انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-15 01:04 AM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-15 12:09 AM)shobeir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان،درباره دوربین leupold چند سوال دارم:
از کجا بفهمم اصلی هست یا نه؟
چند مدل تو ایران الان موجوده(تهران)؟ آیا مدل خاصی از این برند پیشنهاد میکنید؟

سلام ، روش خاصي نيست ، داخل سايت لوپولد يك سري عكس گذاشته براي تشخيص اصالت ، ميتونين اون عكس هارو ببينين تا در مورد نوع بسته بندي و بعضي ريزه كاريها اطلاع پيدا كنين ، روش ديگه هم اينه كه شماره سريال روي جعبه كه روي دوربين هم ضرب شده رو به ايميل شركت بفرستين تا جواب بدن ( توي نهايتا ٢٤ ساعت جواب رو ارسال مي كنن )
دوربين هاي پر طرفدارش كه توي ايران هست vx-2 و vx-3 هست كه وي ايكس ٣ بون اند كراكت طرفدار خاص خودشو داره ...( نمونه هاي قديمي تر كه ساخت خود آمريكا هستن با كيفيت تر هستن )

دوست عزیز تقلبیش خیلی زیاده از ادم مطمعن بگیر
vx2سری مدالیون بگیر( یعنی روش یه مدال داره)خیلی وقته که شرکت ساده نمیزنه در صورتی که بازار پر از ساده هاشه (فقط نوشته دارن) یه مدل هم دیده بودم ریتگلش میلدات بود شرکت تا حالا وی ایکس2 میلدات تولید نکرده اونوقت ما تو ایرانمون داریم فکر کنم فروشنده های فردوسی از شرکت لئوپلد جلو زدنKhansariha (226)
من از دوستم تو فردوسی خریدم به شرط ایمیل که جواب کار خونه هم تاییدش کرد
اگه خواستی ادرس بدم برو ازش بگیر
قیمتاشم منصفانست
ممنون از راهنمایی شما،اگه آدرس بدین ممنون میشم دوست عزیز
خیابان فردوسی پاساژ نیکان (فکر کنم اسم فروشگاهش صیاد)
رضا محبوب
09124484021
02133920519
02133111911
با سلام خدمت دوستان..یه دوربین ردفیلد قدیمی پیدا کردم میگه هفتصد حالا نمیدونم با توجه به عمر دوربین قابل اطمینان هست یا نه؟اگه به شرط بگیرم چطور؟میخوام روی برنو بلند ببندم..ممنون میشم اگر دوستان جواب بدن
ردفیلد نو بین 1300 تا 1500 قیمت میخوره
اگه سالم هست و به شرت تیر میده بگیرش
اگر بشرط شلیک بده که وبه دیگه. ولی بازم نشون خبره بده تا مطمین بشی. د کل دوربین خوبیه.
سلام خدمت اساتید
اسلحه من 460 تی 06
دوربین comet 4-16*40
ذو پایه یک تکه لئو
دوربین از لحاظ دقت مشکلی نداره ولی اگر بخام تو فاصله 26 متری چیزی بزنم باید هدفو تا اخرین درجه پایین + بزارم درجه up تفنگو هم تا اخرین درجه بردم دیگه جا نداره
به نظرتون چی (زیر پایه عقبی و روی پایه دومی) بزارم؟
ایا اصلا این طور درست میشه؟
شاید تو تاپیک درستی س
میتونید یک کاغذ رو چند لا کنید بزارید.برای هماهنگی رنگش هم میتونید یه دور چسب لنت بپیچید دور کاغذا.من که این کار رو کردم مشکلی پیش نیومده تا حالاKhansariha (8)
(2015-06-25 01:42 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید یک کاغذ رو چند لا کنید بزارید.برای هماهنگی رنگش هم میتونید یه دور چسب لنت بپیچید دور کاغذا.من که این کار رو کردم مشکلی پیش نیومده تا حالاKhansariha (8)

من بجای کاغذ چند لایه (نمیدونم اسمش چیه اون چیزایی که دور وسیله میپیچن که ضربه نخوره ؟؟؟ حالت فیبر داره توی جلیقه نجات هم هست اسمشون یادم نیست Khansariha (226) )گذاشتم درست شد الان تنظیمه رو وسط +
اون یارو ها !!! حالت ارتجاعی دارن و ضربه گیر هم هست و بعد از محکم کردن پیچ ها مثل چسب دوقولو میچسپن به بدنه دوربین و دو پایه جوری که یه قسمتی ازش میمونه روشون و دیگه در نمیاد !
منم که اینو دیدم یه لایه به همه قسمتهای تماس با دوربین اضافه کردم الان تقریبا ضد ضربه هم شده !
هر کی اسم اون یارو ها رو میدونه بهم بگه یک در دینا صد در اخرت صواب داره
Khansariha (191)
فوم ضربه گیر هستن دوست عزیز . از اون فوم ها به ضخامت های گوناگون از سه میلیمتر تا 5 سانتی متر تو بازار موجوده . گاهی به صورت نواری برا درز گیری در و پنجره استفاده میشه که معمولا برا درز بین در و پنجره چسب هم داره . مطمئنا برا شما از اونهاست . ببخشید پست بی محتوا گذاشتم
لینک مرجع