انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله دوست عزیز ریتکلش به دو رنگ سبز و قرمز روشن میشه و در حالت عادی هم بسیار شفاف و خوب قابل رویته Khansariha (8)
(2013-10-04 02:27 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دوست عزیز ریتکلش به دو رنگ سبز و قرمز روشن میشه و در حالت عادی هم بسیار شفاف و خوب قابل رویته Khansariha (8)

خیلی ممنون از راهنماییتون Khansariha (8)
3-9دوستان عزیز
اگه یادتون باشه در مورد دوربین zos 3-9*50 ازتون پرسیده بودم که متاسفانه کسی اطلاعاتی از این دوربین نداشت

من تونستم این مطلب رو پیدا کنم
نظرتون چیه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی تجربه استفاده از دوربینهای لیپرز معروف به تقلبی یا درجه 3 رو روی سلاح فنری داره؟میخوام ببینم روی سلاح مگنوم یا دیانا 52 جواب میدن یا نه.Khansariha (8)
آقا امينKhansariha (8)
ليپرز تا درجه 2 رو ديده بودم ولي هنوز درجه 3 رو زيارت نكردم لطفآ ميتونيد كمي بيشتر يا با عكس توضيح بديد
بهروز جان منظورم همین لیپرزایی هست که توی بازار هست و طبلکهاش ساده هستKhansariha (8)
آقا امين عزيز
اگر منظور شما مدل بدون زيرولاك هست كه طبلك چراغ به عقب منتقل شده و تفاوت ديگري علي الظاهر با مدل اصلي نداره بعد 500 شليك و رام شدن فنر برا يكي از دوستان رو 52 بستم و تا حالا حدود 200 شليك هم داشته خوشبختانه اشكالي پيش نياورده
بله بهروز جان همون دوربینهارو میگم.ممنونKhansariha (8)
سلام دوستان
بنظرتون این برند از دوربین برای برنو چطوره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی تعرفش رو شنیدم
معایب ومحاسنش چیه؟
دوست عزیز این برند از برندهای مطرح هست و دوربین های با کیفیت عالی تولید میکنه
اگه قیمتش برات مهم نیست میتونی استفاده کنی و نگران هیچی نباشی
البته به نظر من برای برنو یه دوربین لئوپلد 3.5-10*40 بگیر چون زوم بیشتر برای برنو زیاد به کار نمیادKhansariha (8)
لینک مرجع