انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-05-26 10:14 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 09:45 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 08:50 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 08:07 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید با این اوصاف واس تفنگ کرال کدوم دهنه بهتره؟32؟40؟42؟50؟پایه چی؟بلند کوتاه؟یه تیکه یا دو تیکه؟
دوست عزيز
با توجه با اينكه كرال فنر خشكي داره و لگدش از شادو بيشتره ترجيحا دوربين دهنه 32 با تيوب كوتاهتر و مستحكمتر روش بهتر جواب ميده اگرهم پايه متوسط يا كوتاه روش بسته بشه كه جمع و جورتر درمياد و حمل نقلش هم راحتتره
البته اگر بتوني 3x9_32 centerpoint گير بياري عالي هست
Khansariha (256)

من از فنر شادو استفاده میکنم.که هم نرم کار میکنه هم قدرت زیادی داره.اگه دهنه 40 یا 50 باشه چی؟
دوست عزيز
دهنه 40 و خصوصآ 50 اونوقت دوربينت از تفنگت گرونتر در مياد و ضمنا بايد روي پايه بلند ببندي

چون شاید بعدا تفنگمو عوض کنم میخوام از دوربین مطمین بشم.
اگه میخوایین یه چیزی بخرین واسه همیشه مطمئنا" سنتر و لیپرز که به نظر بنده واسه تفنگ ها فنری شکاری تا زوم 3-9 کافیه.(دوربین های مذکور رو تفنگ های مگنوم با خیال راحت کار میکنند)
تا دهنه 40 پایه کوتاه،اگه دهنه 50 بگیزین پایه بلند.
الان فکر کنم فقط بشه سنترپوینت 3-9*32 اونم با سختی در بازار پیدا کرد و خرید و 4-16*40 و 4*16-50 سنترپوینت یا لیپرز در بازار اصلا پیدا نمیشه بصورت آکKhansariha (399)
(2013-05-26 10:48 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخوایین یه چیزی بخرین واسه همیشه مطمئنا" سنتر و لیپرز که به نظر بنده واسه تفنگ ها فنری شکاری تا زوم 3-9 کافیه.(دوربین های مذکور رو تفنگ های مگنوم با خیال راحت کار میکنند)

پایه کوتاه و بلند دقیقا تو چی تاثیر داره؟
(2013-05-26 11:26 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 10:48 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بسته شدنش رو سلاح. دوربینای دهنه بزرگ باید با پایه بلند نصب بشن ، چون به دلیل قطر زیاد دهنه ی جلوییشون ، اگه با پایه کوتاه نصب شن با بدنه تفنگ تداخل پیدا میکنن.
(2013-05-26 11:40 PM)mrbala نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-26 11:26 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بسته شدنش رو سلاح. دوربینای دهنه بزرگ باید با پایه بلند نصب بشن ، چون به دلیل قطر زیاد دهنه ی جلوییشون ، اگه با پایه کوتاه نصب شن با بدنه تفنگ تداخل پیدا میکنن.

البته هرچقدر آکس(مرکز) دوربین به آکس یا مرکز لوله نزدیکتر باشد فاصله صفر اول و دوم بیشتر میشود و به عبارت بهتر فاصله بیشتری توسط دوربین بدون استفاده آنچنانی از میلدات تحت پوشش قرار میگیرد
آقای عمادی به نکته ی خوبی اشاره کرد، ولی اینم هست که تو فاصله های زیاد دهنه ی بزرگ مطلوب تره ، چون افت زیاده و محدوده ی پوشش دهنه ی بزرگ هم بیشتره.
gamo 4x20 دوربین چندان مطرحی نیست.فکر نکنم کسی 70 تومن پای این دوربین بده.حالا 4x32 بود یه چیزی. تو دهنه 20 با زوم 4 بالای 20 متر افت کیفیت شدیدی در وضوح تصویر به وجود می آد.Khansariha (8)
درود
من هم یه دوربین zos3-9*50 خریدم که الآن 5-6 ماهه رو وایرخ 80 بسته شده و تا الآن
ازش راضی هستم

( خدا هم ازش راضی باشه خخخخخخ)

فروشنده که یکی از دوستانه میگفت یکی از مشتریام 4 تاشو برا خودش و دوستاش برده و به قول خریداره حتی رو مگنوم 350 هم انداختن و تا حالا جواب داده
اونی که شما دیدید نمیدونم ولی برا من کیفیت خوبی داره
در ضمن رتیکولش هم شلوغ نیست
یه + هست
قیمت هم چند ماه پیش بدون پایه 210
اکه عکسشو داری بزار
من هم شب عکسشو میزارم
لینک مرجع