انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام آقا مسیح
ببخشید من نتونستم کامل منظورتون رو بگیرم
میشه کمی در موردش توضیح بدید ؟؟//
Khansariha (8)Khansariha (8)
من اینو برداشت کردم که
ما دوربین رو تو سی متر صفر میکنم حالا میخواهیم صد متر رو بزنیم خب بعد از چند تا کلیک دوربین تو صد متر صفر میشه
حالا اگر طبلک ها رو به همون وضعیت سی متر برگردونیم دیگه تو سی متر صفر نیست
اینی که من برداشت کردم منظور شما بود یا ... ؟
دقیقا" منظورم همین بود دوربین به وضعیت قبلی برمیگرده ولی با تلورانس. منظور اینکه این دوربینها دقیق به نقطعه صفر قبلی برنمیگردن.
(2014-05-26 10:33 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب رویال عزیز ( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم )

خب اگه بخوام تار رو در مرکز قرار بدم که فشار زیاد یا کم به فنر زیر طبلک ها نیاد باید چکار کنم ؟
باید تعداد تقه ها رو بشمارم و اونورا وسط قرار بدم ؟
اگر آره دوربین سنتر 40*16-4 چند تا کلیک میخوره ؟
ممنون از راهنمایی دوستان

علی جان هم اسمیم
من کوچیک شما علی حسینی هستم
برای وسط قرار دادن ریتایکل 2 راه هست :
1/اول باید تا حدی کلیک بزنید تا دیگه جای چرخش نداشته باشه و بعد از اون شروع کنید به برگردوندنش و البته همراه با شمارش کلیک ها (یا تعداد چخش طبلک ها) که اگه مثلا 200 تا کلیک خورد حالا شما باید 100 تا دوباره برگردید !! یا اگه 10 دور کامل چرخسید باید 5 دورر اون رو برگردید.
2/(این روش رو از اقا حمید یاد گرفتم خخخ) که شما دهنه ی(لنز چشمی) دوربین رو در فاصله ی (مثلا 40) سانت از چشمتون قرار بدید (یک حاله ی بزرگ دور تصویر ایجاد بشه و ریتایکل خیلی ضعیف به چشم میرسه) حالا سعی کنید مرکز این حاله که سیاه نیست رو دقیقا روی + قرار بدید.حالا اگه این نقطه بالا بود پس ریتایکل بالاتر از حد معموله و بالعکس ....
(2014-05-26 11:21 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا" منظورم همین بود دوربین به وضعیت قبلی برمیگرده ولی با تلورانس. منظور اینکه این دوربینها دقیق به نقطعه صفر قبلی برنمیگردن.

راستش مسیح جان Khansariha (8) منم همچین کاری رو تست نکردم اما چون توی یوتیوب ویدئو هاش رو دیده بودم مطرح کردم که شاید کمکی به علی اقا بکنه،البته میخواهم حتما تو وقت مناسب تستش کنم که این شما میفرمایید جواب نمیده
فکر کنم مربوط به همون تک فنره بودن تورت ها باشه ؟! درسته !؟
Khansariha (8)
(2014-05-26 10:33 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب رویال عزیز ( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم )

خب اگه بخوام تار رو در مرکز قرار بدم که فشار زیاد یا کم به فنر زیر طبلک ها نیاد باید چکار کنم ؟
باید تعداد تقه ها رو بشمارم و اونورا وسط قرار بدم ؟
اگر آره دوربین سنتر 40*16-4 چند تا کلیک میخوره ؟
ممنون از راهنمایی دوستان

سلامKhansariha (8)
علی جان سنتر طبلکهاش کامل از چپ به راست
واز بالا تا پایین5دور کامل میچرخه
ارادتKhansariha (8)
دوستان من یه سلاح گلوله زنی خریدم البته برنو و نیاز به دوربین برای ان دارم در حد قیمت متوسط و چایین چی رو پیشنهاد می کنید ممنون میشم کمک کنید تورو خداااااااااااااااااااااااااااااKhansariha (214)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
دوستان من یه سلاح گلوله زنی خریدم البته برنو و نیاز به دوربین برای ان دارم در حد قیمت متوسط و پایین چی رو پیشنهاد می کنید ممنون میشم کمک کنید تورو خداااااااااااااااااااااااااااااKhansariha (214)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
دوست عزیز مبارک باشه
میشه بفرمایید تا چقدر میتونید هزینه کنید و اینکه برنو شما کوتاه هست یا بلند ؟
هزینه برام خیلی مهمه هر چی کمتر باشه بهتره اخه خیلی دیگه بدجور میشه برنو من بلند 1317 خان پهن دوستان چی معرفی می کنید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور که من از دوستان شنیدم میشه رو برنو بلند دوربین بست ولی رو کوتاه نمیشه ( چون تار رو میپکونه )
به نظرم سنتر یا لیپرز 40*16-4 جواب گوی شما باشه
قیمتش هم حدود 420-430 تومنه
البته بهتره اساتید هم اگر من درست گفتم تایید کنن و اگر هم استباه گفتم من رو هم راهنمایی بفرایند
Khansariha (8)
همون جور که اقا علی گفت لیپرز 4-16*40 روی برنو جواب میده.Khansariha (399)
ولی اگه سقف هزینه ای که میتوانید انجام بدین را مشخص بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.Khansariha (226)
لیپرز دوربین خوبیه ولی برای اون اسلحه(برنو سال 1317 یکی از بهترین ماورز های دنیا هست و توی دنیا معروفه)اگه بتوانید دوربین بهتری تهیه کنید مناسب تره تا بتوانید از تمامی توانایی هاش استفاده کنید.Khansariha (256)
دوربین های گلوله زن از نظر شفافیت و تراش عدسی ها هست که برتری نسبت به دوربین های بادی دارن(وگرنه در بعضی مواقع مقاومت دوربین های انتی شوکی که برای بادی ها استفاده میشه از گلوله زن بیشتره)چون باید در فواصل بالا تری نسبت به بادی تیراندازی بکنند و شفافیت را لازم دارند.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و ممنون نهایتا هفتصد هزار تومان دوربین رویال کسی میشناسه؟Khansariha (215)
لینک مرجع