انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام. دوست عزیز josniper این دوربین بارسکا رو شما کجا قیمت کردید که فرمودید بین 3 الی 4 میلیون قیمت داره. الان چند نمونه از این دوربین در تهران فروشگاه مرکزی با زوم مختلف وجود داره که همه تحت لیسانس و تولید چین است. قیمتها هم از 250 به بالا البته بستگی به زوم دوربین داره. و یه مورد دیگه هم اینکه فرمودین برای تفنگهای نظامی ساخته شده منظورتون چه اسلحه ای است.
(2013-12-14 01:29 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-14 01:17 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام همین طور که دوست عزیز گفتند . برای تفنگ های زیر17 ژول مناسبه...قیمت هم اگه اک باشه 160 ت.م
خدا خیرتون بده .این دوربین برای
تفنگهای نظامی ساخته شده.قیمت با گارانتی حدود 3-4 تومانه .حالا شما میگید160-200هزارتومان!؟
قیمت الانش بالای 1تومانه

4 میلییییییییییییییییییییون....
این رو گرفتم 700Khansariha (290)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی میگید گرونه؟
اصلااین مدل توی تهران چند قیمته؟با گارانتی وبی گارانتی
من این رو بدون گارانتی گرفتم
البته خدا را شکر .گفتم .روی برنو سوار نمیکنم واگه نخاستم پس میارم
بندخدا فروشنده قاچاقی از سیستان یا شمال غرب میخره
بنظر دوستان پسش بدم؟
سلام و درود به دوستان Khansariha (8)
ديشب يه دونه دوربين BSA 3*9*32 خريدم كه يه مورد جالب ديدم گفتم نظر اساتيد و دوستان رو هم جويا بشم . دوربين از مدل بدنه رنگ مات هست كه ريتايكل دوربين داراي 4 ميلدات در هر جهت هست . جالبه ريتايكل بعد از ميلدات 4 در چهار جهت قطع مي باشد و زماني كه لايت رو روشن مي كني ريتايكل تا ميلدات چهارم روشن مي شود و ادامه اون خاموش هست . مثل شكل زير هست

سوال ايا ريتايكل اين دوربين از نوع حك شده مي باشد ؟

[تصویر: 13870965651.jpg]
بله آرش جان...حکی هست
چند خریدید؟؟؟
(2013-12-15 03:45 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله آرش جان...حکی هست
چند خریدید؟؟؟

سلام و درود Khansariha (8)

اسي جان من هم شك كردم به همين خاطر اينجا از دوستان راهنمايي خواستم تا مطمئن بشم .
اين رو اسي جون از خريد دو سال پيشش هست كه خودش مستقيم از چين آورده ولي چون با هم سلام عليك داريم از انبارش به ما داد . قيمتش رو 160 گفت ولي من 150 بهش دادم . خودش هم تو شك هست ولي بهش گفتم نه سيميه . البته يه مدل 3×9×40 هم هست كه همين ريتايكل رو داره . و برام جالب بود و غير قابل باور هست كه حكي باشه . بالاخص زماني كه لايتش رو روشن كردم ديدم مثل ريتايكل حكي ها روشن ميشه Khansariha (8)
عكسش رو تا يه ساعت ديگه ميزارم Khansariha (8)
يه مورد جالب رو رينگ سر دوربين نوشتهBSA DEERHUNTER 3×9×32 IR دوستان راهنمايي بفرمايند
سلام مجدد خدمت دوستان . عكس ريتايكل دوربين كه خدمت دوستان توضيح دادم BSA3~9~32

[تصویر: 13871191711.jpg]

[تصویر: 13871191722.jpg]

[تصویر: 13871191723.jpg]

[تصویر: 13871191724.jpg]

وعكس خود دوربين

[تصویر: 13871193521.jpg]
دوستان چجوری میشه یه دوربین عکس برداری رو بزاریم پشت دوربین تفنگ تا از لحظه شکار فیلم بگیریم؟؟؟؟؟
(2013-12-15 07:11 PM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چجوری میشه یه دوربین عکس برداری رو بزاریم پشت دوربین تفنگ تا از لحظه شکار فیلم بگیریم؟؟؟؟؟

سلام و درود Khansariha (8)
يه پايه هاي مخصوص هست كه بايد اون رو تهيه كنيد . تو تاپيك هرچه خريديد دوست خوبمون آقا رضا يكي رو تهيه كردند كه مي تونيد مراجعه كنيد و ببينيد .دوستمون با نام كاربري rezajf بود فكر كنم Khansariha (8)
ممنون میشم لینکش لطف کنید
لینک مرجع