انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خلاصی ماشه رو اول بگیرید بعد لوله رو تا آخر بیارید پایین بعد ماشه رو تا آخر بچکونید و لوله رو محکم نگه دارید که پرت نشه بالا. بعد از چکوندن ماشه آروم لوله رو بیارید بالا و ببندید
اون قسمت اول حواستون باشه که فقط ماشه رو تا تموم شدن مرحله ی خلاص عقب بیارید...و بعد از اون ، موقع خم کردن لوله حواستون باشه که به ماشه زیاد فشار نیارید وگرنه تفنگ به فنا میره!!!
(2015-01-12 07:26 PM)sinatgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید میخواستم نظر شما رو در باره انواع جدید شادو که تو سایت های اینترنتی مثل کمپو برای فروش گذاشته شده بدونم . از لحاض اجزای داخلی فک کنم مثل شادو باشه درسته ؟؟

انواع جدید شادو همه همون شادو هستن! فقط ظاهرشون فرق میکنه و مدل بالاهاش ماشه هم فرق میکنه...همون ماشه smooth action trigger که نمیدونم دقیقا کدوم مدل های گامو این ماشه رو دارن
ولی شادو های قدیم و کلا گامو های قدیم ، خیلی فرق میکردن
با سلام
من اون میله اتصال ماشه به اهرم مسلح کننده رو برداشتم و الان به راحتی تفنگ رو از حالت مسلح در میآرم.
در مورد تغییر سیستم شدو 1000 فقط میدونم که سیستم ماشه فلزیها با پلاستیکیها فرق میکنه.Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان
آقا میخوام یه شادو بگیرم فقط تو انتخاب کالیبرش موندم.اهل شکار نیستم و استفاده خیلی کمی ازش خواهم داشت.اما اگه یه روزی از قیافه یه کلاغ خوشم نیومد هم دلم نمیخواد تفنگم نا امیدم کنه.با این تفاسیر شما چه کالیبری رو پیشنهاد میکنین؟؟ پیشاپیش ممنونم
(2015-02-09 03:39 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
آقا میخوام یه شادو بگیرم فقط تو انتخاب کالیبرش موندم.اهل شکار نیستم و استفاده خیلی کمی ازش خواهم داشت.اما اگه یه روزی از قیافه یه کلاغ خوشم نیومد هم دلم نمیخواد تفنگم نا امیدم کنه.با این تفاسیر شما چه کالیبری رو پیشنهاد میکنین؟؟ پیشاپیش ممنونم

سلام
با توجه به این که شکار نمیری وقدرت شادو 4.5بهتره و به صرفه تر.کلاغ هم میندازه اگه به جای حساسش بزنی.
سلام دوست عزیز
کالیبر 4.5 تا 50 متر هم کلاغ زدیمKhansariha (8)
سلام خدمته همه دوستان
عصری رفتم شادو رو گرفتم دستم.عاشقش شدم.فقط فرقش این بود که مگسکش محافظ داشت و رنگش مشکی خیلی تیره بود.با عکسایی که من دیده بودم فرق داشت..جدیداش اینجوری شدن؟؟
(2015-02-09 09:16 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمته همه دوستان
عصری رفتم شادو رو گرفتم دستم.عاشقش شدم.فقط فرقش این بود که مگسکش محافظ داشت و رنگش مشکی خیلی تیره بود.با عکسایی که من دیده بودم فرق داشت..جدیداش اینجوری شدن؟؟

بله مدل جدیدا فقط همین محافظ مگسک اضافه شده وبس کب همه هم که پلاستیک بازیافتیهKhansariha (215) جریان تفنگای گامو همون جریان ماشین ساختن کشور عزیزمان ایرانه که هر سال یه اپشن جدید میزارن برا ماشینا بجای یه مدل جدید اونم چه اپشنی طرح داشبورد عوض میشه رنگ داشبورد عوض میشه چراغ عقب عوض میشه موتور این یکی میزارن رو اون یکی Khansariha (48)ایربگ میزارن برا ماشین!!!
سلام دوست عزیز.Khansariha (8) اول از هر چیز ورودتون به انجمن رو خوش آمد میگم.
مبارک باشه تفنگ جدیدتون، انشاالله ازش خیر ببینین. شادو تفنگ خوش دست و سبکی هست.
اگه میشه از کپ و مگسک و روزنه دیدش عکس بزارین.Khansariha (8)
سلام دوستان من.با500 تومن چه تفنگی میشه خرید شادو 1000 5/5 بگیرم خوبه راهنمایی کنید لطفاKhansariha (8)
سلام
به نظر من شادو کالیبر 4.5 از 5.5 بهتره
من برای یکی از دوستانم خریدم حلب روغن ماشین را دو طرف سوراخ میکنه!

خواستم یه حالی بدم به دوستانی که کلی زحمت کشیدن تا سرعت و ژول و این مسائل را جا بیندازند!!!
لینک مرجع