انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مبارکتون باشه.
دوربینش هم شفافیتش خوبه و هم زوم خوبی داره و هم پارالکس داره و به نظر من نیاز به تعویض ندارید
البته برای 100 متر بهتر هست که زوم 24 گیر بیارید
مرسی آقای عمادی یعنی با دوربین خودش نمیشه یه قوطی رب رو در فاصله 100 متر هدف گرفت
(2014-04-05 05:51 PM)hamidrezasargolzaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه عدد گالاتیان سفارش دادم نظرتون راجب دوربینش چیه جوابگو هستش یا دوربینم سفارش بدم با تشکر
برای شکار و هدفزنی نهایتا تا 100 متر

برای 100 متر حداقل زوم 16 نیازه.
(2014-04-05 06:09 PM)hamidrezasargolzaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی آقای عمادی یعنی با دوربین خودش نمیشه یه قوطی رب رو در فاصله 100 متر هدف گرفت
قوطی رب را میشه در 100 متر هدف گرفت.من فکر کردم دنبال گروپگیری در 100 متر هستید .
برای گروپ گیری در 100 متر باید دوربینتون اول خیل با کیفیت و شفاف باشه که بتونید خال هدف را ببینید در درجه دوم باید زوم بالا باشه .
ولی برای هدفگیری تا ابعاد و اندازه قوطی رب دوربین فابریک خودش خوبه و جوابگو هست
سلام خدمت همه دوستان
به نظر شما بین دوربین های سنترپوینت و لیپرز کدومشون برای مگنوم 460 بهتره و بیشتر دوام میاره و در کل کدوم باکیفیت تره؟
و هم چنین دوربین با زوم 16 به درد 460 میخوره که بخوام براش هزینه کنم یا نه و اصلا توی اون فواصل دقت داره؟البته من خودم خیلی علاقه به زدن اهداف در فواصل زیاد دارم اما تا به حال دوربین روی 460 نصب نکردم که بدونم توی فاصله زیاد چطوره.
ممنون از همگی
(2014-04-05 08:36 PM)mohsenhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان
به نظر شما بین دوربین های سنترپوینت و لیپرز کدومشون برای مگنوم 460 بهتره و بیشتر دوام میاره و در کل کدوم باکیفیت تره؟
و هم چنین دوربین با زوم 16 به درد 460 میخوره که بخوام براش هزینه کنم یا نه و اصلا توی اون فواصل دقت داره؟البته من خودم خیلی علاقه به زدن اهداف در فواصل زیاد دارم اما تا به حال دوربین روی 460 نصب نکردم که بدونم توی فاصله زیاد چطوره.
ممنون از همگی

سلام دوست عزیز... Khansariha (8)
در کل این دو فرق زیادی با هم ندارن فقط رتیکل سنتر نازک تر از لیپرز هست
برای ۴۶۰ هم یه دوربین ۴۰*۹-۳ لیپرز یا ۳۲*۹-۳ سنتر کفایت میکنه (تا ۵۰ متر)
بیش از ۵۰ هم بهتره بهش فکر نکنید البته نه این که نشه بیشتر از این فاصله هدف زنی کرد...
نهایت ۴۰*۱۶-۴ لیپرز یا سنتر ببندید روش اما یه کم خوش دستی و بالانس سلاح رو کم بهم میریزه به نظر من و خیلی از دوستان
Khansariha (8)
با سلام. دوستان کسی از قیمت دوربین لیپرز خبر داره؟
(2014-04-08 02:30 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دوستان کسی از قیمت دوربین لیپرز خبر داره؟

دوست عزیز بحث قیمت رو تو تاپیک گزارش قیمت ها پیگیری کنید... Khansariha (8)
با این حال، لیپرز ۴۰*۱۶-۴ حدود ۴۲۰ و لیپرز ۴۰*۹-۳ حدود ۳۲۰
Khansariha (8)
دوستانی که از دوربین های بادی مثل لیپرز و سنتر رو گلوله زن استفاده کردن نظر خودشون رو بدن ممنون میشم که تا چندتا شلیک جواب میده رو 270 میخوام ببندم ممنون.
من یه مدت روی 270 بسته بودم بعد با دوربین بهتر عوضش کردم ولی مشکلی نداشت خوب جواب میداد
لینک مرجع