انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-05 10:18 AM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-02 07:50 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مواظب خودت وشادو1000نوع باش که به جرم شکار غیر قانونی نگیرنت.خخخخخخخخخخ
کاملا حق با شماست دوستان توجه داشته باشید که حتی شکار گنجشک جریمه داره حالا چه برسه به بقیه جیواناتKhansariha (226)

جدا؟؟؟
یعنی ببیند گنجشک میزنی تنفگتا میگیرند؟؟
رویال جان حق با شماست بعد چند تا شلیک کاملا قر شد من بین دو ورق انتها مخروط سیبل چوب گذاشتم تا چلوی ضربه رو بگیره Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-02-05 03:05 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 10:18 AM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-02 07:50 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مواظب خودت وشادو1000نوع باش که به جرم شکار غیر قانونی نگیرنت.خخخخخخخخخخ
کاملا حق با شماست دوستان توجه داشته باشید که حتی شکار گنجشک جریمه داره حالا چه برسه به بقیه جیواناتKhansariha (226)

جدا؟؟؟
یعنی ببیند گنجشک میزنی تنفگتا میگیرند؟؟
بعید نیست بستگی به کسی که جلو شما رو میگیره داره البته عملا تفنگ بادی را جدی نمیگیرن و شما هم نگو 5/5 است
دوستان روی این اسلحه میشه بند سلاح بست Khansariha (256)
بله.
هم میشه همینجوری یه سر بند رو دور لوله بست یه سرش هم به دور جای دست قنداق ولی بهترین حالتش اینه که براش جای بند بخرید و ببندید ولی نیاز داره که قنداق سوراخ بشه.
یا خودم برای cfx رویال یه همچین چیزی طراحی کردم و برای سر دیگه ی بند هم میشه با بست لوله مثل تفنگ شکاری درستش کنید و در بازار هم موجوده یا .... (نیاز به خلاقیت داره)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 06:05 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله.
هم میشه همینجوری یه سر بند رو دور لوله بست یه سرش هم به دور جای دست قنداق ولی بهترین حالتش اینه که براش جای بند بخرید و ببندید ولی نیاز داره که قنداق سوراخ بشه.
یا خودم برای cfx رویال یه همچین چیزی طراحی کردم و برای سر دیگه ی بند هم میشه با بست لوله مثل تفنگ شکاری درستش کنید و در بازار هم موجوده یا .... (نیاز به خلاقیت داره)

با سپاس از شما دوست بزرگوارم ..
ممنون بابت راهنماییت Khansariha (8)

ببینم جناب رویال عزیز شادو چون کپ فلزی نداره بند به لوله اتصال پیدا کنه واسه کپ و لوله مشکل پیش نمیاد ... موقع حمل اسلحه Khansariha (226)
من باشم به لوله نمیبندم چون دچار مشکل میشه
حای بند رو باید جداگانه بگیرید و وصل گنید اما بنظر من شاکله تفنگ بهم مبریزه منصرف شید بهترهKhansariha (8)
غروب امروز اتفاق بامزه ای افتاد از روی بالکن کبوتر را تو هوا زدم خودمم باورم نمیشد خدا را شکد افتاد توی خیابان سریع راحتش کردم اصلا انتظار نداشتم ساچمه پرو مگنوم فاصله حدودا ده یا پانزده متر Khansariha (48)
(2014-02-05 08:59 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان توی یکی ار اسلحه فروشی ها بادی wishow-مدل xt85با دوربین zos-3.9*40eهردودست دوم با چند خط وخش در قسمت چوبی زیر لوله وشکستگی عقب کپ بقیمت 700000
خواستم نظر دوستان رو بدونم.

سلام دوست عزیز اینجا تاپیک Gamo Shadow 1000 هست و به خاطر همینه که چندتا ارسال داشتی و کسی جواب شما رو نمیده.لطف کنید قوانین رو دوباره بخونید و این سوال رو تو تاپیک مربوطه بپرسینKhansariha (8)
(2014-02-05 10:42 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-05 08:59 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان توی یکی ار اسلحه فروشی ها بادی wishow-مدل xt85با دوربین zos-3.9*40eهردودست دوم با چند خط وخش در قسمت چوبی زیر لوله وشکستگی عقب کپ بقیمت 700000
خواستم نظر دوستان رو بدونم.

سلام دوست عزیز اینجا تاپیک Gamo Shadow 1000 هست و به خاطر همینه که چندتا ارسال داشتی و کسی جواب شما رو نمیده.لطف کنید قوانین رو دوباره بخونید و این سوال رو تو تاپیک مربوطه بپرسینKhansariha (8)

کاربر گرامی gafor ، شما عین همین پست رو در تایپیک مشاوره خرید هم ایجاد کرده بودید!!! که اقای حکمی پاسخ سئوالتون رو داده بودند. ایجاد پست های تکراری و اون هم در تایپیک غیرمرتبط درست نیست. امیدوارم با مطالعه دوباره قوانین سایت از تکرار این موارد خودداری فرمایید.
با تشکر از همکاری شما Khansariha (8)
نقل قول :ببینم جناب رویال عزیز شادو چون کپ فلزی نداره بند به لوله اتصال پیدا کنه واسه کپ و لوله مشکل پیش نمیاد ... موقع حمل اسلحه
دوست عزیز ، شادو 1000 جزو سلاح هایی با وزن سبک و عالی برای حمل و نقل هستش ، اصولا بستن بند به دور لوله در سلاح های کمرشن کار جالبی نبوده و امکان تغییر در قسمت کپ و یا خود لوله محتمل هستش ( حالا این موضوع با دوبار حمل و نقل اتفاق نمیفته )
موفق باشید
دوستان گرامی
در صورت گم شدن قطعه فسفری نوک مگکسک از چه جایگزینی میشود استفاده کرد و ایا در بازار این قطعه موجود است
سپاسKhansariha (8)
لینک مرجع