انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-07-23 11:23 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
فردا میخوام برم دوربین بخرم.Khansariha (219)
کسی اطلاع داره قیمت دوربین گامو 4*32 چنده؟که بهم گرون ندن.Khansariha (226)
باهاش دوپایه هست؟
واسه رنجر 125 خوبه دیگه.نه؟خراب نمیشه؟از تنظیم نمیوفته؟Khansariha (399)
همه گامو های 4*32 ریتیل حکی هستن؟یا مدل خاصی داره؟
دوستان راهنمایی کنن.Khansariha (215)
با تشکر.Khansariha (48)
سلام دوست عزیز Khansariha (8)
یه مدل دوربین gamo4*32 در فروردین ماه مغازه آقالو قیمت گرفتم 170 تومن و رتکیلش روی عدسی حک بود و میل دات هم داشت ولی با این وجود یه مدل دیگه هم داشت gamo 3-12*40 که قیمت این مدل 200 تومن بود که ارزش نداره واسه 30 تومن کمتر بری 4*32 بخری. یه چیز دیگه هم که هست دوربین زوم ثابت شاید بدرد یه تفنگی که قدرتش زیر ۲۰ ژول هست بخوره ولی واسه یه تفنگی مثل 125 باید یه دوربین زوم دار تهیه کنی که بتونه تا ۶۰ متری کاربرد داشته باشد. در مورد پایه هم باید بگم که پایه در جعبه دوربین نیست و باید جداگانه تهیه کنی که یه تیکه لئوپولد ۳۰ تومنه و دوتیکه ۲۵ تومن. البته ممکنه بعضی مدلهای گامو پایه دو تیکه در داخل کارتن موجود باشد که روی قیمتش میکشند. دوربین گامو 4*32 هم مدلهای مختلفی داره : سیمی یا تاری ساده، سیمی میلدات دار، رتیکل حک شده به همراه میل دات. در کل دوربین های آنتی شوک مثل سنتر و لیپرز کاربردی تر هستن به شرطی که تفنگت تیون و کاملا رام شده باشه. پس به نظر من کمی بودجه را بالاتر ببر و یه دوربین آنتی شوک تهیه کن بیشتر از تیر اندازی لذت میبری. Khansariha (256)
سلام دوست عزیز.Khansariha (8)
دوربین گامو 4*32 قیمتش 170 هست؟Khansariha (172)
یکی دوتا سایت رفتم قمتش حدود 120 تا 140 بود.Khansariha (226)
من حدود 120 نهایت تا 140 میتونم هزینه کنم.اگه بیشتر از این قیمت باشه مگه صیر کنم پول گبرم بیاد به سنتر بگیرم.Khansariha (172)
اگه میشه به عکس از اون مدل که ریتیلش حک شده هست بذارین.هم از خودش هم از ریتلش.
با تشکر.Khansariha (48)
(2016-07-24 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من حدود 120 نهایت تا 140 میتونم هزینه کنم.اگه بیشتر از این قیمت باشه مگه صیر کنم پول گبرم بیاد به سنتر بگیرم.Khansariha (172)
با تشکر.Khansariha (48)

صبرکن سنتر بخر این دوربینهای زیر دویست تومن کیفیتی ندارن
(2016-07-24 12:34 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر.Khansariha (48)
سلام Khansariha (8)
برای قیمت دقیقتر gamo 4*32 باید با فروشگاه لوازم شکار تماس بگیری و تاریخ قیمت محصولات اینترنتی ممکن است مال گذشته باشد و دوربین گامو ۴*۳۲ سه مدل تو بازار موجوده که بهترین مدل همون مدلی هست که گفتم یعنی مدل رتیکل حک شده روی عدسی به همراه میلدات که قیمتش هم نسبت به دو مدل دیگه بیشتر است. در مورد رتیکل هم مشابه سنتر پوینت میباشد با این تفاوت که روی عدسی حک شده است و سیمی نمیباشد.
در کل بهت پیشنهاد میکنم کمی بودجه را بالاتر ببر و یه center point 4-16*40 بخر که قیمتش حدود ۲۲۰ میباشد.
موفق باشی Khansariha (256)
سلام دوستان لدفا اگه کسی از این دوربین استفاده کرده بگه کیفیتش چطوره؟رتیکل سیمی هست چراغ هم نداره،یه چراغدار حکی بود وقتی مقایسه کردم میدان دید این دوربین بیشتر بود،روی شادو بستم تا حالا 1000تا شلیک داشته مشکلی پیش نیومده ولی یکی گفت اینا زود داغون میشهKhansariha (172)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-07-27 01:56 PM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لدفا اگه کسی از این دوربین استفاده کرده بگه کیفیتش چطوره؟رتیکل سیمی هست چراغ هم نداره،یه چراغدار حکی بود وقتی مقایسه کردم میدان دید این دوربین بیشتر بود،روی شادو بستم تا حالا 1000تا شلیک داشته مشکلی پیش نیومده ولی یکی گفت اینا زود داغون میشهKhansariha (172)

سلام Khansariha (8)
دوربین خوبی خریدی و مبارکت باشه. این مدل از دوربین گامو همونطور که فرمودید رتیکل سیمی میلدات میباشد که مشابه رتیکل دوربین بوشنل ۳-۹*۴۰ است که رتیکل حکی کمی نسبت به این مدل مقاومتر هستن ولی این دوربین بر روی تفنگهایی که قدرتشون در حد شادو و دیانا ۳۵ هست کفایت میکنه و مشکلی نیست فقط روی تفنگی مثل رنجر ۱۱۰۰ اگه ببندی به احتمال خیلی زیاد رتیکل پاره میشه. راستی دوربین رو‌چند گرفتی؟
(2016-07-27 08:13 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-27 01:56 PM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)
دوربین خوبی خریدی و مبارکت باشه. این مدل از دوربین گامو همونطور که فرمودید رتیکل سیمی میلدات میباشد که مشابه رتیکل دوربین بوشنل ۳-۹*۴۰ است که رتیکل حکی کمی نسبت به این مدل مقاومتر هستن ولی این دوربین بر روی تفنگهایی که قدرتشون در حد شادو و دیانا ۳۵ هست کفایت میکنه و مشکلی نیست فقط روی تفنگی مثل رنجر ۱۱۰۰ اگه ببندی به احتمال خیلی زیاد رتیکل پاره میشه. راستی دوربین رو‌چند گرفتی؟
ممنون که پاسخ دادین دوست گرامیKhansariha (8)
پاییز 94 خریدم به قیمت 180 هزار تومان
درود
دوستان این دوربین هاوک 4-16-40 که قیمتش 350 تومنه داستانش چیه؟ قطعا تقلبیه دیگه؟ کیفیتش خوبیه واسه pcp?
سلام دوستان.
دوربین leupold 3-9*32e بدرد رنجر 125 میخوره؟
یه دسته دوم تو یه سایت هست فروشنده میگه تو ویترین بوده.قیمتش 120 تومن.بنظرتون میارزه؟
با تشکر.
(2016-07-28 05:39 PM)mostafab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان این دوربین هاوک 4-16-40 که قیمتش 350 تومنه داستانش چیه؟ قطعا تقلبیه دیگه؟ کیفیتش خوبیه واسه pcp?
سلام Khansariha (8)
این مدل از دوربین هاوک تقلبی نیست و اتفاقا جزء با کیفیت ترین دوربینهای بازار تو این رنج قیمت هست که برای PCP مناسب و کاربردی میباشد.
یه سری دوربین هاوک هستن که قیمتشون بالای یه تومنه که کلاسشون با این مدل فرق میکنه و پیشرفته تر و تخصصی تر هستن مثل دوربین Hawks 6-24*50 airmax 30sf. پس قیمت کمتر دلیل بر تقلبی بودن نیست فقط در سطح پایینتری نسبت به مدلهای گرانتر قرار گرفته اند.
لینک مرجع