انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان دوربین با زوم 16 زیر 200 تومن چیزی گیر میاد برا پی سی پی؟؟؟؟

فقط شفاف باشه و پارالکس داشته باشه...
(2014-01-02 09:56 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین با زوم 16 زیر 200 تومن چیزی گیر میاد برا پی سی پی؟؟؟؟
فقط شفاف باشه و پارالکس داشته باشه...
اقا احسان یک دوربین بوشنل 6-24*50 هست که حدودا 250 تومنه،البته تا 220 هم قیمت دارم.
که تنظیم پارالکس،ریتایکل کاجی،و چراغ هم داره.البته تا اون جایی که یادم زیرولاک نداره.و یکم ریتایکلش هم ضخیم هست(به چشم من ضخیم امد،چون زیاد تو لیپرز نگاه کردم)و تیوپ 25 میلیمتری هم بود.
برای پی سی پی باید جواب بده.اما شفافیتش را توی مصافت های بالا ندیدم،چون توی مغازه نمیشد خخخخخ
خودمم میخواستم تهیه کنم اما به گفته یکی از اساتید یکم دست نگه داشتم تا بعدا!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(2014-01-01 08:18 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال داشتم.
از دوربین های هاوک کدام نمونه ها داخل ایران هست؟و حدود قیمتی هر مدل چقدره؟
اگه فردی برسی تخصصیشون را هم داشته باشه چه بهتر و اگه نه مدلش را خودم تو اینترنت سرچ میکنم.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان بزرگوار
یه دوربین خوب برای وایرخ 80 میخواستم تا 250 میتونم هزینه کنم لطفا از دوستانی که وایرخ دارند و دوربین به خوبی رو تفنگشون جواب داده یه چند مدل معرفی کنند تا از بینشون یکی انتخاب کنم

با تشکر
دوست عزیز وایرخ تفنگ دوربین خراب کنی نیست و میتونید با این قیمت دوربین خوبی بخرید
به نظر من گامو خوبه
البته اگه عشق زوم نیستید من تعریف گامو زوم ثابت زیاد شنیدم
(2014-01-03 12:03 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بزرگوار
یه دوربین خوب برای وایرخ 80 میخواستم تا 250 میتونم هزینه کنم لطفا از دوستانی که وایرخ دارند و دوربین به خوبی رو تفنگشون جواب داده یه چند مدل معرفی کنند تا از بینشون یکی انتخاب کنم

با تشکر
سلام
رفیق با250تومن دوربین خوبی نمیتونی پیدا کنی اگریه70تومن به بودجه اضافه کنی میتونی یه سنتر 3-9*32بگیری حالشو ببری.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
(2014-01-03 12:09 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 12:03 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بزرگوار

با تشکر
سلام
رفیق با250تومن دوربین خوبی نمیتونی پیدا کنی اگریه70تومن به بودجه اضافه کنی میتونی یه سنتر 3-9*32بگیری حالشو ببری.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

البته این پیشنهاد از پیشنهاد من بهتره
Khansariha (8)Khansariha (8)
منم با سنتر موافقم چون اگه روزی خواستی وایرخ رو عوض کنی روی تفنگ های مگنوم هم خوب جواب می ده و هم راحت تر فروش می ره
موفق باشی
با تشكر از جواب دوستان بزرگوار
نظرتون راجب به دوربین bsa essential 3-9*40 ao چیه رو وایرخ 80 خوب جواب میده شفافیتش چطور؟ تک پایه لیپولد به وایرخ میخوره؟Khansariha (8)

پیشاپیش ممنون از جوابتون
(2014-01-03 01:32 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر از جواب دوستان بزرگوار
نظرتون راجب به دوربین bsa essential 3-9*40 ao چیه رو وایرخ 80 خوب جواب میده شفافیتش چطور؟ تک پایه لیپولد به وایرخ میخوره؟Khansariha (8)

پیشاپیش ممنون از جوابتون
سلام
درمورد دوربین که دقیق نمیدونم رو وایرخ جواب میده یا نه ولی درکل وایرخ هم تفنگ دوربین خراب کنی نیست این دوربین هم بچه هابیشتر رو شادوهزاروکرال مگنوم ودیانا35میبندن درکل برا تفنگهای زیر20ژول خوب جواب داده برا وایرخ رو دقیق نمیدونم دووم میاره یانه.پایه هم اره میخوره درکل هرتفنگی که ریل دوربین داشته باشه پایه یک تیکه میخوره درضمن پایه روسعی کنید چهار پیچه بگیرید بهتره.
دراخر شما که داری یه مبلغی رو هزینه میکنید خوب بایکم افزایش بودجه یه جنسی روبگیرید که امتحان خودشو پس داده وبعدا پشیمونی درپی نداشته باشه.درضمن همیشه روبورسه وبرای فروشش راحت تر هستین واگر یه موقع یه پله بالاتر رفتین وازتفنگهای بالای 20ژول وسری مگنوم خواستید استفاده کنید هزینه اضافی برای تعویض دوربین ندارید درواقع دوباره کاری نمیشه.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
سلام دوستان
حدود یک ماه پیش احساس کردم صفر دوربین بهم خورده بعد از گروپ گیری در فاصله 30 متری دیدم بله شلیک بالاتر حدود یک میل دات درجهت ساعت یک برخورد کرد،بعد از کمی ور رفتن تنظیم شد.حال اتفاق عجیب امروز هم بعد حدود 100 شلیک دوباره همان اتفاق درجهت ساعت یک تنظیم دوربین تعقیر کرد!؟دیانا 54.سنتر 4‏*‏16.هالپوینت .ممنون منتظر راه حل از طرف دوستان
لینک مرجع