انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در مورد ازمایش با اینه بیشتر تو ضیح بدید ممنون . تا بحال جایی نشیدم و به نظر جالب میاد

دوستان لطفا کمکم کنید.
امروز اومدم تفنگ رو دستمال بکشم دیدم واشر (شبیه به کش پول ولی نازکتر) عدسی جلویی دوربین نصفش زده بیرون هرکاری کردم جا نرفت و برید به ناچار بیرون کشیدمش ولی متاسفانه عدسی جلویی دوربین لق شده و بازی میکنه حالا باید چکار کنم؟؟؟؟
(2016-08-22 12:19 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفا کمکم کنید.
امروز اومدم تفنگ رو دستمال بکشم دیدم واشر (شبیه به کش پول ولی نازکتر) عدسی جلویی دوربین نصفش زده بیرون هرکاری کردم جا نرفت و برید به ناچار بیرون کشیدمش ولی متاسفانه عدسی جلویی دوربین لق شده و بازی میکنه حالا باید چکار کنم؟؟؟؟
اگه امکانش هست یه عکس ازش بزار تا دوستان بهتر راهنمایی کنند.Khansariha (8)
باید اون اورینگ رو با همون سایز از بازار تهیه کنید و جا بزنید.
(2016-08-24 08:35 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-24 06:10 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اع چرا خالی اومد
گفته بودم اف اف پی نیست ! بر اساس چه منبعی میگین اف اف پی هست کجا نوشته ؟
الان تذکر میدن دیگهKhansariha (399) ادامه بحث در تاپبک دوربین ها دنبال بشه بهتره. درمورد رقابت با هاک صحبت کنیم

دوست عزیز من یک کلیپ ازشون دارم که هردو دوربین رو باهم مقایسه میکنه هم از جنسش هم زومشون و هم کیفیتشدن رو باهم مقایسه میکنه و دو تا دوربین رو تو زومهای مختلف به نمایش میزاره.مطمن باش ffp هست

در پاسخ به دوست عزیزمون
این هم از کلیپی که گفته بودین :
اولی لیپرز هست . کجاش اف اف پی هست؟!؟! تو زوم 8 و 32 که اندازه رتیکل یکیه

[تصویر: .jpg]

این bsa tactical ffp هست
تو زوم 4 و 14 عکس گرفتم . به تفاوت در اندازه رتیکل دقت کنید :

[تصویر: .jpg]

و اما مقایسه با هاک
لیپرز نصف هاک قیمت داره . تفاوتشون در ضخامت رتیکل هست ، در دقت طبلک و فنر هست ، و همچنین زوم هاک بیشتره و کیفیت تصویرش هم بالاتره . البته صد درصد لیپرز با توجه به قیمتش ارزش داره و بنظر من دوربین خیلی خوبیه .
اره متاسفانه من مقدار کمی از کلیپ رو دیدم و اون موقع با زوم خود دوربین فیلمبرداری تصویر رو جلو اورده بود انگار که دوربین ffp هست.
با عرض معذرت.
دوستان فعلا یه واشر جا زدن و دوباره دوربین رو سفت کردم تا ببینیم چقدر دووم میاره.
سلام
خسته نباشید
نظر دوستان در مورد این دو دوربین چیه؟
لیپرز 4-16x40
سنتر پوینت
4-16x40
کیفیت کدوم بهتره و ....
کدوم پیشنهاد میشه
برای وایرخ۸۰

متشکرم

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

(2016-08-30 06:43 PM)mazyarsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خسته نباشید
نظر دوستان در مورد این دو دوربین چیه؟
لیپرز 4-16x40
سنتر پوینت
4-16x40
کیفیت کدوم بهتره و ....
کدوم پیشنهاد میشه
برای وایرخ۸۰

متشکرم

Leapers 4-16x40
Center point 4-16x40

سلامKhansariha (8)
لیپرز کمی با کیفیت تر میباشد البته یه مقدار ناچیز و درکل همشون چینی هستن و نسبت به قیمتشون دوربینهای خوبی هستند. یکی از برتری های لیپرز سبکتر بودن در حد ۱۰۰ گرم نسبت به سنتر پوینت میباشد از طرفی هم سنتر پوینت ارزان تر میباشد.
من با هردو کار کردم .بنظر من در یک حد هستند و اگر بخوام بخرم هر کدوم ارزونتر هست میخرم .
البته اگر اشتباه نکنم سنترپوینت میلداتش نقطه بیشتر داره که بیشتر بکار میاد .
اگر لیپرز 4-16*50 بود مسلما میگفتم لیپرز ولی با دهانه 40 فکر کنم الان سنترپوینت در بازار بیشتره و قیمتش تجاری تر هست و معقول تر .Khansariha (399)
لیپرز دهنه ۵۰ اختلاف قیمتش با سنتر حدود ۱۳۰ هزار تومان هست.
این اختلاف قیمت میصرفه؟؟؟
فکر کنم لیپرز میلداتش بیشتر باشه !؟
نظر دوستان سنترپوینته ؟؟؟؟؟؟؟؟

متشکرم

لینک مرجع