انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چقدر میخواید برای دوربین هزینه کنید؟
حداکثر 400

Sent from my ST15i using Tapatalk

با سلام. این چند تا عکس از دوربین من هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش توسط ناظم.دوست عزیز در صورت تمایل به فروش اقلام مرتبط با سایت می تونید با آقای SOHEIL-GUNSMITH هماهنگ کنید.
(2014-07-27 03:49 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان شادو 1000 بعدا شاید روی مگنوم 350

(2014-07-27 03:51 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حداکثر 400

بهترین انتخاب برای شما CenterPoint 3-9x32 هست
یکی از دوستان سنتر 4-16*40 رو معرفی کردند 380

من دهنه 40 رو ترجیح میدم چون 32 داشتم چشام درد میگرفت

(2014-07-27 03:58 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان سنتر 4-16*40 رو معرفی کردند 380
من دهنه 40 رو ترجیح میدم چون 32 داشتم چشام درد میگرفت

برای شادو دوربین نندازید بهتره... مگر اینکه ریل دوربینی شبیه مدل های cfx و cfr براش پیدا کنید
این مدل برای شادو سنگینه... میتونید به جاش از لیپرز ۴۰*۹-۳ استفاده کنید که البته رتیکلش یه کم ضخیمه...
Khansariha (8)
من یک پایه دو تیکه دارم. اگر یک یک تیکه بگیرم بهتره؟

(2014-07-27 08:38 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک پایه دو تیکه دارم. اگر یک یک تیکه بگیرم بهتره؟

برای فنری ها یک تکه بهتره Khansariha (8)
نظرتون راجع به این تفنگ چیست؟

(2014-07-27 09:20 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتون راجع به این تفنگ چیست؟

دوست عزیز این دوربین fake هست یعنی اینکه جزء نمونه های اصلی بی اس آ نیست
البته برای شادو مناسبه، اما برای ۳۵۰ مگنوم خیر.
انتخاب بهتر برای شما همون لیپرز ۴۰*۹-۳ یا سنتر ۳۲*۹-۳ هست
سلام. نظرتون راجع به این چیه؟(ببخشید این قدر میپرسم)

لینک مرجع