انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه علی جون
جون
دوربین بی اس آ اصلی منظورمه
خودم مدلهای تقلبیش رو دیدم و اصلا قابل مقایسه حتی با گامو هم نیست
دوربینی که من گفتم دقیقا همون مدلی هست که تو سایت شرکت زدهو کیفیتش بسیار عالیه
حتی یکی از دوستان روی ایرکینگ گذاشته و راضیه
(2012-10-03 11:48 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه علی جون
جون
دوربین بی اس آ اصلی منظورمه
خودم مدلهای تقلبیش رو دیدم و اصلا قابل مقایسه حتی با گامو هم نیست
دوربینی که من گفتم دقیقا همون مدلی هست که تو سایت شرکت زدهو کیفیتش بسیار عالیه
حتی یکی از دوستان روی ایرکینگ گذاشته و راضیه
کاملا درست احسان جان Khansariha (8)
متاسقانه بعضی دوربینها امروزی کپی کاری شدید برادران چینی هست حتی لیپرز هم مدتی سروکله اش اینطوری پیدا شده بود که خود شما بهتر میدونید البته کیفیت خوبی داشتند ولی مطابق کاتالوگ با زیرولاک و سانشید نبودند. Khansariha (214)
این دوربینهای BSA اگر اصلی باشند واقعا کیفیت تصویر خوبی دارند من دوسال پیش یک مدلش را از عراق خریدم 70 دلار که شفافیت تصویر خوبی داشت ولی مخصوص تفنگهای خفیف بود روش زده بود 22. rifle scope هرچند دادم یکی از دوستان اهوازی روی 54 بست و ازش خیلی راضی بود. باز ممنون از شما Khansariha (256)
علی جان میشه بگید از کجای عراق میشه دوربین را تهیه کرد؟
من یه چند جا تو نجف و کربلا رفتم ولی بهشون نمی اومد که تخصصی چیزی از دوربین سر در بیاورند. البته ازشون چیزهای دیگه خریدم ولی خیلی برام جالب بود اگه میشد دوربینو از اونجا توسط یک آدم مطمئن تهیه کرد و توسط مسافرها آورد. چون اینجور که میگفتند لوازم دست دوم آمریکایی و سایر کشورها اونجا گیر میاد.
ممنون از شما
حامدKhansariha (256)
علی جون مگه روی دوربین های مخصوص تفنگ بادی نوشته air rifle scope?
من اطلاعی ندارم
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
ولی فکر نکنم نوشته باشه چون تو کاتالوگ bsa ندیدمKhansariha (8)
این کاتالوگ سری catseye هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 3.5-10*50 RGBE
رو دارم
تو کاتالوگ گفته که این سری برای وضوح تصویر بالاتر تولید شده و باعث کاهش فشار و خستگی چشم میشه
گفته به خاطر ابعاد لنز که بزرگتر از مدل های دیگه هست نور بیشتری به چشم میرسه و تصویر شفاف تری نمایش داده میشهKhansariha (8)
سلام
نظر دوستان رو در رابطه با این مدل دوربین کراسمن میخواستم بدونم که قیمتش 6 اودلار هستش به تومن 40 تومن
و اینکه آیا در ایران میشه پیدا کردش؟[تصویر: targetblacklg.jpg]
واسه دیانا 52
سلام. بچه ها من یه دوربین واسه تفنگ چینی میخوام.....

نه میخوام دکوری باشه و نه زیادی باشه واسه تفنگ و در اصل ارزش داشته باشه ببندی رو تفنگ چینی....

یکی از دوستان گفت اگر گامو حکی گیرم بیاد بدک نیست و دو نمونه زوم دارم معرفی کردن....

به نظر خودم دوربین زوم دار به درد این تفنگ نمیخوره.....

حالا نظر دوستان چیه؟؟؟؟ همین گامو حکیرو بگیرم؟؟؟؟ مدلی چیزی نداره؟؟؟؟ عکسشو میتونین واسم بزارین که اشتباه نگیرم....

اگر قیمتاشونم دارین واسم بزارین....

یه سوال دیگه این دوربینا اصل و تقلبی که نداره؟؟؟
مرسی...
داداش فکر نکنم پیدا بشه ولی یه سوال: این دوربین رو برای چی می خوایی؟ این دوربین کلاً خیلی آماتوری هستن...دهنش هم خیلی کوچیکه...
(2012-10-10 06:47 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش فکر نکنم پیدا بشه ولی یه سوال: این دوربین رو برای چی می خوایی؟ این دوربین کلاً خیلی آماتوری هستن...دهنش هم خیلی کوچیکه...

فک میکنم شما شیرازی باشی...... درسته؟؟؟؟Khansariha (48)

یه تفنگ چینی دارم که درستش کردم و دادمش به داداش کوچیکترم.... اونم بهونه دوربینو گرفته.... به خاطر همین میخوام یه دوربین خوب بندازم روش.....

البته با مگسک پایین و چپ میزنه.... به خاطر همین گفتم دوربین واسش بگیرم....

حالا نظر شما چیه؟؟؟؟Khansariha (214)
(2012-10-10 07:14 PM)peymanredboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-10 06:47 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک میکنم شما شیرازی باشی...... درسته؟؟؟؟Khansariha (48)

یه تفنگ چینی دارم که درستش کردم و دادمش به داداش کوچیکترم.... اونم بهونه دوربینو گرفته.... به خاطر همین میخوام یه دوربین خوب بندازم روش.....

البته با مگسک پایین و چپ میزنه.... به خاطر همین گفتم دوربین واسش بگیرم....

حالا نظر شما چیه؟؟؟؟Khansariha (214)

برای چینی همین دوربین های ارزون قیمت خوب هستن البته اگه زوم ثابت باشه بهتر مثلا یه 4*32 یا 4*20 چیز خوبی هستن با توجه به این که سلاح های چینی لگد زیادی ندارن.
مال شما پایین و چپ میزنه مال من بالا و راست میزنه بکوبیم به هم درست بزنن...............خخخخخخخخخخخخخ
البته بهتره اول به برادرتان کاملا تیراندازی با اسلحه و نحو کار با مگسک را یاد بدین و بعدا دوربین روی اسلحه ببندین.(این نظر منه)
تا مهارت تیراندازی با مگسک را هم داشته باشه.
Khansariha (8)
لینک مرجع