انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون royall جان .
(2014-03-10 06:38 PM)elna نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامی.
من یه شادو 1000 حدود یکماه پیش گرفتم. تا حالا حدود 200 تیر باهاش زدم. به نظرم قدرت روز اول رو نداره .البته روز اول و تا حدود 100 ساچمه واقعا وحشتناک بود! هم دقت و هم قدرت. ولی الان به نظرم افت سرعت داره. البته خیلی وارد نیستم . ولی چون توی وزن مساوی تیرها ، تخریب اونا پایین باشه نشون از سرعت پایینه.(تغییر تکانه و رابطه اون با سرعت - توی مکانیک) می خواستم راهنمایی بگیرم .
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین.
با تشکر.
والا ما هم این اواخر یه شادو هزار 5.5 گرفتیم ولی الانم پس از 600 تا شلیک که حدود 100 تاش هم تو دمای چند درجه زیر صفر بود هنوز هیچ تغییر صدا و دقت و قدرت و... ندیدیم.Khansariha (8)

راستی اساتید دمای بالا یا خیلی پایین در حد چند درجه زیر 0 به تدریج تاثیری روی دقت و قدرت تفنگ داره؟؟؟
در همون لحظه شلیک چی؟؟؟
من که تازه یه 4/5 گرفتم هنوز باهاش 20 تا هم نزدم Khansariha (226)
یه بسته پرو مگنوم گرفتم تقلبی از آب درامد و ساچمه ها شل توی لوله جا میره Khansariha (290)

چند تا زدم دیدم اگر بخوام همینجور بزنم پیستون از سر لوله میزنه بیرون ... انگار سلاح خالی شلیک میشه Khansariha (172)
(2014-03-11 01:33 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه بسته پرو مگنوم گرفتم تقلبی از آب درامد و ساچمه ها شل توی لوله جا میره Khansariha (290)
چند تا زدم دیدم اگر بخوام همینجور بزنم پیستون از سر لوله میزنه بیرون ... انگار سلاح خالی شلیک میشه Khansariha (172)

مارشال جان کلا پرومگنوم ها تو لوله ی شادو شل جا میرن و کیفیت ساختشون همینطوریه و ربطی به تقلبی بودن یا نبودن نداره
اما ساچمه ی گامو ردفایر (پارسال دو بسته خریده بودم برای سی اف آر) به لحاظ کیفیت و تولرانس وزنی بهتر از ساچمه های دیگه ی گامو هست (کالیبر ۴.۵) و کمی هم سنگین تره و من روی سی اف آر که تست کردم همه ی ساچمه ها فیت لوله جا میرفتن و گروپ خیلی خوبی میداد... البته پارسال بسته ی ۱۲۵ تاییش بود ۱۵ تومن که ۵۰۰ تاش میشد ۶۰ تومن یعنی هر ساچمه قیمتی معادل یک ساچمه ی باراکودا داشت! ولی کلا عالی جواب میداد البته رو سی اف آر...
Khansariha (8)
(2014-03-11 02:41 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-11 01:33 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مارشال جان کلا پرومگنوم ها تو لوله ی شادو شل جا میرن و کیفیت ساختشون همینطوریه و ربطی به تقلبی بودن یا نبودن نداره
اما ساچمه ی گامو ردفایر (پارسال دو بسته خریده بودم برای سی اف آر) به لحاظ کیفیت و تولرانس وزنی بهتر از ساچمه های دیگه ی گامو هست (کالیبر ۴.۵) و کمی هم سنگین تره و من روی سی اف آر که تست کردم همه ی ساچمه ها فیت لوله جا میرفتن و گروپ خیلی خوبی میداد... البته پارسال بسته ی ۱۲۵ تاییش بود ۱۵ تومن که ۵۰۰ تاش میشد ۶۰ تومن یعنی هر ساچمه قیمتی معادل یک ساچمه ی باراکودا داشت! ولی کلا عالی جواب میداد البته رو سی اف آر...
Khansariha (8)

Vicxtor جان من هم راستش یکم شک کردم ... چون همون بسته بندی و همون مارک بود اما از بچه ها که پرسیدم گفتند از قبل یکم بی کیفیت تر شده ...

در ضمن واسه شادو یکی از دوستان بهم الماس استاندارد رو معرفی کرد و گفت هم فیت جا میره و هم مناسبه واسه شادو .. حالا بظر شما کدوم بهتره Khansariha (226)
(2014-03-11 02:46 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vicxtor جان من هم راستش یکم شک کردم ... چون همون بسته بندی و همون مارک بود اما از بچه ها که پرسیدم گفتند از قبل یکم بی کیفیت تر شده ...
در ضمن واسه شادو یکی از دوستان بهم الماس استاندارد رو معرفی کرد و گفت هم فیت جا میره و هم مناسبه واسه شادو .. حالا بظر شما کدوم بهتره Khansariha (226)

مارشال جان الماس استاندارد هم خیلی خوبه (در رنج قیمتی خودش شاید بهترین هست)
من روی شادو البته تستش نکردم که با گامو ردفایر مقایسش کنم اما همونطور که گفتم ردفایر روی سی اف آر عالی جواب میداد و البته میشه گفت که اصلا به قیمتش نمی ارزه (هم قیمت باراکودا)
کاملا موافقم که الماس استاندارد کیفیت قابل قبولی داره در مقایسه با پرومگنوم و انتخاب خوبیه... البته به نظر من سلاح تا سلاح تفاوت میکنه و همه ی شادو ها هم مثل هم نیستن و باید امتحان کرد
Khansariha (8)
vicxtor جان فک کنم گفته شما درباره شل رفتن ساچمه در شادو مربوط به 4.5 باشه.چون من چند وقت پیش واسه شادوی 5.5 خودم پرومگنوم گرفتم و خیلی هم اندازه بود.Khansariha (8)
سلام اقای vicxtor عزیز ایا ساچمه ردفایر فقط 4.5 داره یا 5.5 هم موجود هست برای شادو 5.5 می خواستم تست کنم
(2014-03-11 05:19 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
vicxtor جان فک کنم گفته شما درباره شل رفتن ساچمه در شادو مربوط به 4.5 باشه.چون من چند وقت پیش واسه شادوی 5.5 خودم پرومگنوم گرفتم و خیلی هم اندازه بود.Khansariha (8)

بله امیر جان شادوی بنده کالیبر ۴.۵ بود... Khansariha (8)

(2014-03-11 05:51 PM)mort نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای vicxtor عزیز ایا ساچمه ردفایر فقط 4.5 داره یا 5.5 هم موجود هست برای شادو 5.5 می خواستم تست کنم

آقا مرتضی متاسفانه گامو ردفایر تنها در کالیبر ۴.۵ تولید شده... Khansariha (8)
(2014-03-11 05:51 PM)mort نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز رد فایر در واقع یه ساچمه ایه که طرحش از JSB Predator گرفته شده . این مدل JSB هم کالیبر 4.5 داره هم 5.5 ولی خب قیمتش بیشتر از ساچمه های گامو هستش
لینک مرجع