انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کامکس عزیز اگر از ساچمه مناسب استفاده بشه هدف زنی در اون فاصله هم ممکنه...ما با شادو هم توی 70 متری هدف زدیم...
بالاخره یه دوربین gamo 3-9x40 گرفتم البته دست دو به قیمت 150 تومان

به نظر شما خوب خریدم؟
سلام
برای تفنگ کرال مگنوم برای شکار تا فاصله 40-50 متر
دوربین زوم ثابت ارزون چی پیشنهاد می دهید؟
درباره دوبین اطلاعات فنی چندانی ندارم لطفا راهنمایی کنید.
چندتای نوشتم کدوم بهتره؟ اگه ممکنه رتبه بندی کنید و دلیل پیشنهادتون رو بنویسید.

نورکونیا Norkonia Riflescope 4*32
لئوپولد باپایه Leupold Riflescope 4*32
گامو GAMO Riflescope 4*32 WR
چراغدار Bushnel Riflescope 4*32
Bushnel Riflescope 4*32

لئوپولد 42*6 آمريكا Leupold Riflescope FX3 کسی قیمت این مدل رو می دونه؟
(2013-02-18 12:38 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

Bushnel Riflescope 4*32

وقتی میگید آمریکایی و مارک Leupold یعنی قیمت 1.5 به بالا اگر پیدا بشه .
(2013-02-18 01:29 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-18 12:38 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

Bushnel Riflescope 4*32

وقتی میگید آمریکایی و مارک Leupold یعنی قیمت 1.5 به بالا اگر پیدا بشه .
سلام
ممنون ولی یه راهنمایی در باره بقیه دوربینها لازم دارم کدام رو پیشنهاد می کنید؟
راستی یه دوربین گامو 3*9 -40 تو تاپیک فروش تفنگ at44 pa هست که قیمتش رو 100 گذاشتن اونو بگیرم برای منظور من مناسب هست؟البته زوم ثابت می خواستم ولی این که دیدم وسوسه شدم.
سلام دوست عزیز
راستش در مورد زوم ثابت ها اطلاعات ندارم وگرنه دریغ نمیکردم .در مورد سایر دوربینها باید دید و شنید و تست کرد .مثلا من برای هر نوع فنری و PCP میتونم دوربین سنترپوینت یا لیپرز را پیشنهاد بدم چون مدت زیادی هست در بازار هستند و کاملا تست شده هستند ولی در مورد سایر دوربینها حرف و حدیث زیاد هست .سایر دوربینها مثل دیانا - گامو ها هم اگر اصل باشند خوب هستند البته باید دید لگد تفنگ شما چقدر هست و روی همه فنریها دوام نمیاره .این دوربینهای Bushnel و Leupold هم من پیشنهاد نمیدم چون زیاد دیدم خراب شدند البته برا PCP ها خوب هستند ولی روی فنریها زیاد تعریف نداشته .دوربینهای والتر قدیمی هم خوب بودند ولی نمیدونم هنوز در بازار اصلشون گیر میاد یا نه .
با سلام
می خواستم نظرتون رو درباره دوربینهای gold eagle بدنم برای تفنگهای فنری خوب هستند ؟
یکی یه 4*32 داره برای شادو1000 خوبه؟
از یکی از دوستام پرسیدم گفت این دوربین 2 مدل هست یکی خوبه و اون یکی مدل که یه مقدار از نظر ظاهر با اولی فرق داره بدرد نمی خوره ولی هیچ عکسی از مدل خوبه نداشت در این باره کسی چیزی می دونه ؟
با تشکر
والله حقیقتش رو بگم:
من یه مدل زوم متغیرش رو داشتم. تقریبا یک ماه روی شادو هزار بود و به محض اینکه رو دیانا بستمش پوکید!! کلا رینگ دور لنز متغیر از جاش دراومده بود. تعمیرش هم خیلی اذیت کرد چون واقعا دوربین بدقلقی از نظر باز شدن بود. اما مورد زوم ثابت ها فرق داره.حداقل روی شادو هزار رو مطمئنم که کار می کنه.ولی زوم 4 و دهنه 32 خیلی اندازه های جذابی برای تیراندازی نیستن.Khansariha (8)
البته دوستان شادو 1000 را در خراب کردن دوربین اصلا دست کم نگیرید. البته تا حالا سنتر یا لیپرز واسه شادو استفاده نکردم ولی در دو مورد لیپولد و تاسکو هر دو دوربین کمتر از 1000 شلیک دوام اوردن .
یه سوالم دارم اینکه مدلهای irwr گامو روی مگنومها جوابگو هست . کسی استفاده کرده ؟
(2013-02-20 05:22 PM)pertet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
می خواستم نظرتون رو درباره دوربینهای gold eagle بدنم برای تفنگهای فنری خوب هستند ؟
یکی یه 4*32 داره برای شادو1000 خوبه؟
از یکی از دوستام پرسیدم گفت این دوربین 2 مدل هست یکی خوبه و اون یکی مدل که یه مقدار از نظر ظاهر با اولی فرق داره بدرد نمی خوره ولی هیچ عکسی از مدل خوبه نداشت در این باره کسی چیزی می دونه ؟
با تشکر
جواب سوال شما را در صفحه 13 همین تاپیک و در یکی از اولین ارسالهای خودم در انجمن به صورت کامل توضیح دادم.به عکسهای موجود در اون صفحه توجه کنید. دوربین با کیفیت گلدن ایگل باید دقیقا این شکلی باشه که البته من خیلی وقته دیگه این دوربین را توی بازار ندیدم.
لینک مرجع