انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-11-20 03:39 PM)hamedx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فکر کنم خراب کاری کردم
اینجا تعریف اذرخش 2 رو زیاد شنیدم یه بسته خریدم امروز یه 10 تا زدم
ولی الان فکر کنم یکیش شاید هم بیشتر تو لوله گیر کرده
چیکار کنم ؟؟

سلام برادر این ساچمه ها شانسی هستند من 2 بار خریدم بار اول خوب بود بار دوم افتضاح همه اش رو ریختم دور
شما کمی روغن بریزید تو لول بعد با احتیاط سیم تنظیف بفرستید داخل و کم کم فشار بدید تا در بیاد واسه منم همین مشکل پیش اومده تا به حال
سلام
ببخشید دوستان بازم منم
من تفنگو باز کردم ولی موقع خارج پین اون میله ضامن که سلاح موقع مسلح شدن در نره با اون قسمت پلاستیکی پرید بیرون ولی خب سالمه
پیستون و فنر و بوش رو کامل با بنزین شستم فقط یکمی گریس به دو سر فنر و بوش زدم دیگه جایی دیگه نمیخواد؟؟
ماشه رو جا زدم با پین اینم عکس چون وقتی بازش کردم نفهمیدم چی شد ببنید درسته؟[تصویر: z8v7_dsc_0526.jpg]
الان مشکلی که دارم نمیدونم چطوری اون میله ضامن جا بزنم لطفا کمک کنید دیگه واقعا رفته رو اعصبم
(2017-12-05 09:31 PM)hamedx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید دوستان بازم منم
من تفنگو باز کردم ولی موقع خارج پین اون میله ضامن که سلاح موقع مسلح شدن در نره با اون قسمت پلاستیکی پرید بیرون ولی خب سالمه
پیستون و فنر و بوش رو کامل با بنزین شستم فقط یکمی گریس به دو سر فنر و بوش زدم دیگه جایی دیگه نمیخواد؟؟
ماشه رو جا زدم با پین اینم عکس چون وقتی بازش کردم نفهمیدم چی شد ببنید درسته؟[تصویر: z8v7_dsc_0526.jpg]
الان مشکلی که دارم نمیدونم چطوری اون میله ضامن جا بزنم لطفا کمک کنید دیگه واقعا رفته رو اعصبم
تفنگو بستم
الان فقط خیلی سفت مسلح میشه
مال اینه که خشکه؟
همینطور که گفتم خیلی کم گریس زدم
سلام
اول علت اینکه تفنگ رو باز کردید چی بوده! فنر رو عوض کردید؟
قطعه u شکل زیر اهرم رو هم انداختید و موقع مسلح کردن صدایی نمیده؟
(2017-12-11 05:42 PM)mohammadmehdighasemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اول علت اینکه تفنگ رو باز کردید چی بوده! فنر رو عوض کردید؟
قطعه u شکل زیر اهرم رو هم انداختید و موقع مسلح کردن صدایی نمیده؟
سلام نه فنر سالم بود
اولش اینطوری بود الان خوب شده خداشکر
قطعه u هم حواسم بود انداختم
الان تفنگ کاملا خشکه فقط همون جاهایی که گفتم گریس زدم امیدوارم مشکلی پیش نیاد
فقط الان تنها مسئله ای که هست قبلا هم گفتم گپ یه مقدار کم به طرف راسته و وقتی مسلح میکنم از همون طرف به بدنه میکشه
اینو راه حلی براش هست؟
اصلا مشکلی به وجود میاره؟مغازه دار ها که میگفتن مشکلی نیست
سلام مجدد
گپ کج نیست مشکل از قنداق هست که متاسفانه جدیدا اینجور شده
من خودمم همین مشکل دارم موقع مسلح کردن شکاف درجه به ته قنداق میگیره و باعث حرکت پیچ تنظیم میشه که از تنظیم در میره در نهایت
اگه یکم با چاقو اون جایی که میگیره رو کنده کاری کنید حل میشه
من این مشکل رو تقریبا همه جا دیدم
زیاد سخت نگیرید چیزی نیست
سلام بچه ها
اینم یک گروپ خیییییییییلی عالی از شادو هزار کالیبر 5.5
خودمم باورم نمیشه حقیقتش
17 متر
پرومگنوم
5 تا شات ( دقیقا روی هم )
با مگسک!!!!!
از دوست خوبم آقا کاظم
[تصویر: %D8%B4%D8%A7%D8%AF%D9%88.png]

خوشحال میشم عضو بشید
دوستان احساس نمیکنید این تاپیک داره خاک میخوره؟
آقا نگهداری از این سلاح چطوره؟
من رفتمه خدمت 2 ماهه داره خاک می خوره البته قبل از رفتن یه روغن پارافین همین جوری روی ساجش کشیدم
باز و بستش هم اگه میشه آموزش بدید
(2018-06-05 03:54 PM)numberone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا نگهداری از این سلاح چطوره؟
من رفتمه خدمت 2 ماهه داره خاک می خوره البته قبل از رفتن یه روغن پارافین همین جوری روی ساجش کشیدم
باز و بستش هم اگه میشه آموزش بدید

سلام داداش
توی تلگرام پیام بدین راهنماییتون میکنم
@mohammadmehdighasemi
لینک مرجع