انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام میخاستم بدونم کسی از دوستان از سایت علی اکسپرس دوربین خریده؟و اینکه چطوریه تو این سایت دوربین با یه مشخصات چندتا قیمت داره؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
من میخواستم دوربین بگیرم ولی پولم تموم شده بود. دوربین ها فروشنده های زیادی دارند و شما باید از میان بیش ترین سفارشات یا order و بیش ترین فیدبک مثبت فروشنده خرید کنید.
(2014-10-08 07:16 PM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام میخاستم بدونم کسی از دوستان از سایت علی اکسپرس دوربین خریده؟و اینکه چطوریه تو این سایت دوربین با یه مشخصات چندتا قیمت داره؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
به هیچ وجه سراغ خرید از این سایتها نروید چون هزینه کرایه حمل و گمرکی و رشوه به مامور ترخیص اجناس واقعا کمرشکنه و دوربین قیمتش دوبرابر قیمت داخل ایران در میاد.من این کار را کردم و به شدت پشیمونم
تازه باید شانس بیاری که دوربین خراب براتون ارسال نکنند چون همین مشکل برای یکی دوتا از دوستان پیش اومده بود.
پس از همین داخل ایران تهیه کنید چون هم ارزونتر در میاد و هم جنس سالم را میتوانید حضوری خریداری کنید.
فقط در یکصورت برید سراغ خرید از سایتهای خارجی که سایتهای واسطه ای وجود داشته باشند که تضمین کنند با احتساب هزینه گمرکی و کرایه حمل (قیمت تمام شده) 1.5 برابر قیمت خود سایتهای خارجی تهیه کنند و تحویل دهند
مرسی از پاسخ دوستان فقط یه سوال دیگه اگه کسی بخواد از اونطرف واسم بیاره بنظرتون واسه 54 چه دوربینی با چه مشخصاتی خوبه؟ دیانا یا سنتر یا لیپرز یا چیزه دیگه؟ ممنون از دو ستان
بستگی به بودجتون و هدفتون(شکار یا هدف زنی) هم داره.
(2014-10-09 09:09 AM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بستگی به بودجتون و هدفتون(شکار یا هدف زنی) هم داره.

درست میفرمایید تقریبا 250 تا 350 واسه هدف زنی میخام نمی دونم درست میگم یا نه ولی بنظرم اگه واسه هدف زنی بگیرم بشه واسه شکارم استفاده کرد ولی برعکسش سخته
برای شکار زوم بیش تر از 9 هم سنگینه و هم کارایی خاصی نداره. یک تاپیک فروش کاربر amen ایجاد کرده نگاهی بکنید
(2014-10-09 09:39 AM)amirbahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درست میفرمایید تقریبا 250 تا 350 واسه هدف زنی میخام نمی دونم درست میگم یا نه ولی بنظرم اگه واسه هدف زنی بگیرم بشه واسه شکارم استفاده کرد ولی برعکسش سخته
کلا با سلاح 54 که نمیشه زیاد شکار کرد!!!باید حتما با ماشین برین شکار و یا از روش انتظاری استفاده بکنید.Khansariha (226)
شما سعی بکنید دوربین لیپرز و یا سنتر 4-16*40 نو تهیه بکنید،قیمت لیپرز را ندارم ولی سنتر الان زیر 350 هست.Khansariha (226)
که هم بتوانید برای هدف زنی(البته برای هدف زنی معمولی)استفاده بکنید و هم بشه براش شکار ازش استفاده کرد.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
سوالی که دارم اینه که چطور میشه موقع خرید دوربین خطای پارالاکس یا (جابه جا شدن صفر با تغییر زوم و فاصله ) را چک کرد یا مثلا این خطا روی دوربینهای سنتر 4-16 (دوستان میگن این خطا را داره) چقدر است
با تشکر از اساتید
(2014-10-10 10:26 AM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
خطای پارالاکس یا (جابه جا شدن صفر با تغییر زوم و فاصله )

درود دوست عزیز
ببخشید فکر کنم در مورد خطای پارالکس اشتباه میکنید
شاید من اشتباه برداشت کردم

خطای پارالکس به زبان ساده اینه که تار رتیکول واضح و فوکوس باشه ولی وضوح تصویر نداشته باشیم که با جا به جایی چشم پشت دوربین میبینیم که تار رتیکول روی هدف جا به جا میشه که با فوکوس کردن تصویر با چشم این خطا از بین میره
لینک مرجع