انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-30 07:55 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.چند وقت پیش برای گردش و شکار با دوستان به قصد کوه از یکی از دوستان دو راس اسب گرفتیم و تفنگ به دوش سوار بر اسب راهی شدیم . از یک سینه کش سنگین و صخره ای بالا میرفتیم که اقا اسبه کم میاره و خودشو مارو با هم کله پا میکنه تا ما اسب و خودمونو جمع کنیم بند تفنگ پاره میشه تفنگ با دوربین میخوره به سنگ دوربین ردفیلد امریکای ما دو تیکه میشه و ای کاشها شروع میشه که چرا یه بند درست و حسابی ننداختیم و چرا از اسب پیاده نشدیم وغیره .....حالا باید این دوربین تعمیر کنم ویا به فکر یه دوربین خوب باشم که فکر نکنم مثل این دیگه گیرم بیاد خلاصه اقا بند تفنگ خیلی مهمه هر چقدر هم شکار و کوه و بیابون بری باز هم برای تجربه کردن جا داری[تصویر: 13831501571.jpeg][تصویر: 13831501572.jpeg][تصویر: 13831501573.jpeg][تصویر: 13831501574.jpeg]

سلام دوست عزیز واقعا متاسفم برای این حادثه ....حال خدا رو شکر خودت خوب باشی دوربین هم
یر میاد //Khansariha (8)
سلام دوستان نظرتون درباره این دوربین چیه؟ اسمش کالیس ساخت اتریش .... البته دست دوم هست میخام ببینم قیمتش نو و دست دومش چنده ؟ مرسی دوستان
[تصویر: 465ab6e0c210.jpg]
[تصویر: a0844cee4fcf.jpg]
[تصویر: b742ae215adf.jpg]
سلام دوستان درباره این دوربین نظر بدین لطفا؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش توي كيفيت سواروسكي هيچ شكي نيست ولي به شرط اينكه اصل باشه ...
(2013-11-06 10:34 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش توي كيفيت سواروسكي هيچ شكي نيست ولي به شرط اينكه اصل باشه ...

انشاا... قصد دارم از همین سایت خرید کنم اما خب مطمئن نیستم منیجرش کجایی هست؟؟ اما فکر کنم سایت امریکایی هست و لوازمش اصل؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)
سايت آمازون مثه سايت ايسام هست و ملت تجهيزاتي كه دارن رو براي فروش ميذارن ، سايت معتبري هست و تا اونجايي كه اصلاع دارن يك سايت امريكاييه ولي براي ايران ارسال نمي كنه ، اگه كسي رو در خارج از ايران دارين بگين براتون تهيه كنه و بياره براتون ...
من هم چندين سفارش دادم پسر خالم برام تهيه كرده و مياره ...
در قسمت توضيحات حتما مطالعه كنين چون بعضي از كالا هايي كه ميذارن نو هستن ولي پشت ويتريني ، يعني آك نيستن ولي استفاده هم نشدن ولي ممكنه ضربه خورده باشن
(2013-11-07 12:24 AM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سايت آمازون مثه سايت ايسام هست و ملت تجهيزاتي كه دارن رو براي فروش ميذارن ، سايت معتبري هست و تا اونجايي كه اصلاع دارن يك سايت امريكاييه ولي براي ايران ارسال نمي كنه ، اگه كسي رو در خارج از ايران دارين بگين براتون تهيه كنه و بياره براتون ...
من هم چندين سفارش دادم پسر خالم برام تهيه كرده و مياره ...
در قسمت توضيحات حتما مطالعه كنين چون بعضي از كالا هايي كه ميذارن نو هستن ولي پشت ويتريني ، يعني آك نيستن ولي استفاده هم نشدن ولي ممكنه ضربه خورده باشن

سلام ممنون از راهنماییتون به نکته خوبی اشاره کردیدوووو در کل دوربین خوبیه این مدل که فرستادم ؟Khansariha (256)
من خودم از نزديك نديدم ولي چند تا از دوستام دارن ، سواروسكي هيچوقت نمياد با توليد نا مرغوب اعتبار خودشو زير سوال ببره ...
هر كي داشته راضي بوده
سلام دوستان
سان شیلد برای دوربینای خاصی هست یا روی هردوربینی میشه سوارکرد
(2013-11-11 09:15 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
سان شیلد برای دوربینای خاصی هست یا روی هردوربینی میشه سوارکرد

سلامKhansariha (8)
در قسمت عدسی جلویی دوربین محلی تعبیه شده است که سان شیلد داخل آن پیچ می شود ، اگر از قبل برای دوربینی این امکان در نظر گرفته شده باشد می توان سان شیلد به همان سایز را رویش نصب نمود در غیر این صورت باید از روش های دیگری برای جلوگیری از ورود انعکاس نور استفاده نمود ، مثلاً من برای دوربین خودم که سنتر پوینت 4-16-40 است و قابلیت نصب سان شیلد دارد ولی سان شیلد آن را در بازار پیدا نکردم از لوله پولیکا استفاده کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
سلام به همه دوستان عزیز . من یه دوربین خوب واسه52 میخوام . با دوام و زوم بالا . ظاهر زیبا و بزرگ. و تنظیم راحت . لطفا یه دوربین خوب معرفی کنید .قیمت مهم نیست. خیلی ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع