انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان برای 270 برای فاصله ی 300 متر چه دوربینی رو پیشنهاد میدن ؟
تا یک میلیون تومان
یک سنتر پوینت 3-9 * 32 گیر اوردم در حد اک میگه 250 . به نظر دوستان جواب میده ؟؟؟Khansariha (367)
(2013-02-23 08:17 PM)arashghaderi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا یک میلیون تومان
یک سنتر پوینت 3-9 * 32 گیر اوردم در حد اک میگه 250 . به نظر دوستان جواب میده ؟؟؟Khansariha (367)
سنتر که جواب میده ولی نه برای 300 متر قیمتشم خوبه.
شما به فکر یه دوربین کم کم با زوم 16 باش برای 300 متر.
اگه بتونی لیپرز 6.24*50 بگیری خیلی عالیه.
قیمتشم هم دور و ور 500 باید باشه.
(2013-02-23 10:47 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-23 08:17 PM)arashghaderi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا یک میلیون تومان
سنتر که جواب میده ولی نه برای 300 متر قیمتشم خوبه.
شما به فکر یه دوربین کم کم با زوم 16 باش برای 300 متر.
اگه بتونی لیپرز 6.24*50 بگیری خیلی عالیه.
قیمتشم هم دور و ور 500 باید باشه.

در تهران فقط مغازه مرکزی داشت که تمام کرده .امروز هم یه سر رفتم مغازه مرکزی گفتند فعلا در بازار نیست .
دوستان تعدادی از بچه های فروم اعتقاد داشتند که نباید اصلا تنظیم دوربین رو با طبلک ها انجام داد و میگفتند مثلا زود خراب میشه
من میخواستم نظر بقیه دوستان رو بدانم. که ایا بهتره با چه میدونم کاغذ و چسب دوربین رو تنظیم کنم یا با طبلکها
(2013-02-28 09:20 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تعدادی از بچه های فروم اعتقاد داشتند که نباید اصلا تنظیم دوربین رو با طبلک ها انجام داد و میگفتند مثلا زود خراب میشه
من میخواستم نظر بقیه دوستان رو بدانم. که ایا بهتره با چه میدونم کاغذ و چسب دوربین رو تنظیم کنم یا با طبلکها

بدون چرخوندن طبلک ها که نمیشه تنظیم بشه حداقل نیم دوری می چرخه . منظور دوستان هم این بوده که اگر طبلک ها تا ته چرخونده بشه باعث فشرده شدن فنر زیر طبلک ها میشه که به مرور حالت ارتجاعی خودش رو از دست میده . و چنانچه خواسته باشی زیاد طبلک ها رو نچرخونی باید از شیم استفاده کنی البته اگر در حالت معمولی محل برخورد ساچمه های شما بالا یا پایین مرکز سیبل باشه .
باز هم باتوجه به بالا و پایین خوردن ساچمه شیم یا روی رینگ عقب و یا رینگ جلو پایه گذاشته میشه !
با سلام
می خواستم نظر اساتید رو در باره دوربین های BSA دونم ؟
دیروز توی یه مغازه داشت می گفت کیفیتش در حد گامو هست
3*9-40 قیمتش 200 زده بود. این قیمت می ارزه ؟
برای چه تفنگهای مناسب هست ؟
همون مغازه بوشنل 3*9-40 داشت 160 .
برای کرال مگنوم و شادو 1000 کدوم یکی مناسبتر هست؟
قیمتهاش به نظر بالا می امد درسته؟
(2013-03-03 09:38 AM)pertet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
می خواستم نظر اساتید رو در باره دوربین های BSA دونم ؟
دیروز توی یه مغازه داشت می گفت کیفیتش در حد گامو هست
3*9-40 قیمتش 200 زده بود. این قیمت می ارزه ؟
برای چه تفنگهای مناسب هست ؟
همون مغازه بوشنل 3*9-40 داشت 160 .
برای کرال مگنوم و شادو 1000 کدوم یکی مناسبتر هست؟
قیمتهاش به نظر بالا می امد درسته؟
سلام دوست عزیزم Khansariha (8)
من از اساتید نیستم اما چند ماه پیش دوربین فوق را خریداری کردم به قیمت 185 هزار تومان و فروشنده عنوان کرد که کارخانه BSA را گامو خریداری کرده و خیلی خوبه ماهم به خاطر لایت و میلداتی که داشت خریدیم و روی شادو 1000 نو بستیم بعد از صفر کردن دوربین بعد از حدود 10 تا تیر ریتایکلش شروع کرد به چرخیدن و پاره شد ، بعد هم که به فروشنده گفتیم چرا اینطوری شد جوابی نداشت و فقط تعجب کرد . حالا نمیدونم این یه دونه اینجوری از آب در اومد ؟ یا تفنگ نو بود یا احتمالات دیگه
اما در کل تو این رنج قیمت من دوربین های گامو را برای تفنگ های فوق پیشنهاد می کنم مثل 3*9*40 گامو که روی CFX نو بسته بودم و ازش راضی بودمKhansariha (48)
3-9 گامو خیلی خوب هست ولی با توجه به قیمت کنونیش ارزش خرید نداره و عاقلانه تر اینه که یه سنتر 3-9 بخرید...Khansariha (8)
سلام فکر نکنم هیچ تفنگی به اندازه دیانا 350 مگنوم جهش به عقب داشته باشه (فنری ها رو میگم)
اما من مشکل دوربین اون رو حل کردم
با دوربین المانی موزر که از دوبی برام اوردن و اونجا 350 تومن قیمتش بوده
این دوربین هم خطوط روشن شونده برای مشاهده دقیق داره هم قابلیت الکترویونی سبزرنگ دید در شب
قابلیت زوم دستی تا 6 برابر زوم استاندارد 2*4 خودش رو داره
از شش لایه شیشه ای محافظ لنز سه تا جلو و سه تا عقب بهره میبره این تصاویر رو از تفنگ خودم گرفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویری از حالت دید در شب دوربین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصاویر دید در روز

اینم تصاویری که از اینترنت سرچ کردم

این دوربین چینیه المانی نیست . خیلی از دوربینها لایت سبز و قرمز دارن به اینها دید در شب نمیگن! لایت برای این هستش که شما بتونید توی تاریکی رتایکل رو ببینید .
لینک مرجع