ لولاست یا کپ اسلحه است اگه فقط تو حالت بسته لق میزنه احتمالا مشکل از ضامن لوله باشه ولی اگه در هر 2 حالت لق میزنه به نظر میاد محل پیچ تو کپ اسلحه گشاد شده باشه ! قنداق رو جدا کن لوله رو هم دربیار بعد پیچ رو مستقیم از داخل محلی که وارد لوله میشه رد کن اگه داخل اون قسمت پیچ به سمت پایین و بالا جا برای تکون خوردن داشته باشه یعنی محل اتصال کپ گشاد کرده !Khansariha (8)

حالا این ضامن رو چی کارش کنم
سلام.اگر درست متوجه شده باشم منظورتون اینه که اهرم کوکین به بدنه تفنگتون میخوره و صدای خر خر میده و کوک میشه.اگر اونه احتمالن پلاستیک یو شکل که متاسفانه عکسشو ندارم بزارم شکسته که باید اول جاش رو با سنباده صاف کنی بعد که نو خریدی بزاری سر جاش تا اونم خراب نکنه.
لینک مرجع