انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پس به جای دوربین مگسک و شکاف فسفری بزارم بهتره آره؟
فقط مشکلم واسه نشونه گیری دقیقه
Khansariha (8)
نه دوست عزیز اگر بتونید یه بودجه بزاردی و دوربین بخرید به نظر من بهتر باشه
البته به قول دکتر باید هم قیمت تفنگتون پول دوربین بدید
آخه مشکل سر دوربین نیست مشکل اینه که قیمت تفنگتون پایینه و شاید نصرفه براش دوربین بخرید
دنیای مگسک یه چیزه و دنیای دوربین یه چیز
من با یه چینی قدیمی از 6 سالگی تا 15 سالگی کلی تیر انداختم و الانم باهاش تو 15 متری یه پیچ 10 و میزنم.
ولی الان تقریبا 4 ساله که دارم با دوربین کلنجار میرم و هنوز نتونستم اونطوری که میخوام قلقش و بگیرم و هر هدفیو راحت بزنم.

من با بی3 دوستم تیر انداختم لگد اونچنینی نداشت و البته از مگسکش خوشم نیومد. اساتید راهنمایی کنند دوربین اپتیما 3.9x40 که همراه ای تی هست فکر می کنید روی بی3 جواب بده. از دوستان تو سایت گذاشتن برای فروش. اگر جواب بده قیمتش و خیلی خوب گذاشتن و دوستمون میتونه استفاده کنه.
سلام دوستان ، مقشه دقیقترین دوربینها تا رنج قیمت هفتصد تومان رو برای پی سی پی معرفی کنید، من الان لیپرز 16.40 دارم دنبال چیزی بهتر و دقیقتر برای condor میگردم. ممنون.
دوربین های هاوک با زوم 32 یا 24 اگر گیرت بیاد برا پی سی پی خوبه...سبک و زیبا...ولی مقاوم نیستند

سنترپوینت و لیپرز 6*24 هم موارد خوبی هستند
سلام دوستان به نظر شما چه دوربینی برای تفنگم که کرال مگنوم کالیبر5/5 هست بگیرم؟
Khansariha (8)
پیشنهاد من برای تفنگ بادی شمایک دوربین زوم ثابت 32*4 مثلا گامو و ....
و اگه زوم متغییر میخواهی همون سنتر یا لیپرز بگیر خیال خودت رو راحت کن و روزه شک دار نگیر البته انتخاب های دیگه ای هم هست که به نظرم اینا بهتره
موفق باشید
Khansariha (48)
Khansariha (256)
(2014-04-03 04:51 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
پیشنهاد من برای تفنگ بادی شمایک دوربین زوم ثابت 32*4 مثلا گامو و ....
و اگه زوم متغییر میخواهی همون سنتر یا لیپرز بگیر خیال خودت رو راحت کن و روزه شک دار نگیر البته انتخاب های دیگه ای هم هست که به نظرم اینا بهتره
موفق باشید
Khansariha (48)
Khansariha (256)

دوست عزیز با سپاس از راهنمایی شما، از نظر من این هزینه بستگی به کاربری دوستمون داره ، اینکه اگه ایشون می خوان از کرال مگنوم خودشون به مدت زیادی استفاده کنند یعنی حالا حالا قصد تعویض و یا ارتقاء سلاحشون رو ندارند ، همون زوم ثابت های 4*32 یا 4*42 خوبه برای تیراندازی در حد 40 متر - 4*32 گامو پیدا کنند باز از برندهای متفرقه بهتر جواب خواهد داد- !
ولی اگه قصد استفاده و ارتقاء سلاحشون رو در آینده به یک سلاح بهتر مثل دیانا 52 و یا سلاح هایی در این رده دارند هزینه حداقل 350 هزار تومنی یک دوربین سنتر 3-9*32 برای سلاح 280 هزار تومنی کرال می ارزه -سنترپوینت و لیپرز دوربین های خوبی هستند که دوام و کارایی خوبی داشته و می تونند بعدا روی سلاح جدید استفاده کنند- البته سلیقه و توانایی هزینه ایشون اولویت داره به این مسائل
سلام دوستان
کسی از دوربینهای این شرکت استفاده کرده؟
چطورن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه عدد گالاتیان سفارش دادم نظرتون راجب دوربینش چیه جوابگو هستش یا دوربینم سفارش بدم با تشکر
برای شکار و هدفزنی نهایتا تا 100 متر
لینک مرجع