انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-24 11:17 AM)mohammadhaghighat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه
یه 52 نو خریدم , 1 سئوال دارم ,
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
بعد از چندتا شلیک خوبه که دوربین روش ببندم ؟ دوربین سنتر 3-9*32 هست , یا از همون اول کار ببندم ؟

دوست عزیز دوربین های سنتر انتی شوک هستند و اگر الان هم ببندید مشکل خاصی پیش نمیادKhansariha (8)
برای دوربین های ضعیفتر مثل گامو و... پیشنهاد میشه که حداقل بعد از 500 شلیک دوربین رو سوار کنند.
سلام دوستان دوربین با قیمت ۴۰۰ الی ۵۰۰ چه چیزی معرفی میکنید ؟؟؟؟ با مشخصات کامل لطفا
دوست من بهترین های بازار تو این رنج قیمت لیپرز 40*16-4 و سنتر پوینت 40*16-4 هستن
هر دو زیرو لاک دار تصحیح پارالکس دارای فیلیپ ولی لیپرز سانشید داره ولی سنتر نداره در عوض تار سنتر نسبت به لیپرز باریک تره
در ضمن چراق هم دارن
از دوستان کسی می تونه در زمینه دوربین ساید فوکوس مناسب بنده رو راهنمایی کنه ؟؟

چند وقت پیش توی این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.ir/

این دوربین BSA رو دیدم
[تصویر: 941924934_137.jpg]

دوربین خوبی هست ؟ در تهران پیدا می شه ؟

اگر ممکن هست دوربین ساید فوکوس مناسب معرفی کنین
این دوربینو من یه زمانی میخواستم بخرم وسعت دیدش کمه زیاد جالب نیست
دوربین ساید فوکوس بالای 1 تومن در میاد به درد بخورش
سلام
امروز بعد از کلی شلیک بلاخره حس کردم که فنر وایرخم رام شده و قصد داشتم دوربین سنتر زیرو لاک دار رو روش ببندم
چون قبلا از دوربین استفاده میکردم فکر میکردم که قبلا برا تنظیم زیاد کلیک خورده . پس دوربین رو به این صورت ریست کردم

اول پیچ زیرو لاک رو سفت کردم . بعد پیچ آلن رو باز و عدد صفر رو جلو نقطه گذاشتم و سپس پیچ آلن رو محکم بستم

به نظر شما دلیل این کار و مراحل رو درست انجام دادم ؟یعنی اینکه دلیلم باری ریست قانع کننده بوده یا نه ؟

و اینکه زمانی که پیچ زیرولاک رو باز میکنم کمی طبلک ها لقی دارن ( منظورم لقی حول محور چپ و راست نیست بلکه کمی بازی میکنه )
خولی زیرولاک رو که میبندم محکم سفت میشه
خواستم ببینم این مورد طبیعیه ؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
علی اقا باید خدمت شما عرض کنم که این فرایندی که شما طی کردید دقیقا زیرو ریست نام داره اما .....هیچ تغییری در موقعیت ریتایکل و فنر تورت ها ایجاد نمیشه و این کار فقط این امکان رو به شما میده که اگه دوربین بر اثر دست کاری افراد فزول خخخ یا بصورت اتفاقی کلیک خورد بتوانید دوباره عدد صفر رو به نقطه ی اولیه برگردونید تا دوباره نیاز به صفر کردن دوربین و هدر دادن ساچمه نباشه +این هم یکی از خواص این زیرو ریسته که اگه :مثلا دوربین در 30 متر صفر شده باشه و شما قصد هدف زنی در فاصله ی 100 متر رو داشته باشید میتونید ب جای این که مثلا 5 میلدات بالای هدف رو بگیرید از این توانایی دوربین (تاکتیکال) تون استفاده کنید و با استفاده از طبلک ها دوباره هدف رو در مرکز ریتایکل(+) قرار بدید (یعنی محل برخورد تیر در 100 متر رو که 5 میل افت داشت روبا استفاده از حرکت دادن ریتایکل جبران کنید) و از تیراندازی تون لذت ببرید و بعد از اتمام تیراندازی دوباره عدد صفر رو به نقطه ی اولیه برگردونید تا دوباره دوربین در 30متر صفر باشه !!
مورد دوم هم که فرمودید،بله طبیعیه و مشکلی نداره،در دوربین های لیپرز هم به همین صورته !
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و مخلص دوستان
اساتید ایا ممکنه دوربین گلوله زن رو روی بادی نصب کرد .؟؟؟؟
یک دوربین در رنج ۷۰۰الی ۹۰۰ معرفی کنید ممنون میشم . با مشخصات کامل .... .
ممنون جناب رویال عزیز ( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم )

خب اگه بخوام تار رو در مرکز قرار بدم که فشار زیاد یا کم به فنر زیر طبلک ها نیاد باید چکار کنم ؟
باید تعداد تقه ها رو بشمارم و اونورا وسط قرار بدم ؟
اگر آره دوربین سنتر 40*16-4 چند تا کلیک میخوره ؟
ممنون از راهنمایی دوستان
(2014-05-26 02:41 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا باید خدمت شما عرض کنم که این فرایندی که شما طی کردید دقیقا زیرو ریست نام داره اما .....هیچ تغییری در موقعیت ریتایکل و فنر تورت ها ایجاد نمیشه و این کار فقط این امکان رو به شما میده که اگه دوربین بر اثر دست کاری افراد فزول خخخ یا بصورت اتفاقی کلیک خورد بتوانید دوباره عدد صفر رو به نقطه ی اولیه برگردونید تا دوباره نیاز به صفر کردن دوربین و هدر دادن ساچمه نباشه +این هم یکی از خواص این زیرو ریسته که اگه :مثلا دوربین در 30 متر صفر شده باشه و شما قصد هدف زنی در فاصله ی 100 متر رو داشته باشید میتونید ب جای این که مثلا 5 میلدات بالای هدف رو بگیرید از این توانایی دوربین (تاکتیکال) تون استفاده کنید و با استفاده از طبلک ها دوباره هدف رو در مرکز ریتایکل(+) قرار بدید (یعنی محل برخورد تیر در 100 متر رو که 5 میل افت داشت روبا استفاده از حرکت دادن ریتایکل جبران کنید) و از تیراندازی تون لذت ببرید و بعد از اتمام تیراندازی دوباره عدد صفر رو به نقطه ی اولیه برگردونید تا دوباره دوربین در 30متر صفر باشه !!
مورد دوم هم که فرمودید،بله طبیعیه و مشکلی نداره،در دوربین های لیپرز هم به همین صورته !
Khansariha (8)Khansariha (8)

بسیار عالی ممنونم از راهنمای شما آقای حسینی Khansariha (8)
ولی یک نکته رو فراموش نکنید که به هیچ عنوان این دوربینها دوبارها با برگرداندن کلیکها و به وضعیت اولیه به صفر قبلی بر نمیگردن p o I قطعا تغییر خواهد کرد، این قابلیت رو فقط د ربرندهای با کیفت جستجو کنید.
موفق باشید.Khansariha (8)
لینک مرجع