انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-02-22 08:07 AM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه دوربین زوم ثابت که بزرگنمایش بیشتر از 6 باشه پیدا نکردم به جز همین والتر. اگر شما گزینه بهتری سراغ دارید به من هم معرفی کنید. ممنون میشمKhansariha (8)

پیشنهاد من به تو دوربین گامو ۳-۹*۴۰ آنتی شوک هست با پایه گامو ۴ پیچ آلن خور و همچنین دوربین سنتر پوینت 4-16*40 که هر دوشون خوبن.
فقط یه چیزی اگه تفنگت نو هست فعلا نبند. بزار فنرش رام بشه بعد.
دوربین لیپرز آنتی شوک هم گزینه مناسبیه ولی قیمتش گرونه...
موفق و پیروز باشی Khansariha (8)
سلام این سنتر 4-16*40 هایی که تو بازار هستش و حدود 200 تومن رو دیانا 52 جواب میده؟
یا همین 4-16*40 ها رو دیانا 45 یا 34 چی روی این مدل ها جوابگو هستش ....؟ ممنون
Khansariha (290)
(2016-03-11 02:17 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این سنتر 4-16*40 هایی که تو بازار هستش و حدود 200 تومن رو دیانا 52 جواب میده؟
یا همین 4-16*40 ها رو دیانا 45 یا 34 چی روی این مدل ها جوابگو هستش ....؟ ممنون
سلام.
بله جواب میده.‌باتوجه به این که این مدلها که فرمودید همگی دارای لگد ملایم هستند به خوبی جواب میده. گامو ۳-۹*۴۰ هم تضمینی جواب میده.Khansariha (8)
سلام به همه دوستان و اساتید

به نظرتون دوربین سنترپوینت 32*3-9 مناسب مگنوم 350 هست و رو این تفنگ دووم میاره؟
[تصویر: 9773cp392rg-1.jpg]

دنبال یه دوربین هستم که رو این تفنگ تضمینی جواب بده و خیلی هم گرون نباشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.Khansariha (8)
دوست عزیز یکی از دوستان این مدل رو گذاشت رو دیانا 470 جواب نداد ولی یه سنتر 40×16-4 گذاشت راحت جواب داد . پیشنهاد من سنتر زوم 16 هست
(2016-03-12 09:07 AM)masoudmozaffari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید

به نظرتون دوربین سنترپوینت 32*3-9 مناسب مگنوم 350 هست و رو این تفنگ دووم میاره؟
[تصویر: 9773cp392rg-1.jpg]

دنبال یه دوربین هستم که رو این تفنگ تضمینی جواب بده و خیلی هم گرون نباشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.Khansariha (8)
سلام دوست خوبم.
دوربین های سنتر پوینت خوب هستن ولی اگه خواستی میتونی گامو ۳-۹*۴۰ رتیکل حک شده بندازی روش همراه با پایه یه تیکه.
دوربین های گامو قیمتشون زیاد بالا نیست و هم جواب خودشون رو پس دادن. فقط قبل از نصب دوربین بزار تفنگ رام بشه بعد میتونی با خیال راحت دوربین ببندی روش.Khansariha (8)
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)دوست عزیز فقط وفقط از دوربین تایتیکال استفاده کنید Khansariha (8) من اشتباه کردم دوربین کونوس پرو بستم بعد از حدود 1000 شلیک پیچهای برنجی مارپیچ زوم باز شد وافتاد داخل دوربین رتیکل حک شده بود Khansariha (367) مجبور شدم دوربین را باز کردم سیمهای لامپ قطع شد وداخل دوربین پر از گرد غبار و پرز شد Khansariha (367) یک دوربین گامو 3x9x50با رتیکل حک شده بستم انهم به 500 الی 700 شلیک طبلک بالا کلا شکست Khansariha (367)Khansariha (367) بی خیال مگنوم شدم Khansariha (290)اگر واقعا میخواهید روی مگنوم دوربین نصب کنید Khansariha (290) یا لیپرز4x9x40یا حد اکثر16 یا سنتر 4x16x40وفقط تایتیکال شاید انشالله به لطف خدا روی مگنوم دوام بیاورد Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
سلام
من نزدیک دوساله سنتر 3-9*32 دارم و راضیم و باتوجه به وزن سنگین خود مگنوم باید دوربین سبکی روش بست و دوربین های زوم 16 اغلب وزن زیادی دارن به نظرم همین سنتر 3-9*32 خوبه من جواب گرفتم.
سلام ممنون از راهنمایی های دوستانKhansariha (8)
دو تا سوال دیگه دارم اگه میشه جواب بدید؟
1- از کجا میشه فهمید ریتایکل حک شده است یا نه؟
2- دوربین های تاکتیکال چه فرقی با معمولی ها داره؟

ممنون از همگیKhansariha (8)
روی ۴۷۰-۴۶۰-۵۲-۵۴ و.....
فقط از دوربین های هاوک سری وامینت یا ونتیج و یا دوربین های رنج ۷۰۰-۸۰۰ تومن به بالا استفاده کنید . من تمام دوربین های زیر این رنج رو روی این تفنگ ها بستم . دوربین های گامو جدید رتیکلشون روی دیانا۳۵ هم میچرخه و وقتی میچرخه دیگه برنمیگرده چون انقدر روش چسب ریختن که نمیذاره آدم رتیکل رو برگردونه سر جاش . چسبش خیلی زیاده ولی جنسی داره که فقط با لگد تفنگ میشه رتیکل رو چرخوند!!!
دوربین های دیانا ، لنز های زومشون میوفته
سنتر های جدید رتیکلشون پاره میشه و سنتر های قدیمی بعد از ۲۰۰۰-۳۰۰۰ شات همه جاشون شل میشه
دوربین های کونوس هم اصلا آنتی شوک نیستن یه سری دوربین چینی مثل بقیه دوربین ها حتی مدل های بالای یک تومنش هم کیفیت نداره
تنها دوربین ارزونی که به احتمال زیاد جواب میده ، بارسکا ی یا طبلک بلند یا سری سوات هست که اگرررر بتونید اصلشون رو گیر بیارید
به عنوان آخرین گزینه ها هم میتونید یه مئوپتای زوم ثابت یا بوشنل اصل یا لئوپولد اصل ولی دست دوم پیدا کنید
نظر خودم گزینه های آخر یا هاک هست
لینک مرجع